Treść opublikowana przez temsky740
-
BMW e60 3.0d PROBLEM Z STEROWNIKIEM GŁÓWNYM
Dlaczego nie chca ?
-
Błąd ECU E7146F nie da się usunąć
Gdzie była próba dodawania kluczy ? Dzwon , od jutra jestem w Polsce - pogadamy .
-
Nowy DDE i CAS Aktualizacja
trzymaj 7809489 - to jest twoje
-
BMW E87 Smart Key
Slask. Mozesz dzwonic. Ori pilot moge dopisac keyless
-
Nowy DDE i CAS Aktualizacja
U znajomego chyba w glowe pusto - kupowac zestawy startowe. Oddaj mu to szczęście - niech sam robie
-
[E60] problem z DDE po rozładowaniu baterii CAS traci dane.
Dzwon po majowce - zrobie, mam patent ))
-
316d f30 problem z zamknięciem szyby
Probowac inicializacje zrobic z Ista
-
Nie Działa sygnal i kierownica multi w F31
nie ma komunikacji po LIN i tyle, dlatego nie dziala
-
Nie Działa sygnal i kierownica multi w F31
Aby uzyskać konkretną odpowiedź - trzeba dokładnie podać dane auto
-
BMW E91 elektryczny hak problem.
+ = nierealne
-
F20 116d Pilot/kluczyk nie działa
Otworz obudowe , tam jest na pcb 2 сewki - zobacz co tam i jak tam
-
F20 116d Pilot/kluczyk nie działa
Tak po prostu pilot nie moze stracic synchronizację w sensie remote ! Lepiej powiedz czy bylo cos robione z eeprom w fem ) I czy napewno twoj zapasowy kluczyk jest ori ? Moze dorobial go kiedys?
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
No tak, zapytaj cos tu u koderow - czekaj na odpowiedz. Długo będziesz czekać , życzę cierpliwości )) Kolego, ja nie chwali się , a robie swoja robote i tyle. Jak i w tym temacie o 3.0 I nigdy nie podzielę się o tym, na czym zarabiam kase czy to nie jest jasne ? Tym bardziej, jeśli tu nikt nie robi to
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
oczywiście z uśmiechem na twarzy , ponieważ wiele zmęczeni byli jeździć i bez sensu zostawiać pieniądze na glupych warsztatach które deklarują, że są specjaliści w dziedzinie BMW, ale tak naprawdę potrafią zmieniać tylko klocki i olej z filtrami. Robię kosmos, o którym wielu nawet nie słyszało co to jest i jak to dziala - i niema dla mnie znaczenia - czy to E seria, czy F, czy G , czy Mini, czy Rolls-Royce. Tak, nie ukrywam - jest drogo . Ale przepraszam - jeśli się nie podoba , jest wiele innych warsztatow i specialistow. Ja z BMW już 10 lat , za te dziesięć lat dowiedziałem się bardzo wiele ciekawych rzeczy, wiem bardzo dużo naprawdę dobrych specjalistów od BMW - i nie ma znaczenia kto oni - polak, ukrainiec, rosjanin , niemiec lub afrykanin - są to specjaliści z dużej litery . Daję swoją pomoc warsztatam na całym świecie, czasami sam proszę o pomoc - zdarza się, nie bez tego. Tak to jest. Jeśli wcześniej ktoś tu na tym forum myślał, ze przyjechałem pomidory w polu zbierać ))), to oni głęboko pomylili.
-
[E61] Błędy modułu świateł LM2 po retroficie
Sprawa nie w tym czy ktos to robil, sprawa taka ze trzeba zrobic normalna diagnoze
-
e91 320D 177KM N47 - brak prądu na wentylatorze chłodnicy
Esli przed przekaźnikiem jest prąd , to znaczy bezpiecznik F28 jest OK Wtedy sprawdzanie instalacji od dde do wentylatora . Albo masa gdzies nie halo.
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
no widzisz jaki śmieszny temat , ha-ha - dawaj śmiać się razem
-
[E61] Błędy modułu świateł LM2 po retroficie
Podaj vin auta i numer bmw tego LM2
-
Otwieranie z kluczyka - raz działa raz nie
Skąd jesteś ?
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
I tobie życzę zdrowia , nie smuć się - poznamy jeszcze z tobą i z twoim samochodem. Do zobaczenia...
-
Pomoc przy kopi sterownika MSD80 N53
Śmieszne mnie Twój post czytać. Nie ma czym mi się chwalić - biorę i robię, i uwierz mi - klientów nie brakuje )) Ja nie amator i nie koder ))) Po prostu jestem miłośnikiem BMW Na, czytaj http://germancarstvo.blogspot.com/2018/04/93-n53-przerobka-z-25-na-30.html Nie zrobią , uwierz mi na słowo. Dostanesz brak mocy z oprogramowaniem od 3.0 ! Ale , jeśli jednak zrobią - ja będę klaskać na stojąco takiemu mistrzowi ! Głęboko się mylisz , dlatego cyrk. Z Lotwy piszą lub do mnie o pomoc z tym )), lub do mojego znajomego w Niemczech ), lub do Rosji Czytaj moj facebook - ONLINE HELP ALL OVER THE WORLD https://www.facebook.com/profile.php?id=100010193389139 Tak że takie sprawy to, kolego. Myślę, że wszystko dostępne napisał.
-
e91 320D 177KM N47 - brak prądu na wentylatorze chłodnicy
Pod maską po prawej stronie w komorze gdzie sterownik silnika
-
Błędy f10 mata zajetości siedzenia i pamięć impulsów hydr.
O tym nie ma instrukcji )
-
e91 320D 177KM N47 - brak prądu na wentylatorze chłodnicy
no tak tam "+" na wentylator przychodzi od przekaźnika ... przekaźnik zasilany jest z dwóch bezpieczników... "-" - minus i jeden przewód - sterowanie od DDE. Niema tam filozofii :lol:
-
e93 N53 325i do 330i - kompatybilny kolektor dolotowy
Wtedy soft od 330i mozna escze modyfikowac ))) Roznica jets taka ze tam masz wszystko na ORI , a modyfikacja niewiadomo co ci tam nakrecili i na ile tych wtryskiwaczy wystarczy