Treść opublikowana przez GMike
-
BMW F34 GT M-PAKIET AC Schnitzer
Obniżony na 20tce będzie wyglądał świetnie.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
ras, odczuwasz dużą różnicę w użyteczności auta mając teraz Xa, kontra RWD wcześniej ? Opisz pls różnicę silnik/napęd z punktu widzenia tego samego modelu.
-
F30 LCI 330i M-Sport Individual, wydech, hamulce Performance
Piękne autko, tylko czy dobrze widzę, że w momencie odbioru miałeś już 111 km na liczniku ?
-
Przedłużanie BRI i BSI Plus
Pierdolę, nie przedłużam za taką cenę. Lecę w full mody i ew. awarię biorę na klatę bo przy takich cenach to już można zaryzykować.
-
F30 po 100 tysiącach przebiegu.
Pytanie po co z niego w ogóle korzystałeś?
-
Nowa seria 5 G30
Czyli co- kolejna szansa na nową akcyzę dopiero za rok (wejście w życie) ?
-
435 d zmiana wydechu
Napisz trochę jak się jeździ z tym silniczkiem w budzie 4ki. Czy katapultuje się mocno ? Jeździłem tym silnikiem tylko w X3 i tam jest fajnie, ale podejrzewam, że w 4ce musi już w ogóle być super wrażenie.
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
to teraz paznokcie lakierem 'karbą' trzeba przeciągnąć ;)
-
Nowe sprzęgło wysoko bierze
Sprzęgło Ci się kończy po prostu - czas na wymianę, a nie regulację. 136k to i tak niezły wynik :)
-
Wymiana samodzielna koła z czujnikiem?
Da się, robiłem, nie zniszczyłem tych plastików. Zwykły lewarek, ale dokładnie przyłożony. Wiadomo, za kilka lat będą całkowicie zjechane, ale wymiana to nie problem, lub nawet zakup gumowego klocka i podnoszenie bez tych plasticzków.
-
430i GC dla no4
Mijałem Cię chyba dziś na Morskiej w okolicach Shella ? :)
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
a nie straszy jak się zdejmie ? Bo też mnie denerwują :)
-
Nowe BMW serii 3 - zamówienie, oczekiwanie, odbiór
Oczywiście, że zwykłe i coś innego. Ja specjalnie dobijam moje run flaty, bo nie lubie wyrzucac opon które mają jeszcze bieżnik :)
-
330i konfiguracja- prośba o sprawdzenie
Można wymienić sobie później sam wyświetlacz na duży - nie ma problemu.
-
[f3x] Doposażenie hamulce Performance
najtaniej na libmanie ok. 2tys.€ zestaw + montaż + kodowanie
-
[f3x] Doposażenie hamulce Performance
Tak musisz zakodować. Są 2 miejsca. Wielkość tarcz musi być doprecyzowana, inaczej nie będziesz miał odpowiedniej siły hamowania.
-
Nowa seria 5 G30
ale chyba jakiś podstawowy tempomat będzie w standardzie ? Nie ma o tym żadnego info..
-
Nowa seria 5 G30
Zanim wyjdą z Unii to zdążysz sprzedać :)
-
Arek F22 m235i
Niestety nie działa kasa wyrzucona w błoto jedynie programowo da się to wyłaczyć . już jestem umówiony z tunerem. Trzaskaj od razu program pod ten DP i nie patrz wstecz :)
-
Koszty zwiazane z hamulcami M i adaptacyjnym zawieszeniem
Każdy ma swoje priorytety. Ja ponawiam pytanie, bo nikt nie odpowiedział... co jeśli mam Service Inclusive, kończą się klocki i tarcze i przyjdę do nich z zestawem kupionym 'na zewnątrz' (np. M performance), czy muszą mi to wymienić za free w ramach Service Inclusive ?
-
Koszty zwiazane z hamulcami M i adaptacyjnym zawieszeniem
A jak to mając service inclusive- wtedy robocizna za free i płaci się tylko za części? Czy można przyjechać z częściami kupionymi gdzie indziej i wtedy też muszą za free wymienić ?
-
Nowa seria 5 G30
Coraz więcej doniesień o obniżkach akcyzy z różnych stron, także osobiście liczę na dobra zmianę i zacieram rączki na pierwszą 6 cylindrówkę :)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Trolling hard :)
-
320i xdrve gt automat box?
Gwarancji raczej nikt Ci nie da. Mogę dać miejsce w 3mieście na priv, co do pozostałych miejscówek to bdb opinie mają: TC Performance (Łódź) GCS Performance (Kraków) ECU Performance (Warszawa)
-
320i xdrve gt automat box?
Nie wiem bo mam manual :)