Treść opublikowana przez lukaszbmwe90
-
X3 F25 2.0d M pakiet WBAWY310X0L620806
lukaszbmwe90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam pojawiła się taka na pierwszy rzut oka i ogłoszenia wydaje się naprawdę ładnie co sądzicie? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-x3-x3-xdrive20d-184km-m-pakiet-xenon-navi-profess-panorama-nowy-rozrzad-ID6FYzAs.html
-
X1 F48 Wbaht710x05e71836
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może chodziło o ten wandalizm może z tego tytułu było wypłacane.
-
X1 F48 Wbaht710x05e71836
lukaszbmwe90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam jest w pobliżu mnie taka dzwoniłem do sprzedawcy jest to jedyne jego auto na sprzedaż mówił że kolega sprowadza i on czasami też sobie sprowadzi na sprzedaż umowa na fakturę kupujący oplaca akcyzę mówił ok 1700zl+Koszt rejestracji+Przegląd Podobno lakier w oryginale przebieg też lecz było to auto po wandalizmie wnętrza tak mi powiedział była wymianiana kierownica podsufitka i fotele i jeszcze tam coś. Ostateczna cena 73tys nie za dużo? Pytanie warto iść w takie coś? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-x1-bmw-x1-x-line-sport-2-0-18s-drive-fulled-navi-bial-perla-ID6FNGly.html
-
BMW X3 3.0d WBAWY5102D0A43176
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOceni ktoś?
-
BMW X3 3.0d WBAWY5102D0A43176
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak dokładnie
-
BMW X3 3.0d WBAWY5102D0A43176
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSorki zapomniałem dawno mnie tu nie było:) https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-x3-bmw-x3-30d-xdrive-bogata-wersja-ID6FJJvV.html
-
BMW X3 3.0d WBAWY5102D0A43176
lukaszbmwe90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sądzicie o tej z ogłoszenia godna uwagi ?
-
BMW X3 WBAWX31080LW14571
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@bart 328 mam do dyspozycji około 65 tys. No ewentualnie mogę kilka dołożyć więc polift w M pak raczej nie da rady a przedlift ma 184 km
-
BMW X3 WBAWX31080LW14571
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo wg was n20 jest lipny to jaki jest dobry ? Diesel taki dobry a wtryski dpf adblue i inne psujące się pierdółki O turbinie nie wspomnę bo w benzynie też jest i może się zepsuć
-
BMW X3 WBAWX31080LW14571
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobię rocznie około 7 tys. km więc diesel jest bez sensu robię krótkie odcinki max 30 km i to raz na jakiś czas. A opcja ze stanów jak wam się widzi kupował ktoś kiedyś? Tej białej szacowany Koszt naprawy na podstawie zdjęć około 8 tys zł. Wg firmy sprowadzającej. Czyli zaokrąglając wyniosła by 60 tys zł gdzie z rynku Eu pl oscylują ponad 100 tys zł z tego rocznika i wyposażenia jest to możliwe?
-
BMW X3 WBAWX31080LW14571
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na lukaszbmwe90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd zawsze mam benzyniaki nigdy nie miałem diesla przez co zostaję przy benzynie.
-
BMW X3 WBAWX31080LW14571
lukaszbmwe90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam rozważam zakup x3 jest w okolicy taka może ktoś rozkodować vin i podpowiedzieć coś na temat link https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-m-pakiet-ID6Fp0f1.html
-
SERIA 5 Bmw E61 2.5XI WBANN510X0CC64554 niezgodności wg.VIN
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na Matifcb temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo bmw się gazu nie zakłada takie jest moje zdanie .
-
X3 F25 2.0i WBAWX31090L901658
lukaszbmwe90 odpowiedział(a) na bart 328 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto znów na sprzedaż myślicie ze warto ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-m-pakiet-ID6Fe4KD.html
-
Błędy a akumulator - czy to ma sens?
Podepne się pod temat jakie wartości powinien mieć aku do 320i 2005r bez systemu atart/stop?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Witam wymieniłem klocki jakiś czas temu lecz nie resetowalem przebiegu. Teraz przebieg doszedł końca i pojawił się błąd. Klocki są oczywiście nowe czujnik też idzie w idrive zresetować błąd i ustawić od nowa przebieg?.
-
akumulator- jaki ?
Witam czy po wymianie akumulatora musi być jakaś adaptacja teraz mam ori BMW a planuję kupić innej marki nie ori. Dodam że nie mam funkcji start/stop itd. 320i 150 km 05r
-
Temperatura silnika bmw e 90 n 43
Ja mam 320i N46 i taka temp jest dobra w N43 jest raczej podobnie
-
335i E90 OEM+
Dokładnie też to miałem napisać
-
E91 20d cypisek
Cypisek nie masz czasem konta na scigacz.pl o tym samym nicku :) ?
-
Bmw 335i. Temperatura cieczy
Ja w 320i N46 mam temp. roboczą 105-110 st przy włączonym ciepłym nawiewie i temp jaka panuje teraz na dworze. 95 st roku jest raczej w dieslu .
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Już zrobione winny bezpiecznik 57 spalony dzięki forum :cool2:
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Mam problem z centralnym gdy otwieram z kluczyka awaryjki mrugna a drzwi się nie otwierają światło w środku się zaswieci i podświetlanie klamek też działa. gdy nacisne na przycisk zamykania awaryjki mrugna a rygle nic. Gdy otworze auto z kluczyka otwierają się tylko drzwi kierowcy ale później da się je zamknąć z pilota co to może być?
-
E9x kodowanie radia professional
Witam a wie ktoś co może być przyczyną przerywania radia CD i AUX? Radio to business navi też jest spowolniona gdy wrzucam wsteczny ikona samochodu pojawia się po dłuższym czasie. Dodam że zaczęło się to dziać kilka dni po naprawie idrive pokrętła (nie działało akceptowane) standard gdy byłby źle naprawiony mogło to powodować takie działanie? Pomóżcie
-
Przerywanie radia CD AUX PDC wolno działa (muli)
Panowie nikt nie wie od czego może to być :roll: dodam że zaczęło się to dziać kilka dni po naprawie pokrętła idrive TCPT1200 bo nie chciał mi akceptować. Naprawiłem i wszystko śmigało ok. Ale nie wiem czy to ma związek z tym że wszystko pokazuje się na ekranie w zwolnionym tempie. Wbijam wsteczny dopiero po 30sek. pokazuje obraz z czujników. Rozkładam ręce najgorsze że na necie nie ma wzmianki nigdzie o takiej przypadłości :mad2: