Treść opublikowana przez bary_kent
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Panowie zbytnio odbigacie od tematu i nie wypowiadacie się merytorycznie. Autor wątku zadał pytanie o bmw DO 40 tyś zł. Kupisz za to interesującą, w miarę świeżą "5"? Nie, nie kupisz. Od blisko roku szukałem "5" budżet miałem podobny i po dwóch wyjazdach do DE odpuściłem. W tych pieniądzach nie kupi się egzemplarza bez wad - czytaj bez dołożenia kilku tysięcy na start. Zacząłem rozglądać się za e91.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Te elementy są we wszystkich do roboty. Sądzę, że to błąd konstrukcyjny.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Nie oceniaj wszystkich według siebie. Nie jestem idiotą.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Dokładnie. Takie jest moje zdanie porównując przejechane ok. 10000 km jednym i drugim autem. "3" jeździ i przyspiesza, a z tym samym silnikiem ""5" to muł.Poza tym spróbuj sprzedać 520D. Jeżeli nie będzie super zadbane z ekstra wyposażeniem to jest wręcz niesprzedawalne. @Krzysiek BMW Jabłonna Nie mogę się do końca z Tobą zgodzić. Koszty serwisu nie będą identyczne ponieważ "3" ma w miarę proste zawieszenie natomiast "5" to zdecydowanie klasa wyższa. Dlatego, że jest komfortowo to nie jest "tanio". Nie sądzę również (nie znam opinii z prasy, literatury), że jest ono jakoś bardziej trwałe. I kolega ma na wydanie 40 tyś, a nie 50. 25% to spora różnica.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Napisałem prawie. Ja płaciłem chyba 3600, do R4 kosztowała 2100-2200.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Krzysiek co do podobania się to inna kwestia. Autor wątku jasno określił budżet, a w tych pieniądzach nie znajdzie się zadbanego egzemplarza z niskim przebiegiem. Dlatego polecam "3". Owszem "5" będzie bardziej komfortowa ale i dużo droższa, również w "obsłudze". Jeżeli kolega obecnie jeździ focusem to zakocha się jazdą w bmw i nie "tragizuj", że e90 to brak komfortu. Doskonale się tym podróżuje pod warunkiem że stołki ma się lepsze niż standardowe. Ostatnia kwestia polecasz 2.0d do e60??? Serio chcesz żeby chłopak zniechęcił się do marki? To nie jeździ - to jest moja, subiektywna opinia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie. Stoi w garażu. Mercedesa sprzedałem, a taki był ładny :/
-
Zakup BMW do 40 tyś.
Co??? Jeżeli w bmw masz siedzenia półkę wyższe niż standardowe to nie ma porównania do taboretów w volvo.Odnośnie bmw vs volvo Podaj może jeszcze o jakich silnikach mówisz. Bo fura furze nierówna. A s80 2,5T to żadna rewelacja w porównaniu do podobnej jednostki bmw. Sorry w trasie zrobiłem dużo kilometrów zarówno e60 jak i s80 i w życiu bym tych aut nie równał do siebie. Vołowinka to klocek, do tego niewygodna, o śmierdzącym plastiku w środku nie wspomnę. 5 cylindrowy silnik to mi się podobał w audi B4 które miałem ponad 15 lat temu. Wtedy to był dźwięk i moc. I bez żadnego turboszajsu. O hitlervagenie nie wspomnę bo szkoda pisania. Wracając do pytania zadanego przez autora. Na twoim miejscu odpuściłbym wszelkie X - w trasie będą mniej wygodne niż sedan czy kombi. Od pewnego czasu szukam następcy e46 - mam podobny budżet - i nie trafiłem na e60 które by mnie satysfakcjonowało. 2 razy byłem w DE specjalnie po auto i wróciłem z czymś innym. 40 tyś to minimum na zadbane, dobrze wyposażone e60. Dlatego też zacząłem się rozglądać za e90. W założonym budżecie wybór jest zdecydowanie większy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
K3m0T dodaj informację - bo jest znacząca - że instalacja lpg do tego silnika będzie prawie 2 x droższa niż do R4.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie masz racji. Tak będzie wyglądać większość "okazji".
-
BMW e46 touring Toruń WBAEN31050PB60003
bary_kent odpowiedział(a) na Sirbielu88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo masz dokładnie na myśli?
