Treść opublikowana przez wehyr
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
z innej beczki przy akcyzie 340i z de się nie opłaca, przy tych rabatach nie lepiej kupić nowej , niewypierdzianej ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
chodzi o cenę , ja wiem że to niewiele więcej ale wolę zatankować emkę do pełna 😄
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
nie polecam ASO , ja mam w autoryzowanym warsztacie bmw i płace z wyważeniem około 300zł za rok za komplet + zmiana oczywiście
-
Pierwsza wymiana oleju
nie ma zerowej wymiany , przecież nie trzeba według producenta 😄 heh , ja jednak radzę po 1-2 tysiącach wymienić i sprawdź jaki piękny jest filtr oleju 😄 potem co 8-12 ja bym wymieniał
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
oczywista oczywistość że dam znać 😄
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
nie mam pojęcia teraz niestety nawet 😞
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
nie wiem Twój wybór 🙂 w takim razie przy 320i może wystarczyć nawet zwykły box dte lub racechip , w mojej skromnej opinii mapa to zawsze będzie mapa , tym bardziej dostosowana do danego motoru 🙂 dłużej motor pożyje zapewne ....
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
tylko że oni wgrywają gotowca , moim zdaniem tylko robienie tego na hamowni ma sens z wieloma pomiarami i zmianą ustawień pod dane auto 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
no na 100% nikt nie potwierdził ale skoro już nawet kilka nowych audi da radę zrobić z nowym sterownikiem to coś jest na rzeczy , bynajmniej mam taką nadzieję 🙂 fajna moc może wyjść przy m3comp 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
mają być niebawem odblokowane sterowniki 🙂 MAGIC MOTORSPORT , a chipa wtedy zrobię jak zawsze w ZS u kolegi w Carro
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
i co że na gwarancji ?? 😄 za 3 miechy będę cały wydech wstawiał w m3comp 23r + chip , gwarancja jak padnie motor jest na motor i na wydech , z drugiej strony w f30 17r miałem wszystko pozmienianie i padł dyfer ( rwd było ) wymienili na gwarancji a był chip etc etc ... wątek na formum jest
-
Rabaty na nową serie 4
polecam koniec kwartału , albo roku 🙂 napisz na priv podam namiar na kolegę u którego 5 aut kupiłem 🙂
-
Rabaty na nową serie 4
taki jak na każy inny model :D, wo końca roku 0-22% od stycznia sprzedaż agencyjna bez rabatów ze strony salonu , ceny zejdą przez centralę
-
Pierwsza wymiana oleju
zależy ile jeździsz km ? pakiet obejmuje części i robociznę pierwsza wymiana według kompa w zależności od styku jazdy po 15-30 tysiącach km wymieniać możesz olej i filtry nie w serwisie , tylko muszą mieć kompa bmw żeby wbić Ci serwis w historię i oczywiście ori części , ja zamawiam na części do bmw pl
-
G21 M340d - Tanzanite II
dokładnie m340i nie trzeba kręcić 🙂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ja się muszę przyznać że w środku auta moje są niezadbane lol 😄 mechaniczne perfekt , olej często zmieniany itd , fiola na aucie każda mechaniczna pierdoła zrobiona ale w środku niestety oddaję raz na 3 tygodnie do studia kolegi i wtedy autko jest tydzień piękne 😄
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
bo nie ma 🙂 ja rozmawiałem z kolegą co działa z MAGIC moto od lat i mają na dniach dać mu potwierdzone info 🙂 zobaczymy
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
ale cień szansy jest bo moja to przecież 01.2023 a żony nie ma co robić na więcej niż te 530 kucy 😉
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
weź nie dobijaj 😞
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
pewnie że tak, kolor rzecz gustu , to autko żony nie moje , ja jednak wolę swoją , było słońce i fajnie wygląda jednak , wydech w mg zamówiony i czekam bo od czerwca może będzie można w końcu chipa robić w autach po 06.2020 😄 jupiii 😄
-
RABATY
czasami producent coś dokłada od siebie tzn centrala na niektóre modele . na 520i i 520 do uzyskania 20%
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
Mały update , autko oddane na zabezpieczenie folią całego samochodu jak również zabezpieczenie środka ....
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
jak wiesz i większość wie ja nie przywiązuję w ogóle do tego uwagi , zapewne masz rację i jest to jakieś syntetyczne gówno 🙂 nie wiem pojęcia z czego to jest ale tak na 100% nie jest to skóra 😄
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
poniżej szyb tak, góra deski też , carbony robią robotę w tym kolorze , warto za listwy dopłacić ....
-
M3 Touring LCI 2025
ciekawy konfig, nie w moim typie środek ale Tobie ma pasować 🙂 fajna alternatywa dla suva jak ma ktoś małe dziecko a chce szybko pojeździć 🙂