Treść opublikowana przez temsky740
-
Błędy f10 mata zajetości siedzenia i pamięć impulsów hydr.
Dawaj mówić szczerze . No nie zrobisz tego, to jaki jest sens o tym pytać ? Esys i enet. Dalej co ?
-
Błędy f10 mata zajetości siedzenia i pamięć impulsów hydr.
Z delphi nie da sie
-
Błędy f10 mata zajetości siedzenia i pamięć impulsów hydr.
Chyba naprawde nie umieją , bo prawie każdy działa według napisanej instrukcji na forach, ale włączyc mózg i pomyslic nie kazdy moze, wiesz ? Dlatego masz tak. Nie tam dzwonisz , kolego !
-
e90 - samoczynnie opuszczająca się szyba
Niewiadomo jaki soft w tym frm, a moze i co innego.
-
e90 - samoczynnie opuszczająca się szyba
Din, czytaj uważnie Zobacz - tu wszystkowidac https://www.newtis.info/tisv2/a/ru/e90-318d-lim/wiring-functional-info/body/locking-security-functions/power-window-regulator/outlputs/r4OlugJ Pin assignments at plug connector X14261 17,23,25,35,36 17 - 17 M Ground, incremental transducer, front passenger's power window Passenger's window motor 23 - 23 E Incremental transducer 2, front passenger's power window Passenger's window motor 25 - 25 E Incremental transducer 1, front passenger's power window Passenger's window motor 35 - 35 A Signal, front passenger's power window motor, closed Passenger's window motor 36 - 36 A Signal, front passenger's power window motor, open Passenger's window motor Frm i tylko frm !!! albo opcja od mg123 A prawda jest taka, ze kazdy, u kogo topicstarter byl, chce kase za swoj czas i prace, a wynikow nie ma , bo u tych , kto chce - szalu [BAD] w glowie nie ma i nie wiedzą jak ustalić przyczynę
-
E90 325i check engine + telepanie
No ja tak rozumiem ze to nie byla wina sterownika, tak ? Od wtryskow specie ? )))
-
e93 N53 325i do 330i - kompatybilny kolektor dolotowy
Kolego , po co kogoś pytać i wymyślać ponownie rover ? Tu masz wszystko https://www.etkbmw.com/bmw/PL/search/selectCar/E93/Cab/BMW+330i+N53/ECE/11_4086 napisane - kupuj to , co pisze ETK Tu ja robilem to , co ty chcesz zrobic http://germancarstvo.blogspot.com/2018/04/93-n53-przerobka-z-25-na-30.html Cena jest wysoka , ponieważ tak po prostu wgrac soft się nie uda (jest tam troche magii) + wszystko na ORI - kolektor, soft , a nie to , co jest niewiadomo jak modyfikowane i na ile tu dawke paliwa nakrecili . Inna info przez telephone.
-
E90 325i check engine + telepanie
Ja mam pomysl. Tylko zapytam - co oni naprawili w tym sterowniku ? To jest cyrk , masakra , jak chcesz tak i nazywaj. :duh: :duh: :duh: :shock: :shock: :shock:
-
730d problem z szybami i dociagiem drzwi.
Debil i tyle ...Co jeszcze mogę powiedzieć po takim postu. Chyba sobie wsadz i swojemu trupu na kolkach
-
730d problem z szybami i dociagiem drzwi.
Na logike - oddać auto w ręce fachowca )
-
[F01/02] ZAKUP - porady, opinie, porównania.
Katastrofy )))
-
e90 - samoczynnie opuszczająca się szyba
VIN kod ? Przednie szyby steruje sterownik FRM !!! I podejrzewam , że jest coś namieszane z nim .
-
Nowe cyfrowe zegary 10.25" czy mozna wymienić ??
Mówimy o różnych rzeczach - ty z jednej planety, a ja z drugiej.
-
Nowe cyfrowe zegary 10.25" czy mozna wymienić ??
Cos chyba ty mylisz http://allegro.pl/bmw-f15-x5-f16-x6-zegary-licznik-led-6wb-bez-hud-i7130714595.html Albo my mowimy o roznych tematach))
-
Nowe cyfrowe zegary 10.25" czy mozna wymienić ??
Gdzie to taki licznik za 1000 zł :shock: Pokaż
-
Nowe cyfrowe zegary 10.25" czy mozna wymienić ??
Pierd :mrgreen: l ta gwarancję ))) Masz 21 - wszystko mozna . Kupuj licznik - zrobię ))))
-
Problem po wymianie pompy abs bmw e90 2007r diesel
100% sterownik ?
-
E90 325i check engine + telepanie
W czym problem sprawdzić do czego nadaje się ten numer sterownika ? RealOEM w pomoc
-
E90 325i check engine + telepanie
Skąd taki wniosek ? Powiedz proszę jaki stosunek mechanik ma do elektroniki ? :duh: Gdzie logika ? Jeśli jest check engine , to powinna być przeprowadzona diagnostyka i postawiony wniosek. Jeszcze raz uważnie - "DIAGNOSTYKA", ale nie czytanie błędów od kolejnego amatora. Te wtryski powinny być tylko nowymi, albo dobra na 100% uzywka. Jaka regeneracja, nie śmiesz. Otdajesz $$$ na śmietnik, a wniosków nie ma.
-
Nie dziala lewe podswietlenie tablicy rejestracyjnej e60
Ja chcesz to naprawic - dzwon.
-
Nie dziala lewe podswietlenie tablicy rejestracyjnej e60
Nie zadziala
-
Nie dziala lewe podswietlenie tablicy rejestracyjnej e60
szukaj na forum, wszystko jest już dawno napisane. Nie bądź leniwy
-
Nie dziala lewe podswietlenie tablicy rejestracyjnej e60
No tak i ja o tym samym ! ))) No a tak naprawde nie ma tam tragedii. Roboty na 5 minut.
-
Nie dziala lewe podswietlenie tablicy rejestracyjnej e60
Oddać samochód do specjalisty, zapłacić pieniądze i uzyskać sprawne auto.
-
Kodowanie keyless Go
No dobra ale jak by wykodować opcje 322 to by nic nie działało tak? A u mnie normalnie działa odpalanie bez kluczyka czy tak samo jak stane koło klapy z tyłu a auto jest zamkniete tez otworze ja , tylko na klamki nie reaguje,, kupiułem inna i tez nie działa a gosc mi wysłał film jak u niego działa. juz sam nie wiem jak to rozgryżć Wtedy wydaje mi się, że lepiej jednak zapłacić pieniędzy i uzyskać sprawny samochód. Bez diagnostyki rozmowa o niczym.