Treść opublikowana przez temsky740
-
Konwersja BMW F30 z USA na PL
Co do tempomata w KM - wymiana licznika i tyle
-
E90 330i N53B30 - tuning mechaniczny
Tam fabryczny soft mozna od 3.0i wgrać i bedzie jak fabryka, tylko kolektor zmien na ten , ktory od 3.0 Ingerencja w mapy na N53 - to bzdura. Jeśli trzeba będzie zrobić - dzwoń.
-
Kasowanie Inspekcji Problem
Jakie są błędy na diagnostykę w ista ?
-
[E90] 320D dziwne zachowanie licznika
Sprawdźaj szynu CAN low - high po schematach, zegarek nie otrzymue info od immo cas, dlatego kropka i take pierdolki na filmiku.
-
[E90] 320D dziwne zachowanie licznika
Pokaz vin - ostatni 7
-
[E90] 320D dziwne zachowanie licznika
Diagnostykę licznika nie próbowałes robić ? Odczyt błędów - to nie diagnoza. Zobaczyć jaki VIN pokaże (punkt czerwony Ci świeci na zegarku, a VIN siedzi w eprom), jaki numer oprogramowania pokaże - dalej podjąć decyzję. Być może pamięć eeprom is dead )) No i trzeba coś robić , aby uzyskać odpowiedź na pytanie, a nie czytać błędy. Jeśli sam tego nie potrafisz zrobić, to znaleźć właściwego specjalisty i oddać auto w jego ręce.
-
Kasowanie Inspekcji Problem
Przeczytać to , co Ista pisze , religia nie pozwala ? No i w końcu sprawdzić dane kodowania DDE i czujnik .
-
330xi 258 koni N52 kręci, ale nie odpala
Mi nic ))) Ja nic escze nie zrobilem ))
-
330xi 258 koni N52 kręci, ale nie odpala
PW Część odpowiedzi na Twoje pytanie! A Może i zwykła synchronizacja pomoże, nie wiem. Niewiadomo co jet przyczyną ews manipulation
-
330xi 258 koni N52 kręci, ale nie odpala
Na warsztacie pomogę, nie jestem wróżka
-
330xi 258 koni N52 kręci, ale nie odpala
Bo to oszustwo, które nie pomoże, za które ktoś weźmie pieniądze , a wynika nie będzie ! Powiem więcej .Co wspólnego ma programowanie naprzyklad do nieprawidłowej checksummy ISN albo do nieprawidłowych dannych pilota , ktore z tego lub innego powodu popsuli we wsadu eeprom ? W Polsce programowaniem sterowników zajmują się ci, którzy nic innego nie potrafią robić , oto i cała prawda. U takich jedna odpowiedź na wszystkie problemy - "zacząć od programowania", a jak nie pomoze, to spierda..j pan do magikow, bo ja tu rozkladam ręce )))) i tyle
-
330xi 258 koni N52 kręci, ale nie odpala
Bez sensu, majaczenia!
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
Raczej kwestia szczęścia
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
Nie jest zly - mi tez ten silnik podoba sie.
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
150 tys - wymiana sterownika silnika - wada N55 i takich historii znam sporo z całego świata, wśród moich znajomych, którzy są w temacie
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
N55 3.5 wady z mojego doświadczenia diagnostyki i napraw : 1. Czasami wtryski. 2. Valvetronic bardzo często. 3. Turbo (50\50). 4. Sterownik silnika w sensie pracy valvetronica (brak napięcia na wyjściu ze sterownika silnika) - 2 tygodnie temu wymieniałem taki sterownik silnika na F12 na uzywany. 5. No i elektryczna pompa wody. Tyle.
-
WinKFP brak softu do zb DDE
jaki związek eeprom ma do MPC ? Całkowity brak zrozumienia sytuacji
-
F10 3.0d Błąd EGR i przepływomierza
jak zrobić taką funkcję serwisową? rozumiem, ista sie nada, posiadam, niestety słabo się znam ;) Serwis funkcji, naped, system sterowania disla ...
-
Comfort Acces, Keyless, nagle porzucił pracę...
Dla tych , którzy potrafią czytać Po wymianie sterownika CA 1. Zrobić reset sterownika CAS 2. Zrobić inicjalizację - po wymianie sterownika komfortowego dostępu powinna być przeprowadzona inicjalizacja. Inicjalizacja uruchamia się poprzez przełączenie kontaktu z 0 na kontakt R. Po zwarciu styku R sterownik CAS (car access system) automatycznie nadaje inicjalizację na sterownik systemu komfortowego dostępu, a ten z kolei na zewnętrzne klamki drzwi. Jak mógł tak i przetłumaczył z języka angielskiego P.S. Widzisz - pojechales na warsztat i dostałes odpowiedź co nie działa . Na forum wróżek nie ma - o to mi tylko i chodzilo , ze tak auto nie naprawisz przes forum , rzadko kiedy zdarza ))
-
Comfort Acces, Keyless, nagle porzucił pracę...
To ty poprostu czytac nie umiesz. Kto bardzo chce , tem mnie rozumie ))) Ci nic nie napiszę - nie martw się ! :search:
-
Comfort Acces, Keyless, nagle porzucił pracę...
Cos ty . O jakim kodowaniu Ci chodzi ))) ?
-
zmiana vin w lcm, kodowanie lcm, zmiana softa ECU
Winkfp
-
Comfort Acces, Keyless, nagle porzucił pracę...
Na forum keyless go nie naprawisz !
-
e60 m54b30 dme ms45
Davaj auto , zrobie za 10 minut ) Albo wysylaj dme i cas , jak masz daleko do Slaska .
-
Zegar/data stoi w miejscu
1. Próbować zaktualizować soft. jeżeli nie pomoże 2. Próbować dać inny wyzerowany wsad i zakodowac licznik ponownie. 3. Wymiana licznika na koniec.