Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Hmmm :roll: widocznie coś pomyliłem. Wydawało mi się że są z poprzedniego modelu. Czyli zgadzałoby się że opony zimowe, w połowie lipca? :roll: Okazje tak długo nie "wiszą".
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja na twoim miejscu zanim bym się wybrał, potwierdziłbym przebieg. Jeżeli jest realny to auto musiało mieć jakieś przygodny. Cena w stosunku do silnika, wyposażenia, przebiegu jest śmiesznie niska. Byłbym podejrzliwy. Masz VIN? Poza tym sprzedaje to pan handlarz: może to coś oznaczać, a równie dobrze nie musi nic oznaczać. Brak zdjęć spod maski: może to coś oznaczać, a równie dobrze nie musi nic oznaczać. Zdjęcia robione tak, żeby nie pokazać całego siedzenia kierowcy. Grill nieoryginalny. Stary model felg i chyba opony zimowe.
-
e66 WBAHN83506DT27863 Wrocław
bary_kent odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj Draya (http://www.bimmer-check.com/), a dowiesz się najwięcej.
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
Sorry, że tak późno odpisuję ale normalnie brak czasu. Jeżeli chcesz sprawdzić podstawowe info (serwisy, naprawy etc.) to kupujesz za niecałe 20 zł historię i masz natychmiast jakieś info. Ja skorzystałem z tej opcji gdy 2 miesiące temu kupowałem Mini. Wszystko zgadzało się z tym o czym informował sprzedawca. Jednak Mini to niecałe 15 tyś. Gdybym miał wydać więcej, powiedzmy ok 10 tyś euro to na pewno oprócz teo co podałem, zwróciłbym się do Draya o pomoc.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Przyzwyczaisz się. Mam 2 auta w automacie i jeszcze miesiąc temu posiadałem avensis w manualu i nie widzę żadnych zalet w skrzyniach "ręcznych". Po co przeszkadzać sobie w przyjemności jazdy? Poza tym na upartego w automacie też możesz "wajchować".
-
BMW E46 330D WBAER91070KG81423
bary_kent odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW zależności czego szukasz: wybór należy do ciebie.
-
BMW E46 330D WBAER91070KG81423
bary_kent odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTania chińszczyzna.
-
WBAEP71000PF32283
bary_kent odpowiedział(a) na Kowalito85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa swoją benzynę chcę niewiele więcej, a żadne błędy nie wyskakują. I wszystko działa - no może oprócz szyberdachu, który nie chce się chować.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Niestety nie zrobiłeś tego. Wprowadzasz chaos. No i właśnie tym zdaniem określiłeś samego siebie. Niewiedza nie jest piętnem. Wyciągnij wnioski.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Właśnie nie zrobiłeś tego w elegancki sposób dlatego ton mojej wypowiedzi jest jaki jest. Nie znasz się na czymś to nie wypowiadaj się w temacie, ponieważ tylko mieszasz innym w głowach. Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Nie jest to tylko informacja, bo zwykle policja w takiej sytuacji, wzywa lawetę lub każe zrobić to kierowcy. Oczywiście może zdarzyć się że "ubłagasz" policję ale trzeba liczyć się z transportem na lawecie. To o czym piszesz ma wady i zalety. Plus: samochód zarejestrowany w PL, minus: powielane koszty. W ciągu ostatniego roku sprowadziłem kilka samochodów i w 2 lub 3 przypadkach sprzedałem nowemu nabywcy w PL samochód jako ja (z opłaconą akcyzą) ale niezarejestrowany. Na tablicach wywozowych lub bez tablic. Kupujący miał spisaną ze mną umowę, ale nie płaci kolejny raz za tablice rejestracyjne i trwa to krócej. Ponieważ jeżeli zarejestruję auto na siebie to kupujący musi czekać ok. 3 tyg. na wydanie "twardego" dowodu. Poza tym jeżeli jest z innego powiatu lub województwa, musi zapłacić za nowe tablice rej. jeszcze raz.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
O kurcze jesteś niedouczonym ignorantem. Dlaczego ewidentnie wprowadzasz innych w błąd? Dlaczego swoją niewiedzą próbujesz obdzielić innych? Chłopcze od ponad 2 lat przepisy zmieniły się i obecnie wszystkie samochody muszą mieć ważny przegląd (TÜV). Czerwone (Ausfuhrkennzeichen) mają dłuższy "termin ważności" i są typowo eksportowe. Żółte (Kurzzeitkennzeichen) są krótkoterminowymi tablicami próbnymi. Jednak na nich możesz wyjechać za granicę, warunek konieczny: aby były ważne, to kraj do którego się udajesz, musi uznawać postanowienia konwencji wiedeńskiej o ruchu drogowym. W ramach ruchu transgranicznego na terenie UE przepisy na to zezwalają. Różnica polega na tym, że na czerwonych możesz jechać np. w głąb Afryki, żółte na to nie pozwalają. Podstawa prawa z przypisami Przepisy są OK, ty ich po prostu nie znasz i znowu wprowadzasz innych w błąd. Próbujesz porównać Polski i Niemiecki system rejestracji pojazdów, a to są 2 różne rzeczy. W PL nie możesz wyrejestrować pojazdu (chyba, że go złomujesz), w DE możesz zrobić to w dowolnej chwili i na dowolny okres. W PL z chwilą podpisania umowy tracisz prawo do dysponowania autem i dokumentami - z chwilą podpisu przenosisz to prawo na nowego nabywcę. Teraz czytaj uważnie: udając się do wydziału komunikacji NIE WYREJESTROWUJESZ AUTA, a jedynie informujesz urząd o przeniesieniu prawa własności na inną osobę. To samo jest z OC: informujesz ubezpieczalnię, że przeniosłeś prawo własności, chyba że nowy właściciel podpisał tobie formularz zrzeczenia się prawa do twojego OC. W ciągu 30 dni od kupna decydujesz czy przepisujesz dane ubezpieczenie OC na siebie i wówczas po przeliczeniu składki oraz zniżek dopłacasz do niego albo otrzymujesz nadpłatę. Możesz również wypowiedzieć obowiązującą polisę drogą pisemną i zawrzeć nową umowę z innym ubezpieczycielem. Ale cały czas OC jest ważne.
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
Nie jedyna. Za 4,50€ podstawowe info + wizyty serwisowe sprawdzisz tu: www.auto-records.com
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
kondziopl3 trochę mało wiesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Po PL można poruszać się pojazdem zarejestrowanym i ubezpieczonym. Nie ma u nas tablic dilerskich. Z Niemiec, na kołach, możesz wyjechać na tablicach z żółtym lub czerwonym paskiem, dilerskich (czerwona czcionka) lub zarejestrowanym na poprzedniego właściciela. Jednak ta ostatnia możliwość jest tylko teoretyczna - rzadko kiedy Niemiec pozwoli wrócić tobie na jego ubezpieczeniu i jego tablicach. Chociaż ja 2 lata temu, na tablicach poprzedniego właściciela wróciłem do PL, ale to była wyjątkowa sytuacja.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Nie masz racji. Tablice z żółtym paskiem uprawniają do poruszania się na terenie całej UE. Są rejestrowane i auto musi posiadać ważny przegląd techniczny.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Nie dyskwalifikuje to zakupu, ale sprzedawca jawnie oszukuje i wprowadza w błąd: "MOŻLIWOŚĆ POWROTU SAMOCHODEM NA KOŁACH!!!" Z tymi tablicami nie ma takiej możliwości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Biedna wersja i mocno zmęczona. Do tego kameleon. Szał :duh:Jeżeli szukasz R6 odezwij się do mnie na priv.
-
E46 325 ci WBABD31000JX26557
bary_kent odpowiedział(a) na bosanova temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo dopiero początek wydatków. BTW: co to jest zbiorniczek chłodnicy?
-
E61 525ia WBANG51040B397775
bary_kent odpowiedział(a) na hay1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej zrobi to Dray/BIMMER CHECK ONLINE
-
BMW E46 320d - problemy z komputerem pokładowym
Olej ten wynik spalania. On i tak niczemu nie służy.
-
E61 525ia WBANG51040B397775
bary_kent odpowiedział(a) na hay1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa twoi miejscu szukałbym egzemplarza z innym motorem. Mam ten silnik w e46 i jest w miarę - na 3 wystarczy. W większej i cięższej budzie e61 + bagaże po sufit będziesz niezadowolony.
-
BMW E46 320d - problemy z komputerem pokładowym
Resetowałeś manetką spalanie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak na razie nic sienie zmieniło. http://akcyzowy.pl/ Sam zakup za ok. 3 tyś. € powinieneś trafić.
-
O instalacjach gazowych
Cena zapewne jak do R6 +/- 3500 zł. Butla 63-64/l.
-
Obalajmy stereotyp kierowcy bmw.
bary_kent odpowiedział(a) na Drogowy Furiat temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPiszesz i dalej To mamy obalać czy wychwalać? Zmień temat. Kolejny debil w bmw https://www.youtube.com/watch?v=fvy6Oqu7phw
-
E39 530iA Touring WBADS61030GV44851
bary_kent odpowiedział(a) na yamahafan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego bez obrazy ale może poszukaj vectry albo avensis. Duże fury i jak najbardziej nadają się na rodzinne autko. Weź pod uwagę, że gaz to koszt ok. 3500 zł.