jest i polski konfigurator .. i już w nim widać cięcią BMW ..
1) Harman Kardon - tylko 13 głośników i tylko 365 W ..
2) Heaad Up .. na zdjęciach wygląda że nie ma sensu istnienia . jest zaraz tuż nad panoramic vision .. czyli dubluje się
3) Merino można mieć, ale nie na całym fotelu
4) Dach panoramiczny - niczym nie zasłaniany brak rolety, brak zmiennej przeźroczystości ..
5) Aby mieć więcej gadżetów trzeba dokumić BMW digital premium za 2400 PLN .. aby mieć to na 4 lata ... gdzie wcześniej dostawałeś razem z pojazdem na 3 lata
6) z prezentacji youtubowych doły drzwi plastikowe eko..
7) brak Idrive
To nas zapewne czeka w nowej X5 niektóre z tych rzeczy.. stety albo niestety świat się zmienia, cyfryzacja podąża i takie czasy
Co do auta- z przodu troche zęby bobra , ale ok, tył fajny .. Ogólnie auto na plus, poza wnętrzem.