Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 17.09.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. Bzdura. To te same czujniki, działają na tej samej częstotliwości. Sprzedawanie przez ASO czujników "do LCI" to jakieś ostre nabijanie w butelkę.
  2. 1 punkt
    Patrz Pan! Zupełnie inne doświadczenia do moich. Nie dotknęły mnie Twoje ustereki ale za to miałem wiele innych. Najczesciej problemy z przednim zawieszeniem. Wymieniałem 2xwahacze + raz amortyzatory z przodu. Z tyłu tylko uszczelnienie mostu. Poza tym zespoł turbin niskiego ciśnienia, czujnik DPF i koło pasowe ( skończyło sie laweta przez brak ładowania). Wszystko wymieniane w ramach przedłużonej gwarancji ( 4 lata). Od 2lat po tych wszystkich wymianach nic, spokoj. Opony u mnie zużywaja sie równomiernie i przod i tył. Tak samo zimowe 20' jak i letnie 21'. Też jeżdze dalej (150kkm przebiegu) bo nie widze nic na co chciałbym zamienic to X5...i jestem fanem Idrive7.
  3. Ja mam FLA aktywowane non stop i powiem szczerze że jeszcze nigdy tiry mi nie świeciły. Uważam że działa to okay. Co do Camera Traffic Information to większość pokazuje, ale są miejsca gdzie informacji brakowało. Fajną opcjąjest toże pokazują fotoradary, które wyłapują przejazd na czerwonym świetle. Za tą cenę uważam, że warto.
  4. Gdyby pojawiła się opcja odblokowania i programu w jeden dzień to nie mialbym nic przeciwko zapłaceniu więcej.
  5. Pin 35 Wtyczka X14260 http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Fuszligraumbeleuchtung_zpsii3alze8.png http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Wtyczka%20X14260_zpsccwymaew.png Wtyczka X14260 http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Fuszligraummodul_zpsr4wekndg.png Teoretycznie polaczenie kabli jest w tym miejscu ale ze ty nie masz tego pakietu mozesz umiescic go wszedzie http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Polaczenie%20kabli_zpsqhluqs8q.png Masa Pasazera X490 http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Masa%20pasazer_zpskcasuh6j.png Masa kierowcy X173 http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Masa%20Kierowca_zpspunfyg6k.png Do jednego pinu jest polaczone podswietlenie nog i podswietlenie drzwi przednich wiedz mozesz wypuscic od razu kable do drzwi, Pin 27 we wtyczce w drzwiach u kierowcy jak i pasazera.
  6. To wszystko zależy od rocznika twojego samochodu bo zmieniały się moduły FRM wiedz aby dać Ci 100% odpowiedź muszę znać miesiąc i rok Twojego samochodu. FA = Wyposażenie samochodu (Fahrzeugasstatung) koduje się to poprzez NCS expert dodając nr. wyposażenia który dokładasz aby moduł wiedział gdzie dawać napięcie/sygnał w innym wypadku piny są "martwe"
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.