Treść opublikowana przez bary_kent
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ty myślisz że Frag tego nie robi? W PL rynek jest mocno ograniczony. Jak pisałem wcześniej pełno "igiełek" i "perełek". @maniek21112 Interesujące i ma wszystko co trzeba!
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Z ostatnich kilku dni: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e46-330i-m-paket/622986797-216-5015 https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-325i-e46-3er-facelift-6-zylinder/622678300-216-347 https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-328i-m-technik-1-xenon-vollleder-shd-bordmappe-vollstaendig-/622502702-216-5413 https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-325i/622545571-216-131 https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e46-330i/622069040-216-13590 Jeżeli coś ciebie interesuje to pisz lub dzwoń, a jak będziesz chciał po coś jechać to mogę pomóc.
-
[E46] problem z wkładka stacyjki
Drzwi kierowcy bez wkładki? Prawe drzwi tez bez wkładki? Kolego jeżeli nie masz pojęcia co i jak to udaj się do fachowca. Sam tylko nabałaganisz.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Facet czytaj to co kolega pisze: "3-3,5tys EUR egzemplarza z 250-300 tys (...) 3tys w częściach, ale będzie prosty i będzie ok z rdzą"
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
e38 https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-740i-e38/621794284-216-4296Osobiście nie wydałbym tyle kasy ile zamierzasz na e46. Chyba, że będzie to auto bez skazy, z pewną historią - taki zadatek na youngtimera. też jestem w mniejszości bo podoba mi się compact.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Mam na myśli czy chcesz wydać ponad 25 tysięcy (z opłatami) na takie auto.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Samochód to nie jest inwestycja, zawsze dokładasz i zawsze tracisz. W PL auta są tańsze ponieważ rynek pełen jest "perełek" i "igiełek". Ciężko trafić na wartościowy egzemplarz. Wielu potencjalnych kupców nie rozróżnia wersji wyposażenia i rodzaju silnika. Tym samym dla Kowalskiego beemka to beemka. Nie bardzo rozumie, że e46 R6 może kosztować 20 tyś i to będzie tanio, bo widzi tylko najniższą cenę z allegro. Co do linka który podałeś: nie potrafię jednoznacznie ocenić. Na pewno brak książki i niepewna historia auta to minus. Dzwoń i wypytaj dlaczego nie ma książki, ilu miał właścicieli, jaką ma przeszłość. Spróbuj dowiedzieć się kto sprzedaje auto i dlaczego. Samochód z Holandii więc łatwo sprawdzić przebieg. Pomyśl tylko końcowej cenie: zakup+transport+cło. I zastanów się czy warto. I kolejna sprawa takie fury w PL sprzedają się słabo. Jaki pisałem dla Kowalskiego bmw to bmw. Nie bardzo trybi dlaczego ja chcę 19 tyś za 15 letni samochód.
-
[E46] problem z wkładka stacyjki
Osobiście nikogo nie znam kogo mógłbym polecić. Pogoogluj trochę, na pewno kogoś znajdziesz. Pierwsze z googla: http://www.pogotowie-zamkowe24h.pl/otwieranie-samochodow-slubice.html http://www.pogotowie-zamkowe-24h.pl/slusarz-slubice.html
-
[E46] problem z wkładka stacyjki
Proponuję wynająć lawetę i zaciągnąć auto do Słubic. Spec 9z transportem) naprawi problem w cenie którą zapłaciłeś za klucz w ASO. A tak przy okazji: ile kluczy już zgubiłeś?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Niestety Mod się nie wykazał. FragMaster pamiętaj, że zarówno w PL jak i za zachodnią granicą to co jest wartościowe kosztuje podobnie. W DE nie jest taniej, ale może bywać. Tam też można trafić sztrucla. Tam też są ludzie, którzy wiedzą że 328i jest zdecydowanie więcej warta niż 320D. Chociaż ja od 3 miesięcy szukam compacta (316i i 318i od razu odpadają) i interesujące 320D w tej budzie, kosztuje grubo powyżej 3500 euro.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Odpowiedziałem ale Mod wywalił moje pisanie, a nie chce mi się po raz kolejny pisać elaboratu.
-
E46 - WBAAY71070CJ73479 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na 12jackal21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety cudów nie ma i w "wiekowcach" przebieg na ww. poziomie się nie trafia. Ok. miesiąca temu oglądałem compacta z przebiegłem poniżej 70 tyś z końca produkcji. Auto z ceną 12 tyś euro.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Za 3500 euro szału nie będzie. Poza tym co ma się opłacać? Zadbane sztuki z pewną historią kosztują dużo więcej niż twój budżet. W niedzielę 12 marca kupowałem w DE, ze znajomym sedana bez extrasów (mi. brak xenonów, szyberdachu, nawigacji, sportowych siedzeń, korbotronic z tyłu) z 2002 r. za 5300 euro. 325i, 1 właściciel, kpl. dokumentów (książka, faktury na przeglądy i wydruki TÜV co 2 lata, przebieg ok. 160 tyś.), 4 kluczyki i 2 kpl. kół. Z minusów: początek rdzy na przednim błotniku, lekka obcierka, pomarańczowe kierunki. Moim zdaniem dobra cena.
-
E46 - WBAAY71070CJ73479 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na 12jackal21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest skóra.
-
F10 530d GUBIN WBAFW51060C507839 - Korekta
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW PL, nie do udowodnienia.
-
E46 - WBAAY71070CJ73479 Korekta.
bary_kent odpowiedział(a) na 12jackal21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze rozumiem? Chromowane nerki w dieslu R4? I że to niby standard w e46?
-
E46 330i Radom WBAEV51080KM67767
bary_kent odpowiedział(a) na arturj123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA kierownicę z której strony ma ten egzemplarz? Robi się OT ale lewa strona auta to lewa strona. Bez względu z której strony patrzysz na samochód.
-
E46 330i Radom WBAEV51080KM67767
bary_kent odpowiedział(a) na arturj123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba z lewej.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Letold i o tym mówię. R6 poniżej 20 tyś to kupa złomu do remontu. Nie każdy musi R6 jeździć, ale osobiście dla mnie najsłabsze jednostki, o których pisze qwert1221, to namiastka bmw.
-
E46 Problem z nową instalacją LPG
Głowa do góry. Gazownik coś zepsuł, a ty się martwisz? Po co?
-
bmw zamiana dwumasy na zwykłe sprzęgło
Wiesz, jazdę polonezem ludzie też sobie chwalili. Nic nie wnosi twoje mędrkowanie. Gdybanie o niczym. Należy zadać inne pytanie: dlaczego kawał blachy jest tak drogi?
-
E46 Problem z nową instalacją LPG
Beti ewidentnie panowie coś spieprzyli. Najwyraźniej nie potrafią tego robić. To jakiś renomowany zakład czy "garażowy". Jako konsument masz sporo praw, jednak liczyć się trzeba że będzie trwało to długo i pewnie sprawa skończy się w sądzie.
-
bmw zamiana dwumasy na zwykłe sprzęgło
@dzidek25 Według Ciebie po co producent "zakłada" dwumasę. Bo ma taki kaprys czy dla komfortu?
-
BMW e46 330D alpinweiss WBAEV91070PF81160
bary_kent odpowiedział(a) na skeater24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż6 marca byłem w "swoim" urzędzie celnym i na razie nic się nie zmienia. Pytałem i nic nie wiedzą.
-
BMW e46 330D alpinweiss WBAEV91070PF81160
bary_kent odpowiedział(a) na skeater24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług kalkulatora (https://obliczakcyze.pl/) jak najbardziej: Screen