Skocz do zawartości

F10 iphone7


Caryca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy i koleżanki. Mam problem, nie mogę podłączyć tefelonu w samochodzie (iphone 7 - wcześniej nie podłączałam żadnego tel). Menu po polsku nie mam ale w miarę ogarniam jak podłączyć , niestety wyskakuje jakiś dziki komunikat i ni hu hu dalej nie idzie nic zrobić. W E70 bez problemu podłączyłam tel , tutaj nie idzie. Ktoś, coś pomoże? Instrukcja od samochodu przeczytana , jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIN mam wpisać i w tym momencie kaplica. Własnie wróciłam z samchodu, wszystko już wpisywałam i nie wiem o jaki PIN chodzi? :/ Może poprzedni właściciel jakiś PIN ustawił,bo już nie wiem? W X też nie miałam żadnych problemów z podłaczaniem tel a tutaj jakaś magia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie mam ten kod wpisać? W którym momencie? Mam sama go wymyślic czy jak :o Chyba jednak ciemna jestem. Wchodzę w opcje tel. , chce dodać, wchodze w łącze i tylko jest tam coś napisane (tak, że nie moge nic wpisać, jedynie z tego wyjść) w tym samym momencie tel woła PIN i tyle :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIN mam wpisać i w tym momencie kaplica. Własnie wróciłam z samchodu, wszystko już wpisywałam i nie wiem o jaki PIN chodzi? :/ Może poprzedni właściciel jakiś PIN ustawił,bo już nie wiem? W X też nie miałam żadnych problemów z podłaczaniem tel a tutaj jakaś magia....

Wpisujesz w samochodzie dowolny pin jak koledzy piszą a w iPhonie: ustawienia →bluetooth→i na samym dole pojawi ci się w inne urządzenia bmw...... klikasz w to i wpisujesz ten sam pin co w samochodzie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wam Koledzy napiszę jak to ogarnęłam, bo dziś już kolejna ucieczka do samochodu w ramach dłubania odpada ;) Dziękuję za cenne porady. :handshake: :handshake:

 

 

Pter wygląda to tak prosto , i juz wiem w którym momencie chyba :duh: to wszystko.... :D Porażka z mojej strony no ale kto pyta. nie blądz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no az tak proste to nie jest, nbt nie czyta ksiazki z iphone4 5 6 7 nokii z logiem microsoftu i kilka androidow juz zapinalem. kiedys bylo ok tylko przypadkowo wcisnolem przycisk code default settings na retrofitowanym nbt i stala sie rzez, zakodowalem nbt pod fa dawcy i dziala wszystko poza ksiazka smsami i mailami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie też kłopoty z iPhone'ami w postaci odbierania połączeń? U mnie jest tak, że jak telefon dzwoni sparowany z autem, i jak nacisnę "odbiór" to czasami potrafi to trwać z 5s zanim usłyszę głos i zdarza się, że druga strona zdąży się rozłączyć w tym czasie. Zrobiłem update oprogramowania, ale nie pomogło, akurat byłem w BMW na serwisie i powiedzieli mi, że Apple nawet zwróciło się do BMW o update oprogramowania, bo są problemy z iPhone'ami. Oczywiście sprawa dotyczy 7mki. Wcześniej miałem 6stke i nie przypominam sobie takich "jaj"

 

Zauważyłem, że telefon działa dobrze (znaczy odbiera się od razu z samochodu) jak jest tuż po pełnym restarcie, ale nie będę za każdym razem restartował telefonu jak wchodzę do auta. Macie jakies doświadczenia z 7demkami, które przypominają moje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z odbieraniem połączeń sparowanych iPhonów. Dotyczy to wszystkich modeli 5s , 6 i 7. Byłem w serwisie i oczywiście to co zwykle. Aktualizacja softu która nic nie pomogła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z odbieraniem połączeń sparowanych iPhonów. Dotyczy to wszystkich modeli 5s , 6 i 7. Byłem w serwisie i oczywiście to co zwykle. Aktualizacja softu która nic nie pomogła.

 

Ale to tez chyba wynik nie tyle iPhone 7mki co iOS'a 10tki. Tak mi się udało ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale to tez chyba wynik nie tyle iPhone 7mki co iOS'a 10tki. Tak mi się udało ustalić.

Z iOS 10 zarówno z 5s, 6 jak i 6s - nie zanotowałem podobnych problemów...

Więc może to jednak kwestia 7...?

 

Ogólnie z srajfonami coraz gorzej....

Cóż, obecnie iPhone (oprócz ceny) coraz mniej różni się od bardziej mainstream'owych marek.

Zresztą to dokładnie tak samo jak z BMW i bardziej popularnymi markami samochodów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tez chyba wynik nie tyle iPhone 7mki co iOS'a 10tki. Tak mi się udało ustalić.

Z iOS 10 zarówno z 5s, 6 jak i 6s - nie zanotowałem podobnych problemów...

Więc może to jednak kwestia 7...?

 

Ogólnie z srajfonami coraz gorzej....

Cóż, obecnie iPhone (oprócz ceny) coraz mniej różni się od bardziej mainstream'owych marek.

Zresztą to dokładnie tak samo jak z BMW i bardziej popularnymi markami samochodów... :mrgreen:

 

Z szajsungiem nigdy nie miałam problemów, prócz tego , że u mnie wytrzymuje ok 2 lat :D Niedługo wrócę do Nokii 3330 :8) Cóż , wszędzie coraz więcej techniki więc i coś psuć się musi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam dwóch telefonów sparowanych poprzez BT w tym samym czasie iPhone 6 do transferu danych i połączeń głosowych i iPhona 7 do muzyki - oba działają bez problemu, nie zauważyłem problemów z połączeniem, a w samochodzie spędzam ok 30 godzin tygodniowo :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był tylko z odbieraniem połączeń. Przy 90% z nich słychać było tylko ciszę. Czasem jeśli rozmówca był cierpliwy po kilkunastu sekundach dźwięk się pojawiał. Pomagało również przełączenie w trakcie ciszy na telefonie na głośnik i z powrotem na samochód. Jednak jak na razie update iPhone do 10.2 u mnie problem prawdopodobnie rozwiązał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był tylko z odbieraniem połączeń. Przy 90% z nich słychać było tylko ciszę. Czasem jeśli rozmówca był cierpliwy po kilkunastu sekundach dźwięk się pojawiał. Pomagało również przełączenie w trakcie ciszy na telefonie na głośnik i z powrotem na samochód. Jednak jak na razie update iPhone do 10.2 u mnie problem prawdopodobnie rozwiązał.

 

U mnie jest tak, że odbieram połączenie i ... nic się nie dzieje na ekranie cały czas pokazuje czy odebrać czy rozłączyć i po ok 5s pojawia się "0:00" i zaczyna lecieć połączenie. Też mam najnowszego iOSa ale u mnie to nie pomogło. Zauważyłem, że jak zrobie twardy restart telefonu i wsiąde do auta to działa wszystko OK. Mnie nie udało się rozwiązać tego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.