Treść opublikowana przez siodema
-
E90 325i podniesienie mocy
Ja oddaje do mechanika on ogarnia ja jestem laik :D Polecam forumowego kolegę. http://www.mautoczesci.pl/
-
E90 325i podniesienie mocy
Kup NGK ida na pierwszy montaż tylko z logo BMW. Sam mam ten olej u siebie i stosowałem płukanki. Dwu krotnie. Zero spalania oleju :D Rób czyszczenie nagar ci wyjdzie. Zrób też czyszczenie kolektora z nagaru u mnie przy nie całych 100k były mega zawalone kanały.
-
E90 325i podniesienie mocy
Tam nie trafiłem. Dzwoniłem po Warszawie + okolice, Łódź + okolice, Podkarpacie i jedna firma z Śląska nie pamiętam nazwy teraz. Prawdopodobnie Dynosoft. Większość "TUNERÓW" jeżeli nie masz turbo najlepiej w dieslu to odkłada słuchawkę.
-
E90 325i podniesienie mocy
W teorii wystarczy ja od dwóch lat nie znalazłem w PL warsztatu który by to zrobił..... Rozmawiałem około z 40 firmami w PL. Opcje 1. kup kit mosselmann 2. Jedź poza PL 3. Szukaj tak ja jak jak udać ci się ogarnąć daj znać. Ja czekam na odpowiedź od jednego warsztatu jak nie oni to się poddaje.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
I jak kupione 313?
-
E90 325 xi
1. Podeślij jak możesz 2. Jakoś nigdy nie miałem problemu z zakupem bez VATU (chyba, że to była droga rzecz to płaciłem z vat i po przedstawieniu dowodu, że towar trafił do PL zwracali mi VAT)
-
E90 325 xi
A. Skąd wiesz jakie aluminium zostało użyte? Masz kartę produktu? B. Trudno mi oceniać nie miałem tych dystansów w reku więc nie "macałem" C. Po co ci nakrętki jak nie masz szpilek? D. Oferta z ebay jest od firmy więc kupisz bez VATu niemieckiego, ale naliczysz 50% vatu Polskiego.
-
E90 325 xi
Off topu nie ma temat dysyansów cały czas jest a nie np: LEX Szyszko :cool2: Co do jakości Rivasi obydwa produkty TPI jak i H&R są z aluminium więc gdzie ta lepsza jakość?
-
E90 325 xi
Wlaśnie myślałem nad H&R. Nie jestem przekonany do długich śrub.. Jakoś mi sie wydaje że dwa zestawy śrub są lepsze. Jakie macie dystanse 20mm? 15mm?
-
E90 325 xi
Jako, że była długa cisza to mały update. 1. Polecam serwis Almot w Piasecznie i maszynę HUNTER z testem drogowym. Maszyna ta daje możliwość wytworzenia sztucznych warunków toczenia opony. Dzięki temu udało się zlikwidować bicie na oponach Dunlop (3 posty wyżej) Z około 90nm zeszliśmy na 30nm Usługa nie tania 200zł ale warta swojej ceny. Wrzucę wykresy później z pomiaru. 2. Zakupiłem opony zimowe. kolejne bicie na kierownicy. Wizyta w Almot i test drogowy opon. Werdykt wada fabryczna dwóch opon bicie 120nm na koło. Wymiana opon bez problemu u sprzedawcy. 3. Oczywiście zaślepka spryskiwacza została kupiona nowa. 4. Ogólna Mechanika z około roku. Padł mi żarnik -> kupiony Philips Wymiana oleju po 10 tyś od kupna samochodu---> motul 5w40xclean Filtr kabinowy Filtr powietrza Odkleiła mi się masa bitumiczna kierowcy (naprawione) Zostały wymienione dwa silentbloki w wachaczach z przodu (oczywiście ORI) Wymieniony płyn hamulcowy Wymieniony olej w tylnym moście NOX (ORI) Termostat (ORI) Wypalenia katalizatora Czyszczenie kolektora Wymieniona część przewodu układu chłodzenia (wyciek) Płyn od wspomagania. Płyn chłodniczy. (Ogólnie wszystko idzie ORI i jest robione w Legionowie) 5. Zamawiam na tył dystanse 20mm Ktoś poleca jakiś konkretny produkt? 6. Temat kolektora i upgradu do 272km to temat rzeka innym razem rozpisze się... ;) Auto nie bierz nic oleju od wymiany do wymiany :cool2: Ps: Czy komuś też słabo trzymają przy minusowych temperaturach siłowniki maski? To norma? Ewentualnie jakie siłowniki polecacie?
