Skocz do zawartości

GMike

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GMike

  1. Obniżony na 20tce będzie wyglądał świetnie.
  2. ras, odczuwasz dużą różnicę w użyteczności auta mając teraz Xa, kontra RWD wcześniej ? Opisz pls różnicę silnik/napęd z punktu widzenia tego samego modelu.
  3. Piękne autko, tylko czy dobrze widzę, że w momencie odbioru miałeś już 111 km na liczniku ?
  4. Pierdolę, nie przedłużam za taką cenę. Lecę w full mody i ew. awarię biorę na klatę bo przy takich cenach to już można zaryzykować.
  5. Pytanie po co z niego w ogóle korzystałeś?
  6. GMike odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Czyli co- kolejna szansa na nową akcyzę dopiero za rok (wejście w życie) ?
  7. Napisz trochę jak się jeździ z tym silniczkiem w budzie 4ki. Czy katapultuje się mocno ? Jeździłem tym silnikiem tylko w X3 i tam jest fajnie, ale podejrzewam, że w 4ce musi już w ogóle być super wrażenie.
  8. to teraz paznokcie lakierem 'karbą' trzeba przeciągnąć ;)
  9. Sprzęgło Ci się kończy po prostu - czas na wymianę, a nie regulację. 136k to i tak niezły wynik :)
  10. Da się, robiłem, nie zniszczyłem tych plastików. Zwykły lewarek, ale dokładnie przyłożony. Wiadomo, za kilka lat będą całkowicie zjechane, ale wymiana to nie problem, lub nawet zakup gumowego klocka i podnoszenie bez tych plasticzków.
  11. Mijałem Cię chyba dziś na Morskiej w okolicach Shella ? :)
  12. a nie straszy jak się zdejmie ? Bo też mnie denerwują :)
  13. Oczywiście, że zwykłe i coś innego. Ja specjalnie dobijam moje run flaty, bo nie lubie wyrzucac opon które mają jeszcze bieżnik :)
  14. Można wymienić sobie później sam wyświetlacz na duży - nie ma problemu.
  15. najtaniej na libmanie ok. 2tys.€ zestaw + montaż + kodowanie
  16. Tak musisz zakodować. Są 2 miejsca. Wielkość tarcz musi być doprecyzowana, inaczej nie będziesz miał odpowiedniej siły hamowania.
  17. GMike odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    ale chyba jakiś podstawowy tempomat będzie w standardzie ? Nie ma o tym żadnego info..
  18. GMike odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Zanim wyjdą z Unii to zdążysz sprzedać :)
  19. Niestety nie działa kasa wyrzucona w błoto jedynie programowo da się to wyłaczyć . już jestem umówiony z tunerem. Trzaskaj od razu program pod ten DP i nie patrz wstecz :)
  20. Każdy ma swoje priorytety. Ja ponawiam pytanie, bo nikt nie odpowiedział... co jeśli mam Service Inclusive, kończą się klocki i tarcze i przyjdę do nich z zestawem kupionym 'na zewnątrz' (np. M performance), czy muszą mi to wymienić za free w ramach Service Inclusive ?
  21. A jak to mając service inclusive- wtedy robocizna za free i płaci się tylko za części? Czy można przyjechać z częściami kupionymi gdzie indziej i wtedy też muszą za free wymienić ?
  22. GMike odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Coraz więcej doniesień o obniżkach akcyzy z różnych stron, także osobiście liczę na dobra zmianę i zacieram rączki na pierwszą 6 cylindrówkę :)
  23. Gwarancji raczej nikt Ci nie da. Mogę dać miejsce w 3mieście na priv, co do pozostałych miejscówek to bdb opinie mają: TC Performance (Łódź) GCS Performance (Kraków) ECU Performance (Warszawa)
  24. Nie wiem bo mam manual :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.