Treść opublikowana przez ppatryk
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
co do rozrządu to kupujcie zestaw Febi - w pudełku rzeczywiście jest Iwis - a Iwis idzie na pierwszy montaż i ma zeszlifowane logo BMW, oraz nie zapomnijcie o mały kole zębatym, które kupuje się osobno, szczegóły w mojej galerii samochodu :cool2: wtryski 2011 rocznik ja mam dokładniej grudzień 2011 produkcja samochodu i przy ok 128 tys km są dalej fabryczne jeżdżę zazwyczaj na zwykłym paliwie (shell), czasem premium (v power) - natomiast regularnie stosuje środku do wtrysków - różne, takie dobre typu LM lub czasem takie tańsze :) a jak padną to co zrobić, wymienić z tym się liczę :roll: co do żywotności samochodów zależy to moim zdaniem od poprzedniego właściciela - jak dba tak ma, sami wiecie jak jeżdżą najczęściej ludzie kupujący nowe BMW i je leasingując przez np 2-3 lata... :norty:
-
[E91] Sportowe dostosowanie podwozia a wybór amortyzatorów
amortyzatory monroe to zwykłe monroe, nie żaden sport, ale jak najbardziej nadają się do zawieszenia sportowego/m - nawet tak podaje producent w katalogu wiem, bo miałem kiedyś w e92, są bardzo dobre i cenowo rozsądne :)
-
ppatryk -->> e60 530dA
Przód 12mm przelotowe Tył 15mm przelotowe
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
no chyba, że tak :) :cool2:
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
Moim zdaniem za malo obniżają ale to kwestia co chcesz osiągnąć
-
320d E90 Black Sapphire nowy wydech str3
ładne autko :) springi kup inne niż pro kit lepiej sport line lub vogtland, kaw :)
-
Re: e90 320i Sonderedition -gałka zmiany biegów
fajny przyjemny seryjny :) felgi nie pasują.. może coś takiego kupisz do swojego bmw? styling 159 styling 158
-
ppatryk -->> e60 530dA
Dystanse już są na aucie. Jak będę mył autko to porobię foto jak wyszło. Ale jest lepiej wizualnie :)
-
ppatryk -->> e60 530dA
dzięki :) e60 jest teraz moim daily car (dlatego diesel a nie pb) e92 jeździ głównie żona
-
BMW e60 530d M-sport by LOKO
bardzo fajne e60 :) osobiście tylko nie podoba mi się czarny dach do felg masz jakieś dystanse dołożone?
-
E60 530xi piekna :)
bardzo ładne e60 i fajnie wyposażone :) silnik :cool2:
-
ppatryk -->> e60 530dA
dzięki :) xenonu nie będzie, ponieważ głównie jeżdżę na DRL :) (tak to sobie tłumaczę hehe) :cool2:
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
dobrze wygląda :) :cool2:
-
E91, Pre-Lci, M-pakietm Sparkling Graphite
bardzo ładne e91 :cool2:
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
wiesz co zacieków nie ma taki zestaw używam na białym aucie, szarym i na czarnym i jest naprawdę ok, a woda zwykła z kranu, moim zdaniem dosyć twarda woda piana k2 utrzymuje się na aucie dosyć długo, oczywiście jeżeli nie ma nałożonego wosku :) no i nie jest agresywna na woski
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
już 4 mycie :) z takich szybkich wosków jest moim zdaniem warty swojej ceny :cool2:
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
spadł śnieg na święta... http://i63.tinypic.com/w8vltu.jpg http://i68.tinypic.com/2rogo3n.jpg http://i64.tinypic.com/11l3i0y.jpg no to musiałem odśnieżać :) http://i64.tinypic.com/20f6fqf.jpg http://i66.tinypic.com/2qtj1o8.jpg http://i65.tinypic.com/2qi4ifk.jpg http://i65.tinypic.com/aeb8mo.jpg http://i68.tinypic.com/2en0qpi.jpg szybkie zestaw mycia: piana k2 bora plus (pianownica PA+myjka lavor 145) szampon shiny garage + rękawica wełniana na samochodzie jest GYEON Q2M WetCoat, więc mycie jest przyjemne i szybkie koła także piana aktywna + super szczotka EZ Detail Brush (ta duża) potem suszymy i opony k2 vinyl glantz
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
w golfach co innego w bmw raczej do usunięcia katalizator
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
ja bym to raczej określił niewiedza/niechęć warsztatów potem są takie problemy jak by było kilku fachowców to by wiedzieli jak zadziałać na dany problem
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
taka sonda starcza na 80.000km jak z dowodem sprzedaży nowa za 1150 to warto jak bez to nie kupuj - warto mieć gwarancję
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
1400-1600 zł zależy czy trafisz na promocję wymień poza aso - koszt 50 zł w aso podobno dużo więcej
-
Szara E61 LCI Jareckiego ... in progressss ...
bardzo ładne :)
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
będzie więcej palił :P
-
bmw e90 n43 170 km bledy silnika
wymień nox na nowy - żadnych używek bo nie działają zazwyczaj skasuj błędy i przede wszystkim adaptację nox pojeździj dużo autostradami i zobacz jakie będą błędy :) powinno pomóc czasem możesz zalać jakiś preparat do wtrysków
-
ppatryk -->> e60 530dA
dzisiaj samochód wjechał na rolki w celu sprawdzenia czy jest ten program rzeczywiście czy go nie ma taka relacja http://i64.tinypic.com/2lkv7lh.jpg http://i67.tinypic.com/21kjjbl.jpg i tak wyszło http://i64.tinypic.com/2lkpp1y.jpg