Treść opublikowana przez temsky740
-
Kodowanie keyless Go
Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:
-
Kodowanie keyless Go
Kolego , klamki - to nie jest cały system !
-
Problem ze sterowaniem szyb i lusterek F30
Od zapoznania się ze schematami - tylko tam dostanesz konstruktywną logiczną odpowiedź. A tak, to można zmienić połowę auta i dalej pytać na forum "co zmienić kolejne"
-
Kodowanie keyless Go
Nie dotykaj lepiej - to jest wielki las . Oddaj samochód do specjalisty .
-
Problem ze sterowaniem szyb i lusterek F30
Wróżę na kartach do gry , zapraszamy )) Tak na serio chyba nie ma tu jasnowidzów powiedzieć co jest nie tak z autem
-
enigne check ograniczenie mocy wentylator chodzi jak szalony
Pompa jest sprawna bo rowniez sprawdzalem ))) Kolego , ona może wyglądać sprawno, ale to nie znaczy, że działa tak jak trzeba
-
enigne check ograniczenie mocy wentylator chodzi jak szalony
Pompa w zbiorniku może być przyczyną
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
Na serio myślisz , że napiszę opis jak krok po kroku wgrac 272 koni ? Wezmę po prostu tak i napiszę dla wszystkich amatorów i warsztatów ? ))) Chcesz robić - możesz przyjechać (adres podam na PW :roll: ), tylko kup kolektor pod 3.0.
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
Cyrk na kolkach i tyle. O jakich kopiach wam chodzi )) ? NIE DA SIE. Kto chce robic - czekam na Slasku. 218=>272 n53
-
E91 320i 150KM N46B20 Nie działa prawy ring
nie tam szukacie ))
-
420i - Box - czy ktoś coś testował?
Jeśli komuś nie jest jasne ))), to ja mówię o 320i => 330i (B48) Na dzień dzisiejszy można zrobić tylko na nowym samochodzie. No i jak to się mówi w naszym świecie można kupić wszystko , oprócz zdrowia, nawet z ASO mozna dogadac i wgrac soft.
-
[E90] 320d 163 KM po wymianie akumulatora nie odpala
Poszlo na pw
-
bmw f33 wymiana dachu
Pisz mi, pogadamy .
-
420i - Box - czy ktoś coś testował?
Jeśli masz możliwość dogadać z ASO , to na 2.0 można wgrać fabryczny soft od 3.0
-
[E90] 320d 163 KM po wymianie akumulatora nie odpala
A mi wydaje , że trzeba zapomnieć o tym czytelniku błędów i szukać porządnego fachowca. I coś mi podpowiada, że problem może być w immo.
-
Wymiana klamki keyless i passive go
Po wymianie klamki trzeba zrobić reset sterownika CAS !!
-
Śląskie
jakie auto ?
-
Fiksuje elektronika na mrozie w F10
Ja bym bardziej chciałem usłyszeć Twoja opinię, gdyby nie było gwarancji ))) Nigdy nie wiesz co kupujesz na allegro - więc twój komentarz nie ma sensu. Tak mozna mowic o kazdym ecu ze on kradziony. Gdzie logika? Gdyby nie bylo tej gwarancii - inaczej bym tu z nami rozmawiał - taka prawda.
-
Fiksuje elektronika na mrozie w F10
Prosze przeczytac jeszcze raz uważnie co napisałem co do 3-3.5 - ecu + przypisanie Jaka jest różnica kradziony czy nie w nim mozna zmienic wszystkie dane.
-
Problem w adaptywnym tempomatem ACC Malfunction
wymiana ACC Choć i brudny - to sytuację w żaden sposób nie zmienia NIE TAK Strata czasu , bez sensu Kupic nowy w aso i zrobic przypisanie i adaptację
-
BMW F12 awaryjne otwieranie bagażnika
Ja już nawet spojrzał zamiast ciebie ten filmik, który ci dał. Co tam jest niezrozumiałego ? No a jeśli nic nie jest jasne , to zapłać pieniądze elektryku i tyle.
-
Fiksuje elektronika na mrozie w F10
:cool2: jest to informacja , która wali z nog :mrgreen: 5850 - to jest nowy sterownik + licz programowanie w ASO 800zl na rynku magikow w 3-3.5 kola mozna zmieścić razem z uzywanym ecu
-
E87 N43b16 wymiana sterownika silnika
Kolego , ja zawsze mówię ze swojego doświadczenia. A jeszcze bym otworzył dme i sprawdził bym tam. I przy okazji nie doczekał się od ciebie prezentu za f01 - tak jal mowilem - zebraki na bmw
-
E87 N43b16 wymiana sterownika silnika
Wtryskiwacze trzeba zmienjać wszystkie kompleksowo !! Wymiana MSD siemens - nie kazdy potrafi, tu jest wiele pytan. Zobacz - moze tam juz woda w nim. Jak zdecyduesz na wymiane - dzwon .
-
320d Usterka EWS
W ego samochodzie niema synchro ews-dde !