Treść opublikowana przez Tommekz
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
a używałeś kiedyś takiej opcji "szukaj" albo www.google.pl :?: :?:
-
BMW e38 740i vs Audi A8 D2 4.2
Może nie ma tak jak w E36 ale jest to zrobione gustownie .. nie chciałbym mieć znowu w e38 całkowicie w stronę kierowcy .. tak jak jest to pasuje idealnie
-
BMW e38 740i vs Audi A8 D2 4.2
Ja miałem okazję porównac audi A8 d2 z BMW E38 jednak nie z tymi silnikami co ty o nie pytasz ale jak dla mnie to tylko E38 ... Audi mi jakoś nie pasuje choc to naprawdę dobry samochód :) Linia BMW jest dużo ładniejsza .. no i ten kokpit w stronę kierowcy :) :mrgreen:
-
KOLEDZY --pali i chodzi jak na 7 garow,jaka to usterka ??
ja miałem podobnie tylko że w e36 i okazało się ze wtryski padły ... ale jak co to podejrzenia kieruj na świece, cewki , aparat zapłonowy , wtryski poptrz przy okazji na bagnet czy nie ma masłowatego nalotu na nim
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Felgi też tam mają ciekawe : )
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
To jeszcze raz M60 w jakim roczniku był i M62 w jakim? A te M70 i M73 w jakich rocznikach? Bo z tego co zrozumiałem to te wszystkie były pakowane do E38,tak? Troszkę inwencji i byś znalazł M70 nie był pakowany do E38 , za to M60 , M62 i M73 były :)
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
są dwa rożne silniki ale M60 i M62 (jest już podwójny vanos )
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
No powiedzmy że po lifcie . .. to lepsza wersja M70 M70 - 300 KM ( BMW 750 E32 , BMW 850 ) M73 - 326 KM ( BMW 750 E38 , BMW 850 )
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
326 to ma silnik M73 a Merce W220 ma 302 KM Wogole Twoje teorie to są dziwne . . ktoś kto jeździ 750 jeździ wolniej bo mu szkoda na paliwo . . a co ma pokazywać przed Tobą ile ma mocy czy co ?
-
nie wierze, musisz to zobaczyc
Temat się nie tyczy serii 7 wiec zamykam
-
z jakim silnikiem wybrac e36
jeśli już tak chce tanio to zawsze ma jeszcze 316i do nauki idealne
-
z jakim silnikiem wybrac e36
to zobaczymy jak autor tematu kupi BMW 318is i założy gaz na śrubke życze udanego użytkowania
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
jutro dzwonie do gościa i jak tylko znajdę czas to muszę tam jechać jeśli dobrze pójdzie to zmienię obydwa auta :)ale narazie nic nie mówię
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
panowie powiecie mi czy to jest jedna i ta sama sztuka ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4991008 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6422057 i czemu taka nagła obniżka cen
- Off Topic
-
ZAWIESZENIE GWINT. I ROZPÓRKA KIEL.
rzeczywiście touring wygląda świetnie , zalew pokaż obecnie fotki Twojego e23 ... :mrgreen: :mrgreen:
-
ZAWIESZENIE GWINT. I ROZPÓRKA KIEL.
goryl wysłałem Ci PW dostałeś ?
- Off Topic
-
ZAWIESZENIE GWINT. I ROZPÓRKA KIEL.
Z chęcią goryl oglądnę Twoją ósemkę , kiedy mogę ??? Powiedz mi tego touring`a już nie masz prawda ?? Bo ja sie rozglądam właśnie za takim , bardzo ładne :) a co do rozpórki to szukałeś na ebay`u ?? Wiem że jak patrzyłem ostatnio na ebay`u na części do e31 to były amortyzatory bilsteina sportowe i kosztowały 660 dolców i to by było na tyle jeśli chodzi o części ... rozpórki nie widziałem ale poszukam ..
-
ZAWIESZENIE GWINT. I ROZPÓRKA KIEL.
A nie będzie za niskie jak na Nowy Sącz ? Będzie Ci ciężko bo te drogi są masakryczne ..
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Ta niebieska to nie była Csi
-
W podroz poslubna 740d :)
Ja byłem we Wiedniu kilka razy i naprwdę polecam , bardzo mi się tam podoba. Jest czysto na ulicach i spokojnie ( chyba że watacha Turków gdzieś sie napatoczy ) ogólnie to mi się tam bardzo podoba .
-
740 E38 ALPINA
nie ma czegoś takiego jak alpina 740 jest tylko i wyłącznie alpina B12 i były tam silniki 5,7 i 6,0
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://moto.allegro.pl/item413362720_super_bmw_850_5_0l_300km_wgniata_w_fotel_automat.html
-
Jaki silnik w e30 jest najbardziej godny uwagi??
przed chwilą oglądałem samochód kolegi z forum , może Ci sie spodoba http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5788659