Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. pakiety BSI i BRI od lat się nie rabatują 😄
  2. Przyjechała, podoba mi się coraz bardziej 😄
  3. tak, tak , wiem ale póki co nie za często to robię , czasami w lato , dziwne dla mnie jest że jak mierzyłem czas to pamiętam że 100-200 robiło taki sam czas na 4x4 czy rwd , dziwne bo niby załączone 4x4 inaczej przenosi moc i ciut zamula auto...
  4. przygarnąłbym 😛 jeszcze kupić pół biedy ale dobrze potem serwisować i ubezpieczyć to pewnie sajgon ...
  5. BRI możesz domówić max do 3 miesięcy po odbiorze auta , tzn przedłużyć o 5 rok , moim zdaniem warto 😄
  6. ja się wyleczyłem z rwd po 330i f30 miała 322ps 485nm i na śliskim czy śniegu nie dało się normalnie włączyć do ruchu pod górkę np.... Oczywiście frajda z jazdy w śniegu mega 😄 pomyślę jako 4te nad jakimś rwd klasykiem 🙂
  7. Nie wiem ile tam wchodzi oleju , ale i tak dużo taniej można wymienić jak chcesz namiar do kolegi który mi serwisuje między interwałami w bmw z pakietu bsi to daj znać na priv
  8. i właśnie też w 21 jeździłem i nawet w 22 😛 ale potem odbiłem się od ściany i żona musiała mnie odebrać 😞
  9. nudzi mi się chwilowo przy kompie 🙂 i oj tak sobie spamuje 🙂 jak pisałem zawsze auta to tylko auta które mają mnie szybko wozić z punktu a do b i mam w nosie trzeszczące plastiki , ciężko chodzące drzwi czy nawigację którą kupuję tylko żeby potem ktoś nie stękał kto kupi auto , nie korzystam też z car play , i innych zbędnych rzeczy m jedyne co mi się przydaje w aucie to HK , lasery jak były oraz wpół autonomiczne prowadzenie , na autostradzie jest oki , ale jak zawsze piszę jedno wolą 318i z full wyposażeniem , używają wszystkiego , sprawdzają każdy plastik 😜 a inny jak ja mają to głęboko w nosie 🙂 wolałbym gołe nowe 911 4gts , bez leasingu za cash , niż na fullu w leasingu a i tak bym nie korzystał z niczego co bym tam dobrał oprócz lepszych świateł , nagłośnienia no i w 911 dla mnie must have wydech trzeba wziąć fabryczny ciut głośniejszy ... 😄
  10. rozczaruję Cię w Szczecinie się nic nie należy 😛 nie mają aut a jak chcesz to mogą Ci wynająć 😄 ja tylko piszę przykład na swojej skórze 😄
  11. nie należy się 🙂
  12. pewnie że chora , ja zawsze zamawiam w części do bmw pl , i u znajomego który ma kompa i akredytację bmw wymieniam oleje i filtry za przysłowiową "stówkę" i wychodzi kilka razy taniej 🙂 oczywiście z wpisem do bazy danych 🙂
  13. nie wiem co mają właśnie dwie zwykłe trójki do tego 😄 jeszcze właśnie z tymi trzaskającymi drzwiami , kurcze pewnie od dziś przy każdym zamknięciu drzwi przed oczami będzie mi się pokazywał ten wątek 😛
  14. ale porównanie 😄 raczej nietrafione 🙂 drzwi to drzwi , chce ktoś aksamitne zamykanie są marki premium jak rols etc , seria7 , ska etc etc , a trójka to trójka , zawsze była gorzej wykonana niż 5tka , miała wiele mankamentów i to się nie zmieni .... ale żeby drzwi przeszkadzały w serii 3 to już masakra jakaś 😄
  15. a co to ma do rzeczy ?? lol to nie prosiaki , mam trójki które trzaskają 😄 a mógłbym mieć x7 i 7dmke , ale po prostu mi to nie przeszkadza i ja nawet przez ułamek sekundy nawet nie pomyślałem że te drwi trzaskają za głośno się domykają 🙂 po prostu jestem w lekkim szoku czytając niektóre wątki jak ten 😛 lub że deska za plastikowa, że multimedia złe , że plastiki tandetne.... z większością się zgodzę tylko szkoda by mi było życia i radości dnia codziennego na przejmowanie się takim głupotami 😄
  16. naprawdę dla ludzi na forum jest problemem głośne zamykanie drzwi 😜 ? ja to jednak bezproblemowy człowiek jestem 🙂
  17. dokładnie , z haka nie korzystam, choć przy zmianie x1 za rok w x3 50m czy jakoś tam wezmę choćby na rowery , mając porównanie m3 vs 340i na daily bardziej wolę m3 ma fajny nadęty wygląd , tego pazurka którego nawet z wydechem i boxem dte brakowało 340i ale to znowu temat rzeka mi dwie emki pasują a innym nie 🙂 każdy kupuje po swoje potrzeby , wymagania , jakby miał brać leasing to byłoby za drogo z powodu albo kombinacji co 2 lata z comfort lease albo innych , szkoda że już nie ma na starych zasadach , gdzie 40% ceny auta wracało do kieszeni 😄 wtedy byłby piękny garaż 😜 a tak trzeba się cieszyć z tego co jest 😉
  18. zobaczymy , myślałem o kolorze z palety IND ale szkoda nie wiem już ile 23k chyba .... Zobaczymy na żywo po folii i powłoce jak będzie wyglądało , jedno jest pewne w mojej m3 tanzanite mi nie pasuje on jest jak brudny , jedynie ładnie wygląda umyte jak świeci słońce inaczej to nie kolor dla mnie 🙂 ale wtedy posłuchałem się doradztwa typu ( po co się rzucać w oczy ) , coś innego , czarne felgi zima/lato + dach karbon i czarne dodatki fajnie będą kontrastować , jeżeli nie to napiszę obiektywną opinię , to tylko auto po prostu na ten moment dosyć mam już niebieskich smerfów 😜
  19. dziękuję , wrzucę 🙂
  20. a co złego w ciemnych szybach ? szyberdach przy dachu z karbony , który waży dużo mniej i po to właśnie jest ? 😄 hak w m3 można dodatkowo zamontować to nie problem są specjalistyczne firmy ale nie widziałem póki co m3 z przyczepą , wolałbym chyba wtedy x5 ,x7 w zależności co bym woził ... Widocznie nie dla każdego m3 widząc Twoje wymogi , zgoła różne od moich oczekiwań 🙂 każdy woli co innego 🙂
  21. zgadzam się w 100% , wolałbym gorsze wyposażenie ale 40d , pozdrawiam
  22. Witam, nowy nabytek 🙂 m3comp 25r , wyposażenie ba foto , szału nie ma , zobaczymy jak ten kolor na żywo , przy codziennej eksploatacji wyjdzie 🙂
  23. to ind ?? czy standard ?? wygląda średnio ... ogólnie coraz mniej fajnych kolorów w serii tylko ind... cóż ..
  24. Extra ,napęd robi robotę naprawdę

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.