Skocz do zawartości

temsky740

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez temsky740

  1. Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:
  2. Kolego , klamki - to nie jest cały system !
  3. Od zapoznania się ze schematami - tylko tam dostanesz konstruktywną logiczną odpowiedź. A tak, to można zmienić połowę auta i dalej pytać na forum "co zmienić kolejne"
  4. Nie dotykaj lepiej - to jest wielki las . Oddaj samochód do specjalisty .
  5. Wróżę na kartach do gry , zapraszamy )) Tak na serio chyba nie ma tu jasnowidzów powiedzieć co jest nie tak z autem
  6. Pompa jest sprawna bo rowniez sprawdzalem ))) Kolego , ona może wyglądać sprawno, ale to nie znaczy, że działa tak jak trzeba
  7. Pompa w zbiorniku może być przyczyną
  8. Na serio myślisz , że napiszę opis jak krok po kroku wgrac 272 koni ? Wezmę po prostu tak i napiszę dla wszystkich amatorów i warsztatów ? ))) Chcesz robić - możesz przyjechać (adres podam na PW :roll: ), tylko kup kolektor pod 3.0.
  9. Cyrk na kolkach i tyle. O jakich kopiach wam chodzi )) ? NIE DA SIE. Kto chce robic - czekam na Slasku. 218=>272 n53
  10. Jeśli komuś nie jest jasne ))), to ja mówię o 320i => 330i (B48) Na dzień dzisiejszy można zrobić tylko na nowym samochodzie. No i jak to się mówi w naszym świecie można kupić wszystko , oprócz zdrowia, nawet z ASO mozna dogadac i wgrac soft.
  11. Pisz mi, pogadamy .
  12. Jeśli masz możliwość dogadać z ASO , to na 2.0 można wgrać fabryczny soft od 3.0
  13. A mi wydaje , że trzeba zapomnieć o tym czytelniku błędów i szukać porządnego fachowca. I coś mi podpowiada, że problem może być w immo.
  14. Po wymianie klamki trzeba zrobić reset sterownika CAS !!
  15. temsky740 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    jakie auto ?
  16. Ja bym bardziej chciałem usłyszeć Twoja opinię, gdyby nie było gwarancji ))) Nigdy nie wiesz co kupujesz na allegro - więc twój komentarz nie ma sensu. Tak mozna mowic o kazdym ecu ze on kradziony. Gdzie logika? Gdyby nie bylo tej gwarancii - inaczej bym tu z nami rozmawiał - taka prawda.
  17. Prosze przeczytac jeszcze raz uważnie co napisałem co do 3-3.5 - ecu + przypisanie Jaka jest różnica kradziony czy nie w nim mozna zmienic wszystkie dane.
  18. wymiana ACC Choć i brudny - to sytuację w żaden sposób nie zmienia NIE TAK Strata czasu , bez sensu Kupic nowy w aso i zrobic przypisanie i adaptację
  19. Ja już nawet spojrzał zamiast ciebie ten filmik, który ci dał. Co tam jest niezrozumiałego ? No a jeśli nic nie jest jasne , to zapłać pieniądze elektryku i tyle.
  20. :cool2: jest to informacja , która wali z nog :mrgreen: 5850 - to jest nowy sterownik + licz programowanie w ASO 800zl na rynku magikow w 3-3.5 kola mozna zmieścić razem z uzywanym ecu
  21. Kolego , ja zawsze mówię ze swojego doświadczenia. A jeszcze bym otworzył dme i sprawdził bym tam. I przy okazji nie doczekał się od ciebie prezentu za f01 - tak jal mowilem - zebraki na bmw
  22. Wtryskiwacze trzeba zmienjać wszystkie kompleksowo !! Wymiana MSD siemens - nie kazdy potrafi, tu jest wiele pytan. Zobacz - moze tam juz woda w nim. Jak zdecyduesz na wymiane - dzwon .
  23. W ego samochodzie niema synchro ews-dde !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.