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Mi po mieście musi wyjść 13 chyba, że trochę szybszy bak to 14-15. Trasa spada do około 10. Po rozmowach z użytkownikami 335 oraz M3 wiem, że ich spalanie wcale nie jest dużo większe bo przy M3 średnio podawane mi dane to 16L.
-
bartekczwartek - E90 325i black sapphire metallic
11 lat to nie świerzynka. Teraz juz 12 lat. Auto fajne. Branie oleju w N52 to nie tajemnica. Dlaczego wymiana wiesz co kupisz? Może remont?
-
e90 335d Vaporr
To, ze to nie jest N/A tylko turbo wymusiła na nich konkurencja oraz normy EURO 5 teraz 6. Wersja "UFO" TYPE-R została wycofana z Europy przez EURO 5... Kwestia ośki akurat lipa natomiast dobry "patyk" nie jest zły :cool2:
-
e90 335d Vaporr
Muszę napisać, że twoje felgi miażdżą :twisted: Co do TYPE-R mimo wagi jak niby mają wygrać taki drag race ? Braki w mocy duże... a nie wiem czy nie czynie herezji, ale obecnie chyba TYPE-R ma napęd na cztery koła?
-
Automat zmiana lewarka na lci
Lewarek jest razem z tym czarny plastikiem który wchodzi w tunel środkowy.
-
Automat zmiana lewarka na lci
Opcja na pewno jest. Z tego co kojarzę kolega forumowy Rivasi u siebie będzie wkładał od M jak dobrze kojarzę. Dobry Bimer i do przodu :)
-
[f25] X3 20d Xdrive felgi AEZ Antigua s.3
Świetne auto, bardzo fajna konfiguracja :cool2: Co do felg OEM jest niezły ja bym nie zmieniał :D Chyba, że masz dużo wolnych PLN :8)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Niestety mieszkam przy ulicy bez wspaniałego Asfaltu... Stan nawierzchni drogi po zimie jest porównywalny z stanem miasta po bombardowaniu Warszawy w 1944 r. Nie śpieszyłem się z wymianą na 18" ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Słaba pogoda się zapowiada na Niedzielę.. :/ Oby nie padało :D Trzeba chyba Lato wrzucić na samochód :twisted:
-
Nurburgring 2017 + Eurotrip
Dobrze rozumiem wyjazd 6 powrót 23?
-
Opony dobre na track day
Nie nastawiam się na takie przebiegi jak na drodze :) Dzięki za rady!
-
Opony dobre na track day
Dla mnie to zaczęcie zabawy na torze. Nie wiem ile wytrzymają opony o których piszesz a ile wytrzymają Federale. Natomiast z twoich linków widać, że jest problem z tymi oponami... nie zachęca to do zakupu. Na dzień dobry planuj dojechać swoje 17 letnie (zostawione specjalnie do zdarcia) i dopiero kupić coś nowego.
-
Opony dobre na track day
W zeszłym roku na zlocie z forum w Bednarch polecano mi je. Nie pamiętam kto. Nie jeździłem na nich, więc ciężko mi się wypowiedzieć czy dobre. Notorycznie pękają? Jakiś przykład?
-
Opony dobre na track day
A nie myślałeś o Federalach ? O takich: https://www.oponylider.pl/opony-samochodowe/federal/595-rs-r/225-45-zr17-94w-35622 Ważniejsze pytanie gdzie jedziesz na track day bo ja tez zamierzam w tym sezonie pojeździć :D
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Ile płaciłeś za dystanse?