Witam. Mam problem w moim BWM E61 530d 2004r. Lewa strona świeci słabiej niż prawa oczywiście dotyczy to zarówno przodu jak i tyłu pojazdu. Czego to może być wina :?: :?: Oświetlnie wewnątrz auta świeci prawidłowo. Każda strona symetrycznie. Dotyczy tylko zewnętrznego oświetlenie. Tył: drogowe, stopy i kierunkowskaz Przód: kierunkowskaz, ringi, xenon Ogólnie dość spora różnica w natężeniu między lewą, a prawą stroną.