Treść opublikowana przez ppatryk
-
BMW F34 328i GT M-pack biel alpejska 2016
piękne :) silnik świetny :) gratuluję :) tylko jedno ale.. jasna tapicerka przy małych dzieciach była świadomym wyborem?
-
F31 335i Mineral Grey / 409KM/575Nm Stage 2
piękne! końcówki wydechu zbyt dyskretne :)
-
E90 320d 2005
bardzo ładny sedan :) :cool2:
-
E46 323Ci
naprawdę dobrze to wygląda :)
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
na nowych kołach od razu lepiej :)
-
bmw e90 320d maxgf
bardzo fajne e90
-
polecane klocki tarcze?e92
tarcze najlepiej jakieś markowe, np. textar przede wszystkim na przód, z tego co wiem na tył można dać troszkę tańsze szukaj zwykłych, nie sportowych, chyba, że jeździsz po torze to warto dopłacać :) co do klocków szukaj takich.. które nie piszczą :)
-
e90 / 320d / olej - skrzynia manual
Jezeli olej spełnia normę to tak. Sprawdź
-
E87 vs E90 vs E60. Problem co kupić.
no to na 1er 130i nie starczy celuj w pierwsze roczniki e90, najlepiej 325i, są troszkę tańsze pamiętaj akcyza wysoka za 3L w takiej cenie może też uda się e60, ale raczej 520i (2.2L)
-
E87 vs E90 vs E60. Problem co kupić.
a jaki masz budżet?
-
E87 vs E90 vs E60. Problem co kupić.
trzy różne auta... skoro jeździsz sam i w dodatku niewiele to albo 1 albo 3 :) może 1 coupe? moim zdaniem auto idealne i jeszcze np wersja 3L PB... :)
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
fajne :) moim zdaniem felgi nie pasują
-
BMW E60 520d 205KM i 430NM
przyjemne e60 :)
-
BMW E92 335i by sanczezzz
Bardzo ładne
-
ppatryk -->> e60 530dA
myślę, by go jeszcze tak 1 cm wysunąć dalej :cool2:
-
ppatryk -->> e60 530dA
tłumik zamontowany :) ładnie wyszło, delikatnie http://i65.tinypic.com/2md31w8.jpg http://i67.tinypic.com/242fqfr.jpg http://i63.tinypic.com/2lade6g.jpg http://i64.tinypic.com/ick3nn.jpg http://i68.tinypic.com/4i06kj.jpg http://i67.tinypic.com/bi3tqt.jpg http://i66.tinypic.com/2uoru4w.jpg http://i63.tinypic.com/2h8340y.jpg
-
ppatryk -->> e60 530dA
następna niewielka aktualizacja :) fabryczny podwójny kranik z tyłu w e60 jest nie do przyjęcia, dodatkowo ta ogromna puszka wystająca pod zderzakiem... dlatego też dzisiaj przyjechała paczka a w niej tłumik RM Motors wersja przelotowa z dodatkowym wytłumieniem, by nie było czasem jakiegoś buczenia wykonany ze stali kwasoodpornej końcówki 2x76mm, strona lewa zobaczymy jak wyjdzie po montażu (RM miałem już dwukrotnie, więc wybór tłumika świadomy), puki co zdjęcia tłumika http://i67.tinypic.com/2it0ols.jpg http://i64.tinypic.com/1zdnc54.jpg http://i68.tinypic.com/8yyutc.jpg http://i66.tinypic.com/10fzvkh.jpg http://i64.tinypic.com/4l6b6u.jpg http://i67.tinypic.com/i24y6x.jpg http://i65.tinypic.com/ejfuhj.jpg
-
BMW F30 320d Sport Line Melbourne Red
bardzo ładna :) jakieś plany?
-
BMW e60 530d LCI - Adasii
bardzo fajna :)
-
ppatryk -->> e60 530dA
samochód udało się umyć po krótkiej zimie więc wrzucam kilka zdjęć :) http://i68.tinypic.com/zipp55.jpg http://i64.tinypic.com/2n6eu7c.jpg http://i67.tinypic.com/r6zrc1.jpg http://i66.tinypic.com/27ymot1.jpg http://i66.tinypic.com/2r2uo9x.jpg http://i63.tinypic.com/34y4kd5.jpg Vogtland koła S124 opony zimowe 4 x 245/40R18 dystanse 12/15 :)
-
ppatryk -->> e60 530dA
mała zapowiedź: sprężyny Jamex uważam za naprawdę udane i fajne, natomiast jak na moje użytkowanie auta -55 jest delikatnie za nisko, dzisiaj wpadła paczuszka prosto z DE, na dniach montaż :) http://i67.tinypic.com/2l89abq.jpg http://i67.tinypic.com/11hs31s.jpg http://i66.tinypic.com/153b7z4.jpg http://i64.tinypic.com/2lkpcaw.jpg
-
Problem z Ringami BMW E92 Coupe
jak już pisałem ringi pod halogenową żarówkę są pod nią skonstruowane i nic z tym się nie da zrobić szkoda pieniędzy
-
[E87] 120d wibracje podczas przyspieszania
:cool2:
-
[E87] 120d wibracje podczas przyspieszania
Przed dwumasa bylo ok. Dwumas nówka ze sklepu z fakturą. żadnych innych objawów nie ma tylko te wibracje. Lewarek tez trochę zadrży.
-
[E87] 120d wibracje podczas przyspieszania
Wal, lozyska sprawdzane. Olej w moscie nowy. Może miec wpływ na te poduszki nowe kolo dwumasowe sprzęgło?