Treść opublikowana przez cool_wicia
-
silnik do szyberdachu co mu brakuje???mam nie duzo czasu
albo od e30 czy bedzie pasowal??
-
silnik do szyberdachu co mu brakuje???mam nie duzo czasu
jak w temacie pisze tu bo nie moge sie z facetem skontaktowac http://img139.imageshack.us/img139/6830/silnkiszyberdachqh7.jpg to jest silnik wiem ze brakuje podsufitki :mrgreen: i przelacznika zgadza sie???podsufitke mam czy wystarczy sam przelacznik??w ktore miejsce go podlaczyc??? pozdhttp
-
do zdjęcia boczki z przednich i tylnych drzwi - jak:D
pierw zdejmij 2 zaslepki ktore sa we wglebieniu pod podpurka na reke chyba tak to sie nazywa. tam beda 2 wkrety wykrec,boczek trzyma sie na zapinkach do okola pociagnij smialo w ktoryms rogu nic nie powinno sie stac najwyzej ci moga zapinki popekac ze starosci wydatek klika zloty. powodzenia zbigniewst czasem trzeba napisac co jak :wink:
-
co sadzicie o takich drzwiach skrzydla??wstawilem 2 skrzydla
naturalnie ze nie chcialem ich kupowac jak napisales w celach informacyjnych :mrgreen:
-
co sadzicie o takich drzwiach skrzydla??wstawilem 2 skrzydla
to ju znie sa drzwi od lambo
-
co sadzicie o takich drzwiach skrzydla??wstawilem 2 skrzydla
tu ci przyznam racje :cool2: ja wam tylko pokazuje :mrgreen:
-
co sadzicie o takich drzwiach skrzydla??wstawilem 2 skrzydla
http://img248.imageshack.us/img248/4278/608c1cl5.jpg a te czerwone?? http://img252.imageshack.us/img252/6733/muchamk9.jpg
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
ja jestem bardziej za ladna e30 http://cgi.ebay.de/BMW-Cabrio-318i-318-E30-vollveredelt-ANSEHEN_W0QQitemZ120187539462QQihZ002QQcategoryZ9837QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem co sadzicie o niej??
-
Instalacja gazowa - pytanie do posiadaczy 316i
tylko sekwencja !!!teraz zaoszdzedzisz tysiaka a potem dolozysz 2tysiaki blos blosem ale slyszalem tez o nim odwrotne dzialania ze szkodzil.mam 2 gen nie ja zakladalem i bujam sie z problemami np falujace obroty, a jak ci proponuja 2 gen + blos to doluz lepiej te 700 i wloz sekw.
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
ciesze sie :wink:
-
co spowolnilo moja bunie??????
A w jakim stanie masz walek rozrzadu ?? wkreca ci sie silnik do odcinki?? Albo masz zajechany silnik albo cos jest nie tak bo mam ten sam motor i bez wiekszych problemu jedzie 190km/h i to na LPG. walka nie widzialem jeszcze zajze do niego w tygodniu wkreca sie do odcinki,bocian troche glosniejszy rano po mrozie, nic nie slychac jak rozgrzany ale latem rano przez moment tez byl slyszalny
-
co spowolnilo moja bunie??????
nikt nic nie podpowie?? i czy bocian pod maska ma, wplyw na osiagi
-
gaz ,pompa paliwa ,jak to polaczyc???bieze lpg na BP???
dzieki za odpowiedz :cool2:
-
Pomoc w przetłumaczeniu
AUTOMATISCHE-UMLUFT-CONTROLL (AUC) automatyczne sterowanie obiegiem powietrza
-
Pytanie do znawcow tematu
http://cgi.ebay.de/BMW-Cabrio-318i-318-E30-vollveredelt-ANSEHEN_W0QQitemZ120187539462QQihZ002QQcategoryZ9837QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem zobacz jaka ladna
-
Pytanie do znawcow tematu
silnik 2.0 w zupelnosci przy masie tego auta mu wystarczy. mi tez sie barzo podoba e30 coupe sam mialem i zastanawiam sie chyba na zakupem ponownym tego modelu oczywiscie zadbana najlepiej cabrio.najbardziej mi sie podoba przod auta
-
co o tym myslicie posiadacze BMW i nie tylko!!!
a ja wziol bym numer i adres do tego mechanika,dlatego ze go juz polubilem wyslal bym mu pare ksiazek o mechanice :mrgreen:
-
co spowolnilo moja bunie??????
jak to sprawdzic??? dodam ze w tamtym roku bylem w zakopcu i droga powrotna byla na polsprzegle,powrot z sylwestra chyba wtedy troszke smierdzialo sprzeglo ale nic po powrocie nie sprawdzalem
-
gaz ,pompa paliwa ,jak to polaczyc???bieze lpg na BP???
no wlasnie ktos jeszcze cos wie??
-
co spowolnilo moja bunie??????
witam silnik 1,6m40 Vmax180 dlaczego tyle gdzie szukac uszkodzen?? pozd
-
gaz ,pompa paliwa ,jak to polaczyc???bieze lpg na BP???
bierze benzyne na lpg jak jezdze gdzies kiedys o tym czytalem ale nie moge znalezc,jak to zmienic do znajacych sie w temacie
-
gaz ,pompa paliwa ,jak to polaczyc???bieze lpg na BP???
ale sadze ze mi duzo wiecej bierze benzynki
-
gaz ,pompa paliwa ,jak to polaczyc???bieze lpg na BP???
witam otoz jezdzac na lpg idzie mi benzynka nie jakies sladowe ilosci ale ciut wiecej i chcialem pompe podlaczyc pod jakis wylacznik i tu jest moj pomysl zeby nie szpecic srodka zadnymi dodatkowymi przelacznikami czy moge pompe paliwa podlaczyc pod przelacznik lpg??tj.jak bedzie przelaczone na benzynie to pompa pracuje jak przelacze na lpg to pompa staje zrobil ktos cos takiego?wie jak podlaczyc?? moze jakis inny sposobik pede wdzieczny za podpowiedz zdiecia itp. pozd
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
tzn. ktore jest dno??? bo juz kilka autek bylo pokazane wypowiedzialem sie na temat 1 auta
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
to jest dnooo za darmo bym jej nie wziol:mad2: