Treść opublikowana przez x3bmw
-
Palet kolorów wersji poliftowej
Witajcie Orientujecie się czy palety kolorów przed i po lifcie były takie same? Mój czarny zderzak przedliftowy bardzo mi się nie podoba i wpadłem na pomysł wymiany na polifta w moim kolorze ponieważ jest mniej tandetny. Z góry dzięki za info.
-
X3 e83 Silver Shadow by roztoczerider
dużo roboty, żeby te ringi zamontować? Fajnie to wygląda.
-
Wymiana nawigacji e83
Dzięki, już nie raz mi pomogłeś mimo iż jestem tu od niedawna. Jeszcze raz bardzo dzięki ten opis będzie przydatny na etapie kompletowania elementów. Ważne, że nie muszę nic ciąć i lutować (nie żeby miał z tym problem ale chcę sprawę załatwić bez pisania zbędnych doktoratów) gdyż mam głowę zawaloną często innymi rzeczami a to chcę po prostu potraktować jak przerywnik w pracy zawodowej :D
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
starsze auta tak, ale mowa o jakości w stosunku do nowszych i nowych modeli to niestety mijanie się z prawdą. Grupa vag jedzie na renomie z dawnych czasów teraz byle francuz robi lepsze samochody niestety (trwalsze)
-
Wymiana nawigacji e83
wiązki pasują p&p czy trzeba ciąć, lutować oraz kombinować? Najbardziej martwi mnie opuszczanie podsufitki kiedyś za bardzo podgiąłem podsufitkę w innym aucie i się załamała, musiałem kupować nową w aso za ciężkie pieniądze bo używki w dobrym stanie nie było. Chyba, że antena już jest gdzieś w okolice bagażnika wyprowadzona?
-
Wymiana nawigacji e83
czyli tak czy inaczej całe wnętrze do wybebeszenia żeby wiązkę przeciągnąć, dziękuję za info. Niestety sprzedawcy używanych część nie kompletują tego w zestawy co stanowi pewien kłopot :(
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
zaryzykuje nie mam za bardzo wyjścia :)
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
nie miałem większej styczności z tym autem. Kupiłem egzemplarz bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem, zależało mi na czymś wyższym niż zwykła osobówka i z plastikami na progach. Jazda testowa była w mieście gdzie akurat wertepów nie było. Dopiero powrót do domu dał mi do myślenia, że jednak to nie jest to czego szukałem. Osiągi są dla mnie zadowalające, klapki wywaliłem oleje wszystkie poza xdrive zmieniłem i chyba się auta pozbędę niech mi tylko przyjdzie interfejs do adapatacji xdrive to wymienię jeszcze ten olej i pożegnam się z autem. I znowu kupujący będzie się dziwił, że auto doinwestowane i sprzedaje szukając miny której nie ma. Trzeba będzie dołożyć i kupić kugę lub coś podobnego. Bo koleosa, antary, captivy lub x traila nie chcę z powodu podatności na korozję.
-
Wymiana nawigacji e83
Koledzy a gdybym chciał zamontować u siebie radio z nawigacją (ale takowej nie używać) służyłaby tylko jako wyświetlacz do radia to potrzebuje: radio, wiązkę do monitora a także monitor? Czy może bez reszty elementów z bagażnika nie będzie to działać?
-
X3 E83 głośniki pod siedzeniami a brak wzmacniacza
Witajcie Mam u siebie te pseudo badziewia pod siedzeniami (bo głośnikiem to ciężko nazwać) ale w bagażniku brak wzmacniacza. Czy mam rozumieć, że to pseudo biznesowe radio napędza te głośniki :)? Czy też może wzmacniacz jest gdzieś indziej ukryty? Narodził się plan, żeby zabudować w bagażniku po lewej stronie głośnik dwucewkowy i pozbyć się tego syfu z pod siedzeń. Tylko jeśli to pseudo radio ma to napędzić to słabo to widzę. Od dłuższego czasu szukam radia professional ale bez navi ale do e83 nie widzę takowego, może wcale nigdy takiego nie było?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Silnik fakt,napisałem o tym. Ale to jeszcze najmniej mi przeszkadzało w X3 ,bo to nie jest samochód do scigania. Mnie najbardziej irytuje w tej X3 napęd.Awaryjny i mało skuteczny ,kiedy go porownuje do innych aut z napedem 4x4 ,którymi wcześniej jeździlem. Poza tym ciasnota w środku i mało komfortowe,twarde zawieszenie. Awaryjność tego auta też jest ponad przeciętna. mnie silnik przeszkadza najmniej ale np jak podróżuje scenicem to widzę same plusy scenica, prowadzi się lekko, nie jest tak twardy. Jedynie tworzywa wewnątrz widać, że bmw ma lepsze ale nic poza tym. Mój scenic wart jet teraz może z 11tyś czyli trzykrotnie mniej niż bmw co powoduje u mnie myśl, że wywaliłem kasę w błoto kupując tak przewartościowany samochód. Poza tym fabryczne nagłośnienie na tle fabrycznego z renówki także wypada słabiutko a w renówce nie mam niskotonowców pod siedzeniem a niskie tony są o niebo lepsze. Więc w czym tkwi różnica oprócz ceny?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Niestety mam podobne odczucia, ten zlom powinien kosztowac mniej niz scenic rx4 bo jest zwyczajnie od tego scenica gorszy. Przewartosciowana kupa zlomu ;)
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
czyli taki chinczyk ogarnie http://www.aliexpress.com/item/2013-newest-version-TCS-CDP-pro-plus-for-autocom-car-and-truck-Auto-OBD2-Diagnostic-tool/1650428469.html? Czy raczej szukać kogoś z oryginałem?
