Treść opublikowana przez x3bmw
-
X3 E83 2.0D 2005 Kluczyki
szkoda, bo miałem w planie zmianę tego syfiastego kluczyka na coś bardziej cywilizowanego.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
nie chcę robić reklamy, ale nie wolisz sprawdzonej sztuki od forumowicza? Moją oddam za 35tyś, x drive naprawione, auto bezwypadkowe, bezkolizyjne nie kombinowanie a właściciel nie ukrywa wściekłości z powodu posiadania tego auta.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Nie jest to proste, większość warsztatów nie ma o tym pojęcia i się nie podejmują, to może wydawać się z pozoru proste. Mając dokumentację techniczną pewnie można temat ogarnąć ale mi się nie chciało kombinować pojechałem do firmy która się na tym zna i jestem zadowolony.
-
Demontaż wtrysków w 2.0D
Witajcie Zawsze jadę na bmw jak po burym psie, tym razem jeden pozytyw :) Otóż w związku z chęcią sprzedaży bmw postanowiłem wyjąć wtryski i dać je do sprawdzenia, żeby ewentualnie zregenerować jeśli któryś się już kończy (silnik pracował poprawnie, ale to że silnik pracuje poprawnie nie świadczy o ty, że wtryski są dobre) jakie było moje zaskoczenie jak cała procedura zajęła mi nie więcej jak 15min Bez szarpania, kombinowania i innych cudów. W innych autach z demontażem bywa różnie. Także ogromny plus za to.
-
Navigacja oem
te wszystkie urządzenia są bez sensu, bo i tak korzystają z fabrycznego radia jako wzmacniacza, a fabryczne radio ma fatalną jakość dźwięku (podle niską, totalnie dołującą aż chcę sprzedać moje bmw) Poza tym te urządzenia bezpośrednio od chińczyka można kupić taniej z wysyłką gratis.
-
X3 E83 2.0D 2005 Kluczyki
a to nie ładuje się indukcyjnie czasem?
-
O instalacjach gazowych
sterownik tech, wtryski barracuda, reduktor kme gold lub romano.
-
X3 E83 poprawa jakości nagłośnienia
generalnie czuje, że problemem jest samo radio oni tak kaszani ten dzwięk, żeby tylko tam pasowało cokolwiek innego.
-
X3 E83 poprawa jakości nagłośnienia
Witajcie Mam fabryczne radio buisness cd, niestety wymiana głośników nic nie daje znajomy wydał majątek i niestety efekt totalnie mierny gdyż radio samo w sobie to zło. Do tego modelu brak dedykowanych zestawów które wyglądają jak fabryczne i pasują do deski, a nie chcę montować radia uniwersalnego gdyż nie tędy droga. Z kolei zestaw z navi kosztuje majątek. Pomyślałem o montażu innego modelu który dałoby się zaadaptować do ramki frontowej np coś takiego http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=631242&d=1326574476 Ewentualnie jakie inne sugestie macie? Zależy mi po prostu na dobrym dźwięku bez dodatkowych wzmacniaczy i głośników niskotonowych. Obecnie zamiast basów jest dudnienie a zamiast średnich i wysokich tonów jest sieczkarnia.
-
X3 E83 2.0D 2005 Kluczyki
są dostępne na aliexpress takie obudowy do których przekładasz elektronikę i masz kluczyk ze scyzorykiem, jak nie sprzedam mojego auta do końca roku to też sobie takie coś sprawię bo kluczyk bez scyzoryk to wstyd.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
ostatnio w ramach relaksu woziłem sobie taczką gruz na działce, i generalnie jadać potem bmw czułem się jak ten gruz. Ale muszę przyznać, że przywykłem już do tego i jak przesiadam się do innego auta brakuje mi tej stabilności prowadzenia. Gdyby nie tylko niskiej jakości nagłośnienie fabryczne pewnie bym nawet odstąpił od sprzedaży tego auta. Niestety brak perspektyw na wymianę na coś sensownego (bo zestaw z navi to cena kosmos i za dużo zachodu z montażem) powoduje, że rozstania z bmw nadszedł czas.
-
O instalacjach gazowych
Ile to ma mocy i ile garow?
-
Termostat wymiana w M47N
wymieniłem, dostęp niby łatwy ale i tak 2h nad tym siedziałem. Wymieniłem jeden bo egr i tak niedługo wylatuje więc i ten termostat też wyleci.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
jazda trochę jak na taczce, ale idzie przywyknąć.
-
Termostat wymiana w M47N
Witajcie W Intercars nie widzę samego wkładu, czy konieczna jest wymiana całości? Nie dogrzewa mi się a gdy włączę ogrzewanie to temp dochodzi zaledwie do 1/4 skali. Z góry dzięki za info. Poza tym ten drugi termostat to za co odpowiada?
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
po wymianie zrobiłem ok 1500km i na razie wszystko jest ok mogę więc polecić ten zakład, bo znają te skrzynie na wylot. Zresztą jak ją demontowali to było widać, że już wcześniej setki ich wyciągali.
-
O instalacjach gazowych
stare hanki już w kilku autach zrobiły po 100tyś, nowe już tyle razy mi padały, że już nie mam ochoty ich montować i pakuję barracudę lub barracudę o zwiększonej wydajności.
-
O instalacjach gazowych
hany mają wydajność określaną kolorami, barracuda ma określaną średnicą dyszy. (przy mniejszych pojemnościach i mocach się te dysze rozwierca) Przy 150km wystarczy wykręcić dyszę i wydajność będzie odpowiednia (zakładając, że ustawimy odpowiednio ciśnienie na reduktorze)
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Koło częstochowy, lgota ul.południowa 64 znają się na swojej robocie nie bałem się powierzyć im auta jak zobaczyłem jak pracują. Chociaż i tak cały czas byłem przy tej operacji żeby widzieć co i jak. Miałem do nich ok 160km w jedną stronę, ale warto było. Najlepsze jest to, że to był spontan. Zadzwonił facet który oglądał moje bmw przyjechał rano wszystko mu pasowało ale bał się kosztów naprawy tej skrzynki. Po 15min jak odjechał zadzwoniłem do tego warsztatu i zapytałem się czy jak im skrzynkę przywiozę w sobotę czy ją od ręki naprawią. Powiedział, że jak do niego wpadnę do 14 tego samego dnia to wyjmą ją naprawią i zamontują w tej samej cenie. Postanowiłem więc pojechać, po niecałych 2h byłem już na miejscu a po 20min skrzynka już była poza autem.
-
O instalacjach gazowych
Do 150km to barracudy bez dysz i jazda. Lepsze niz hanka.
-
O instalacjach gazowych
Malo aktualne info o wiele lepiej wypada barracuda teraz hana zeszla na psy.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
U mnie normalnie ta apka dziala na kablu z interfejsem od impy.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
W tym sek, ze bmw nie jest tanie. I jak na to co oferuje jest nawet przewartosciowane.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Bardzo uogólniłem ale wiesz co mam na myśli, to bmw wybiera to co pakuje do swoich aut i zapewne mają wpływ na czas życia produktu:)
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
to przykre bo tyle dzieci cierpi biedę a on na takie bzdury kasę trwoni.