Treść opublikowana przez Donkazo
-
e60 rozładowujący się akumulator na postoju
Jak jest porysowana płyta to będzie zmieniają niemiła cały czas bo próbuje ustawić na ostatnio słuchany kawałek a nie da rady bo porysowana :cool2:
-
E63 Active Steering nie działa
AS było tak jakby dodatkowym wyposażeniem za dopłatą kwestie pewnie przeprogramowania auta
-
E60 m54b30 brak ssania
Tak więc nie działa to u mnie i to jest chyba potrzebne do spełnienia normy euro4 można bez tego jeździć ?
-
E60 m54b30 brak ssania
No albo to a co to za pompa i za co odpowiada? Było tak że po odpaleniu na zimnym silniku zawsze był odgłos około 1 minutę taki świat bardzo głośny a teraz cisza.
-
e60 Active steering Driving Stability Problem błędy
Najlepiej przy wymianie aku podłączyć się kablami pod inne auto wtedy nie traci się zasilania i nic nie trzeba kalibrowac tylko przypisać wymianę aku w kompie
-
E60 m54b30 brak ssania
A jak wam się zachowuje na zimnym chodzi przez chwilę jak odrzutowiec? U mnie pali normalnie ale nie ma tego dźwięku a był!?
-
E60 m54b30 brak ssania
Witam od zawsze po odpalenu na zimnym silnik chodził jak odrzutowiec na ssaniu a teraz cisza nie załancza się auto pali normalnie nawet w mrozy co mogło się stać że to ssanie się nie zakończą? Brak błędów.
-
e60 Active steering Driving Stability Problem błędy
I jak rozwiazaliscie problem z As ? Bo każdy pisze jak coś nie działa ale jak już naprawi to cisza :nienie: A mogło by się przydać :cool2:
-
520i dziwne cykanie
Masz zapieczone pierścienie olejowe zgarniajacy zapiekl się w rowku i nie pracuje usuń wszelkie wycieki, wymien odmę plus czyszczenie odpływu oleju z odmy do bagnetu, kup preparat very lube na zapieczone pierścienie wypłukaj silnik l&M wymiana oleju max co 10 tyś olej pełen syntetyk 10w60. I bedzie :cool2: Jak nie pomoże to wtedy wymiana.
-
E63 Active Steering nie działa
A zna ktoś odpowiedz na pytanie czy do auta z As da się założyć zwykły magiel albo servtronic?
-
Bierże olej, dymi, wypadanie zapłonu. Bmw e60 525i 193 km
Bo ma bulgotac a korek od wlewu oleju na zażywać rękę ale odma ma odpływ oleju w bagnecie i tam się lubi przytykac
-
Bierże olej, dymi, wypadanie zapłonu. Bmw e60 525i 193 km
Pierwsze ogarnij elektronikę żeby silnik równo chodził. Sprawdź odmę i drożność odpływu oleju przez rurkę w bagnecie. Super mechanik co na oko Ci powiedział że silnik do wymiany.
-
[E60] maglownica wymiana
Po dołączeniu akumulatora twarz trzeba dopaść regulacji As bo będę zmieniał ani i nie wiem co się stanie po wymianie!?
-
Wymiana uszczelniaczy zaworow 520i
Płukanka przed wymianą oleju odkreć świece i daj śrdode very lube na zapieczone pierścienie olejowe i olej full syntetyk 10w60 jak nie pomoże to sprawdz kompresje ja obstawiam zapieczone pierścienie olejowe nagarem.
-
BMW 520i Dymi na wstecznym
To nie dym tylko para z wydechu bedzie wiosna przestanie:-)
-
Nie działa spryskiwacz szyb, ile jest pompek
Jednak się spaliła kupiłem nową dzięki za info
-
[E60, m54] klekot podczas gaszenia silnika
I mnie dzwonił katalizator rozsypał się ceramiką tylko przy gaszeniu i na niskich obrotach
-
E39 530i individual WBADT510X0CE74587 RADOM - KOREKTA
Donkazo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż400 tysi w m54 prawie bezawaryjnie;-0 tylko te cewki w e39 faktycznie często padały.
-
E63 Active Steering nie działa
Odpukać jeszcze nie mam
-
e60 530i - Bierze olej. Jakim zalać?
Miałem 4 bmw każde z silnikiem m54 tylko różne pojemności i przebiegi i każda brała olej! Ponad 200 tys km przejechałem łącznie silnikiem m54. Każda pociła się przez uszczelki które z biegiem lat robią sie twarde. Więc proponuję usunąć wszystkie wycieki wymienić odmę stosować płukanie przed zmianą oleju zalać 10 w 60 pełen syntetyk w celu zminimalizowani ilości spalanego oleju na tym oleju zrobiłem około 100 tys i nic złego się nie działo. Ale i tak 1.5-2 l trzeba bedzie między wymianami oleju co 10 tyś km dolać i nic na to nie poradzicie ☺taki urok tych silników ale otwarcie mało kto na forum sie przyzna, że jednak jego m54 spala olej☺. A wypowiedź typu , że się silnik na zimnym skończy bo za gęsty mnie śmieszą, gęstszy olej chroni silnik lepiej tyle w temacie.
-
E63 Active Steering nie działa
Da się sam sterownik w As wymienić ? Czy cały magiel trzeba wymienic.
-
[E61] Naprawa reflektora-zaparowana brewka
Jest na to sposób wpisz w wyszukiwarkę na forum rozwiązanie problemu zaparowanych reflektorów.
-
Nie działa spryskiwacz szyb, ile jest pompek
Nie działa spryskiwacz szyb ale reflektorów działa sa 2 pompki?
-
E39 520i Zalasewo vin WBADT21020GZ16105
Donkazo odpowiedział(a) na Mani temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż520i nie kupuj za słabe będziesz się wku..ł co dzień a spalanie o 2 litry mniejsze jak m54b30 z 231 kunia pod maską :cool2:
-
E61 530i POLIFT WBANK71020BL10059 - KOREKTA
Donkazo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSchemat jest taki ,że i tak ktoś nie sprawdzi kupi i będzie użytkował. Gość dalej będzie sprowadzał kręcił liczniki i sprzedawał bo w naszym pięknym Państwie wszyscy to mają w dup.e ale dzięki forum ktoś w miarę ogarnięty tego auta nie kupi bo kręcone i po Vin w google wszystko wychodzi. Jeśli ktoś myśli że kupi BMW z powiedzmy 2004 roku z przebiegiem poniżej 200 tysi to się zdziwi jak wykupi raport :D