Treść opublikowana przez temsky740
-
[E60] Zmiana przebiegu w modułach (nie korekta licznika!)
Nie zapisze ! Będziesz na Śląsku - dzwoń.
-
[E60] Zmiana przebiegu w modułach (nie korekta licznika!)
Dzwon. Zrobie.
-
F30 Route - padło przy aktualizacji
*********************
-
F30 Route - padło przy aktualizacji
**************************
-
E90 problem brak komunikacji EWS- brak zapłonu.
W cas2 nie. CA moze robic rozne pier :shock: ly. Odłącz sterownik CA i obserwuj.
-
E90 problem brak komunikacji EWS- brak zapłonu.
Ofcourse, wypierd///c ELV z cas i zapomnic o tym lub sprawdzać to, co pisze ISTA, esli chcesz zostawic elv
-
Śląskie
Pisz na FB, masz z prawa
-
[e84] Sterownik świateł AHL i brak regulacji reflektorów
:roll: :roll: :shock: :shock: ta niby frm3 )))
-
640i ukradziono cas
Mozna uzywany cas przypisac . Pisz na PW. skrzynia automat wtedy nie pojedzie
-
Program 35i
Mozesz lightowy stage1 po OBD zrobic (jak silnik OK), ale tam jest niuans - bardzo często po OBD sterownik silnika benzynowy traci dane kodowania, trzeba wtedy zakodowac ponownie + mozesz aktywowac sportowa skrzynia biegow jak niema w auto - i bedzie ok zapier///c . Wielu swoim znajomym i klientom zrobiłem aktywację sportowej skrzyni - wszystcy wyjeżdżali z bananem na twarzy. Nawec F10 2.0 diesel zaczyna jechać lepiej , 8HP - świetna skrzynia.
-
[e84] Sterownik świateł AHL i brak regulacji reflektorów
Bedzie , frm3 max brose
-
[e84] Sterownik świateł AHL i brak regulacji reflektorów
FRM3 MaxBrose uniwersalny i obsługuje każde FA
-
Program 35i
Zawsze dziwi mnie jak ludzie lubią pozwalać sobie powiesić makaron na uszy. Jak spalanie moze spadac , esli wzrasta ciśnienie doładowania i ilość wtryskiwanego paliwa na tę porcję powietrza ? Myślisz twórcy silników BMW to debile ? Fabryczne software sterowania silnikiem napisane na optymalne ustawienia, na te optymalne ustawienia, które są przeznaczone na cechy fizyczne wtryskiwaczy i turbiny. Dla tych, u których makaron na uszach i kto wierzy w "cudа" оficjalna informacja od koncernu BMW http://i.piccy.info/i9/9e74462df7d03f4f1a184b15ab92fdf3/1518299723/85540/1211391/12805959_1054805027909896_8142132166000586714_n_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2018-02-10-21-55/i9-12051041/735x581-r/i.gif http://i.piccy.info/i9/81424c64bfbbf972fa77a58f8586d90d/1518299823/84275/1211391/12801171_1054805091243223_7225532100197396270_n_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2018-02-10-21-57/i9-12051044/711x600-r/i.gif http://i.piccy.info/i9/35c708f0057a4dfa263bf6236341b40f/1518299839/45521/1211391/12790963_1054805124576553_5821878482524931129_n_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2018-02-10-21-57/i9-12051045/800x360-r/i.gif
-
Zmiana modułu FRM, brak świateł wstecznych i PDC
Poszukaj na forum , tu jeden gosc zadarmo naprawy FRM robi ))) , nawec kodowac nie trzeba wedlug jego slow po naprawie.
-
F07 vin Wbasn81030c350760 Korekta.
temsky740 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDSC, EGS, DDE pokażą prawdziwy przebieg
-
Blokada CAS bmw e90
auto stoi martwe gdzie ?
-
Dodawanie / usuwanie pilota bmw e60 e90 e70
Jeśli w cas ktoś już coś robił, to ASO nie pomoże. Przyjedzie pilot z Niemiec, ale samochód ten pilot nie odpali. Miałem takie sytuacje w Ukrainie, i tu w Polsce .
-
Klonowanie Modułu CAS, Poznań
Nie wierzę w to. Przywieź auto - udowodnię Ci , że to nieprawda
-
Klonowanie Modułu CAS, Poznań
Jak można dyskutować, jak nawet błędy tu nie pokazujesz ? Ja nie wróżka
-
Klonowanie Modułu CAS, Poznań
Prawdopodobnie to nie jest wina CAS Jeśli chcesz inny cas, wysyłaj zrobię
-
[E39] Usuwanie 240 "Internal error" w sterowniku airbag.
Nie zajmuję się nauczaniem ludzi, przepraszam, mylisz się adresem Google w pomoc
-
[E39] Usuwanie 240 "Internal error" w sterowniku airbag.
Zależy od tego jaki sprzęt masz. A tak naprawdę cena sterownika 30-40zl. Kup, zakoduj i zapomni.
-
Dodawanie / usuwanie pilota bmw e60 e90 e70
Kolego, wszystko zależy z jakimi саѕ chcesz pracować !!! Rozumiem, że chcesz zacząć zajmować się tą sprawą ?
-
kasowanie inspekcji olejowej w F10
Nie. Nie tak. Gdzie widzisz głupie odpowiedzi - jeszcze raz napiszę dużymi literami - ZROB RESET Z KOMPA
-
kasowanie inspekcji olejowej w F10
Wracając do tematu: po wymianie poproś , aby ci ustawili interwał wymiany oleju 15 tys najbardziej optymalny - a dalej jak chcesz. Jeśli lubisz sam coś robić przy bmw, to i kabel trzeba bedzie kupić, bo to nie jest LADA kalina.