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Kolego czym robiłeś adaptację i co ona tak na prawdę daje? Wymieniłem dzisiaj oleje w napędach ale xdrive odpuściłem mimo iż olej kupiłem bo nie bardzo wiem którym narzędziem mogę tą procedurę przeprowadzić.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
a ja z chęcią mojego się pozbędę nie z powodu awaryjności ale ogólnej nijakości tej konstrukcji. Po prostu kupiłem auto które mi się nie podoba :(
-
Instalacja LPG KME w E39
KME to tylko sterownik pytania jaka jest reszta komponentów i jak to jest zamontowane :)?
-
E46 316i 2000r. opinia o instalacji LPG
reduktor w porywach do 90km ogarnia jak ktoś taki zestaw proponuje to lepiej go olać.
-
Zakup radia Professional zamiast Bus.
Kolego ja kupiłem zmieniarkę usb z bt i zestawem głośnomówiącym jestem zadowolony ale mimo wszystko radio planuje zmienić na professional ponieważ niskie tony są ale podczas głośniejszego słuchania co jest irytujące bo nie zawsze chce słuchać głośno ale zawszę oczekuję niskich tonów.
-
Radio professional vs business
ja mam rocznik 2006 i nie czyta niestety. A czy radio z monochromatyczną nawigacją czyta i jest trochę bardziej rozbudowane jeśli chodzi o konfiguracje dźwięku? I czy jest możliwość wyprowadzenia aux. Nie zależy mi na nawigacji ale takie radio bym sobie sprawił. http://allegro.pl/radio-nawigacja-pro-bmw-e85-z4-e83-x3-i5544293317.html
-
Opony 215/50r17 na fabyczne felgi
Witajcie Zostały mi się nowe opony w tym rozmiarze i zastanawiam się czy by nie użyć w mojej x3. Montował ktoś z Was takie kapcie? Węższa opona więc pewnie nieco niższe spalanie osiągnę. Tylko profil niski i boję się, że będzie to wyglądać komicznie na aucie.
-
E83 Wymiana radia na 1din z wysuwanym ekranem.
Chodzi mi po głowie ten phantom, tylko szukałem zdjęć jak to wygląda po montażu w x3 (czy za bardzo całość nie wystaje poza obrys deski). Może ktoś dysponuje jakimiś fotkami?
-
Wyłączanie poduszki pasażera
Auto jest poniżej moich oczekiwań, zwłaszcza po lagunie która jednak była zdecydowanie lepiej wykonana. Jak w samochodzie który jako nowy kosztował worek kasy może nie być tak podstawowej rzeczy jak wyłącznik poduszki pasażera? Dramat :(
-
Wyłączanie poduszki pasażera
Witajcie Chciałem się dowiedzieć jak w tej mojej padlinie którą już znienawidziłem wyłączyć poduszkę pasażera? Moje auto jest z 2006 roku, chcę przetransportować córkę z przodu ale bez wyłączenia poduszki nie ma takiej opcji. Z góry dzięki za podpowiedzi :)
-
E83 Wymiana radia na 1din z wysuwanym ekranem.
Jeśli za 1500zł kupię coś firmowego z nawigacją (na której ruszy auto mapa) to z chęcią tak zrobię.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
to sama wymiana nie wystarczy? Tą adaptację to impą się zrobi?