Skocz do zawartości

Enriquez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enriquez

  1. Pytanie jest takie, czy w G60 można wykodować te animacje kierunkowskazów.
  2. Nie ma takiej opcji ...
  3. Dodam tylko, że jak już środowisko kupujących takie wozy jest "wybredne", to zawsze możesz wrócić z przekładką do stanu wyjściowego.
  4. Nie pytajcie jak, ale udało mi się uszkodzić kratkę zderzaka przód jak na zdjęciu poniżej. Pytanie za 100 punktów - czy trzeba do operacji wymiany zrzucić zderzak, czy się dojdzie zdejmując np, nadkole? ISTA i dokumentacja, którą mam milczy na ten temat.
  5. Czyli dodali do boostera mapy za pół ceny i tyle.
  6. U mnie zamiast connected booster jest Conected Professional za 600. I obejmuje aktualizacje map. Wniosek jest taki, że na tej całej infolinii oni nie wiedzą co sprzedają. ScreenRecording_01-21-2025 09-36-14_1.MP4
  7. z ciekawości zapytam - używasz tej pogody do czegoś konkretnego?
  8. W moim aucie w pakiecie Connected Professional mam to: Zatem jeżeli Booster zawiera przedłużenie Connected Professional to jest to w moim przypadku OK.
  9. Wysłałem zapytanie do BMW, więc zobaczymy. Jeżeli okaże się, że do map i rtti trzeba wyłożyć dodatkowe 715, to heh - podziękuję. Być może ogarnie to jakiś majster za 400 🙂
  10. No właśnie zostało mi 14 dni 🙂
  11. Trochę się zagubiłem w tym całym abonamencie, przeczytałem cały ten wątek i mam niejasności. 1. Pacjent G30 LCI 2021 2. Czy Connected Booster zawiera RTTI i aktualizację map? Po wejściu w opis, co to zawiera pokazuje jakieś głupoty. Wydaje mi się, że klucz do odpowiedzi na moje pytanie jest tu: Gdzie aktualnie wygasający pakiet Connected Professional zawierał RTTI / aktualizację map. Dobrze myślę?
  12. Też nie narzekam. Nie oglądam tych filmów praktycznie w ogóle. Martwię się, czy w sytuacji podbramkowej da się odczytać numery rejestracyjne - mam mieszane uczucia po prostu.
  13. Posiadam to cudo techniki. Montaż i wykonanie bardzo dobre. Natomiast jakość nagrań to XIX wiek 🙂
  14. Dlatego ustawiasz tak jak ma być w Sport Individual (wtedy start-stop nie działa) i progrmem ustawiasz, że się ma odpalać w tym trybie.
  15. Ja mam już trzecią szybę w aucie. Za każdym razem trafiona nie wiadomo kiedy. Obecnie też mam odprysk (może ze 3mm, zalepiony w warsztacie z szybami), ale się nie powiększa i tylko ja wiem gdzie to dokładnie jest. Jeżdżę z tym, bo mam już dosyć wymieniania i podwyżek ubezpieczenia. To, co zauważyłem, to te szyby są robione z jakiegoś gównolitu. Ostatnia szyba wstawiona w marcu 2023 ma już taką sieczkę, że pod słońce jest dramat. Pewnie wpływ na to ma fakt, że 99% przebiegu rocznego (a jeżdżę ok 35.000 km rocznie) mam na autostradzie.
  16. Poszukaj na facebooku gościa Wojtek Bielak. Podasz mu VIN, kupisz sobie kabelek za 40 zł i on Ci to ogarnie zdalnie. Obecnie koszt tych znaków to 450 zł.
  17. B47 też potrafi wciągnąć:
  18. Ja stawiam na opcję nr. 3 przy desce - na słońcu trzeszczy dekor ten dlugi - poziomy. U Ciebie zapewne deska obita skajem a u nas plastix fantastix. Do tego dochodzi ten dekor (u mnie Rombicle czy jakoś tak) i mamy trzeszczenie. Takie mam pomysły. Ale to nie jest też tak, że to jest jakoś przesadnie kłopotliwe. Po postoju na słońcu słychać kilka trzasków na początku jazdy i to tyle.
  19. Trzaski po nagrzaniu deski mam od nowości. Nie mam weny na szukanie rozwiązania.
  20. Ciekawy temat - jak dla mnie - na razie temat nie rozwiązany. U mnie lodówkę w samochodzie uzyskać nie jest żadnym problemem. Wystarczy ustawić temperaturę na 18-19 i po chwili mamy chłód. Tyle że ten chłód jest za mocny po powiedzmy 10 minutach i manualnie muszę podnieść temperaturę do 22,5 - 23 stopni, aby temperatura utrzymywała się komfortowa. Nie lubię wiania klimatyzacji bardzo zimnym powietrzem, więc nie dążę do lodówki, tylko po prostu ma być 22,5 stopni w kabinie i tyle w temacie. Ustawienie 22,5 na auto po prostu nie działa - w aucie jest gorąco przez dłuższy czas - szybciej jazda się zakończy niż temperatura się ustabilizuje. Mam w menu klimy ustawioną korektę temperatury z tych kratek powiedzmy na połowie skali w kierunku chłodu. Muszę sprawdzić jedną rzecz - skoro czujnik temperatury jest w panelu klimy - to czy nie przeszkadza mu uchwyt do telefonu - ten akcesoryjny BMW, wożony w miejscu na kubek? Muszę to sprawdzić. Dla porównania mam też Skodę Superb 3 - tam się ustawia 22,5 stopnia na auto i zapomina na zawsze o temacie. W BMW jakieś cyrki i jeszcze ASO twierdzi że tak ma być - no parodia jakaś.
  21. Problemem nie jest wydajność, tylko sposób regulacji - moim zdaniem do bani.
  22. https://drive.google.com/file/d/1ZRV3Y1p9Qr5cvpjkLne1TBie-D7MTpXu/view?usp=sharing
  23. Jedź, zobacz - nie masz nic do stracenia. Sympatyczni ludzie, ceny niskie. Minus - nie można płacić kartą - albo gotówka (osoba fizyczna) albo przelew (firma). Dla jasności - czynności wpisują do kluczyka. Używają zamienników filtrów i chyba oleju (nie patrzyłem, auto zostawiłem). Za przegląd po 75kkm w G30 (to, co pokazywał komputer - olej, filtr oleju, paliwa, pyłkowy x2, powietrza) zapłaciłem 1150 brutto - więc warto nawet z ciekawości podjechać i zobaczyć jak to wygląda. Jak chcesz się umówić na godzinę - ok, ale od 8:00 i wtedy czekasz na auto bo je biorą jako pierwsze do roboty. Ludzie jednak zostawiają je w drodze do roboty a po południu mają zrobione do odbioru. Nie wiem, jak jakieś grubsze naprawy - nie doświadczyłem i nie doczytałem, czy robią.
  24. No byłem i to będzie mój nowy serwis od teraz.
  25. Skoro polecacie na Austrię i Włochy, to chyba skorzystam. Dzięki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.