Skocz do zawartości

Donkazo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Donkazo

  1. Jak jest porysowana płyta to będzie zmieniają niemiła cały czas bo próbuje ustawić na ostatnio słuchany kawałek a nie da rady bo porysowana :cool2:
  2. AS było tak jakby dodatkowym wyposażeniem za dopłatą kwestie pewnie przeprogramowania auta
  3. Donkazo odpowiedział(a) na Donkazo temat w E60, E61
    Tak więc nie działa to u mnie i to jest chyba potrzebne do spełnienia normy euro4 można bez tego jeździć ?
  4. Donkazo odpowiedział(a) na Donkazo temat w E60, E61
    No albo to a co to za pompa i za co odpowiada? Było tak że po odpaleniu na zimnym silniku zawsze był odgłos około 1 minutę taki świat bardzo głośny a teraz cisza.
  5. Najlepiej przy wymianie aku podłączyć się kablami pod inne auto wtedy nie traci się zasilania i nic nie trzeba kalibrowac tylko przypisać wymianę aku w kompie
  6. Donkazo odpowiedział(a) na Donkazo temat w E60, E61
    A jak wam się zachowuje na zimnym chodzi przez chwilę jak odrzutowiec? U mnie pali normalnie ale nie ma tego dźwięku a był!?
  7. Donkazo opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam od zawsze po odpalenu na zimnym silnik chodził jak odrzutowiec na ssaniu a teraz cisza nie załancza się auto pali normalnie nawet w mrozy co mogło się stać że to ssanie się nie zakończą? Brak błędów.
  8. I jak rozwiazaliscie problem z As ? Bo każdy pisze jak coś nie działa ale jak już naprawi to cisza :nienie: A mogło by się przydać :cool2:
  9. Donkazo odpowiedział(a) na skarbolsky temat w E60, E61
    Masz zapieczone pierścienie olejowe zgarniajacy zapiekl się w rowku i nie pracuje usuń wszelkie wycieki, wymien odmę plus czyszczenie odpływu oleju z odmy do bagnetu, kup preparat very lube na zapieczone pierścienie wypłukaj silnik l&M wymiana oleju max co 10 tyś olej pełen syntetyk 10w60. I bedzie :cool2: Jak nie pomoże to wtedy wymiana.
  10. A zna ktoś odpowiedz na pytanie czy do auta z As da się założyć zwykły magiel albo servtronic?
  11. Bo ma bulgotac a korek od wlewu oleju na zażywać rękę ale odma ma odpływ oleju w bagnecie i tam się lubi przytykac
  12. Pierwsze ogarnij elektronikę żeby silnik równo chodził. Sprawdź odmę i drożność odpływu oleju przez rurkę w bagnecie. Super mechanik co na oko Ci powiedział że silnik do wymiany.
  13. Donkazo odpowiedział(a) na MaciekV temat w E60, E61
    Po dołączeniu akumulatora twarz trzeba dopaść regulacji As bo będę zmieniał ani i nie wiem co się stanie po wymianie!?
  14. Donkazo odpowiedział(a) na mareg temat w E39
    Płukanka przed wymianą oleju odkreć świece i daj śrdode very lube na zapieczone pierścienie olejowe i olej full syntetyk 10w60 jak nie pomoże to sprawdz kompresje ja obstawiam zapieczone pierścienie olejowe nagarem.
  15. Donkazo odpowiedział(a) na cbr900 temat w E60, E61
    To nie dym tylko para z wydechu bedzie wiosna przestanie:-)
  16. Jednak się spaliła kupiłem nową dzięki za info
  17. I mnie dzwonił katalizator rozsypał się ceramiką tylko przy gaszeniu i na niskich obrotach
  18. 400 tysi w m54 prawie bezawaryjnie;-0 tylko te cewki w e39 faktycznie często padały.
  19. Odpukać jeszcze nie mam
  20. Miałem 4 bmw każde z silnikiem m54 tylko różne pojemności i przebiegi i każda brała olej! Ponad 200 tys km przejechałem łącznie silnikiem m54. Każda pociła się przez uszczelki które z biegiem lat robią sie twarde. Więc proponuję usunąć wszystkie wycieki wymienić odmę stosować płukanie przed zmianą oleju zalać 10 w 60 pełen syntetyk w celu zminimalizowani ilości spalanego oleju na tym oleju zrobiłem około 100 tys i nic złego się nie działo. Ale i tak 1.5-2 l trzeba bedzie między wymianami oleju co 10 tyś km dolać i nic na to nie poradzicie ☺taki urok tych silników ale otwarcie mało kto na forum sie przyzna, że jednak jego m54 spala olej☺. A wypowiedź typu , że się silnik na zimnym skończy bo za gęsty mnie śmieszą, gęstszy olej chroni silnik lepiej tyle w temacie.
  21. Da się sam sterownik w As wymienić ? Czy cały magiel trzeba wymienic.
  22. Jest na to sposób wpisz w wyszukiwarkę na forum rozwiązanie problemu zaparowanych reflektorów.
  23. Nie działa spryskiwacz szyb ale reflektorów działa sa 2 pompki?
  24. 520i nie kupuj za słabe będziesz się wku..ł co dzień a spalanie o 2 litry mniejsze jak m54b30 z 231 kunia pod maską :cool2:
  25. Schemat jest taki ,że i tak ktoś nie sprawdzi kupi i będzie użytkował. Gość dalej będzie sprowadzał kręcił liczniki i sprzedawał bo w naszym pięknym Państwie wszyscy to mają w dup.e ale dzięki forum ktoś w miarę ogarnięty tego auta nie kupi bo kręcone i po Vin w google wszystko wychodzi. Jeśli ktoś myśli że kupi BMW z powiedzmy 2004 roku z przebiegiem poniżej 200 tysi to się zdziwi jak wykupi raport :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.