-
BMW e46 touring Toruń WBAEN31050PB60003
bary_kent odpowiedział(a) na Sirbielu88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrześledź forum. Ten egzemplarz przewija się od kilku miesięcy. Coś musi mocno dolegać temu egzemplarzowi, ponieważ co ogłoszenie to dużo niższa cena.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czyli już wiesz dlaczego sprzedawca wystawił ten samochód za stosunkowo niewielkie pieniądze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Skąd masz taki informacje? Masz na myśli m-pakiet czy M3?
-
BMW E46 320D MPAKIET WBAAS71080FY36624
bary_kent odpowiedział(a) na Sadis1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ rejestracją też się upierałeś, a wyszło inaczej i tylko "ogon" podkuliłeś. Co ci się nie zgadza według tego co pokazałeś? Z tego dokumentu wynika, że Pan Udo Willi, który miał auto zarejestrowane EF-UZ525 był drugim właścicielem. Potem przerejestrował auto na SKUZ525 i też jest drugim właścicielem. W pozycji "Anzahl der Vorhalter" widnieje CYFRA "1" słownie "JEDEN". Zarówno czy EF... jak i SK... jest "1" czyli jest drugim właścicielem. Chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć?
-
BMW e46, 318i WBAAY71020FZ42811
bary_kent odpowiedział(a) na Fenix777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest na pewno oto same auto? Jest coś dziwnego. Ogłoszenie z OTOMOTO: tablice rej. Nowy Dwór Gdański a sprzedawca niby z Rozóg - natomiast zdjęcia na pewno nie są z Rozóg. Ogłoszenie OLX: inne felgi, mniejszy przebieg i Tczew. Czyli auto znad morza, wizytowało na Mazurach i znowu trafiło nad morze?
-
BMW E46 320D MPAKIET WBAAS71080FY36624
bary_kent odpowiedział(a) na Sadis1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI bardzo dobrze zrobiłeś. Tylko zauważ, że to ty kupujesz samochód i ty podejmujesz decyzję. My możemy poniekąd "wróżyć". Skoro podjechanie 50 km to dla ciebie dużo, to... :silenced:
-
BMW E46 320D MPAKIET WBAAS71080FY36624
bary_kent odpowiedział(a) na Sadis1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli byłaby cyfra "2", to znaczy że auto miało 3 właścicieli. Ty już lepiej rad nie udzielaj. W innym temacie naopowiadałeś "rewelacji" za kilku :norty: .Mam właśnie przed sobą duży brief auta gdzie było 2 właścicieli, a drugi - od którego kupiłem auto, zmieniał adres zameldowania i w pozycji "Anzahl der Vorhalter" widnieje cyfra "1". Kolego dokształć się lub chociaż naucz się podstaw niemieckiego, ponieważ "Anzahl der Vorhalter" to liczba właścicieli z wyłączeniem obecnego. 50 km to dla ciebie dużo? Z takim podejściem to odpuść sobie w ogóle bmw. Nie stać cię.
-
BMW E46 320D MPAKIET WBAAS71080FY36624
bary_kent odpowiedział(a) na Sadis1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoproś o skan dużego briefu. Jeżeli w pozycji B (1) "Anzahl der Vorhalter" widnieje cyfra "0", to znaczy że auto miało jednego właściciela. Jeżeli jest "1" to właścicieli było dwóch etc.
-
435i Gran Coupe "lekka obcierka" + korekta WBA4B3104OD664190
bary_kent odpowiedział(a) na BMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz na myśli, zł, ruble czy euro? Koleś z filmu zna się na robocie i doskonale mu to wychodzi.
-
435i Gran Coupe "lekka obcierka" + korekta WBA4B3104OD664190
bary_kent odpowiedział(a) na BMK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.youtube.com/watch?v=SCIFcCBmHQI
-
[e46] 330D skrzynia biegów cena?
Zastanawiam się czy kupować 330D z niedziałającą skrzynią automatyczną. Myślę o przyciągnięciu auta na handel. Jadę po zamówione T5 i mam 1 "wolne" miejsce. Sam w kopciach nie gustuję, a w okolicy której będę jest bogato wyposażone e46 z niesprawną skrzynią. I liczę koszty,
-
[e46] 330D skrzynia biegów cena?
A możesz jaśniej? Nie wszystko rozumiem.
-
[e46] 330D skrzynia biegów cena?
Dzięki. Liczyłem na ok. 3000 zł i zastanawiam się czy warto. Dziś mam mieć VIN wtedy będę wiedział więcej.
-
E46 320i touring Radom WBAEN11030PB05893
bary_kent odpowiedział(a) na kapsel55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zrozumiałeś.