Skocz do zawartości

Jak zwiekszyc moc silnika w bmw 520i


Mloda

Rekomendowane odpowiedzi

mavic - jakis koles z M5 E39 moze Ci tak samo powiedziec :P

a swap sie nie opłaca , lepiej juz zmien auto . no i czemu zostało kupione 520 ??? trzeba było celowac chociaz w 525 jesli brakuje mocy ... :? z chipem mozna dojsc teoretycznie do ok 165 KM ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! 150KM, 10,6 do 100km/h i ok 215km/h to mało dla ciebie??!! Jasne że jak sie nie potrafi wykorzystywac tej mocy to wydaje sie ze jest to ciezka krowa i wtedy nawet 200km bedzie mało. Radze pocwiczyc odpowiednia zmiane biegów, obserwowac obrotomierz i nie szanowac biegów a zobaczysz ze ta moc w zupełnosci wystarcza do sprawnego poruszania sie. No chyba ze zauwazasz roznice 1 sek w przyspieszeniu... :wink: . Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby byly jakies konkretne odpowiedzi to powiedz ile mozesz wydac na to pieniedzy. Zeby osiagi jakos wyczowalnie wzrosly, trzyba albo silnik wiekszy wstawic, albo turbo wyrzezbic, tak czy inaczej brak jakiejkolwiek oplacalnosci. Ja bym sobie wstawil nitro, wtedy to cos da, a jak bedziesz auto sprzedawac to sobie wymontujesz i do nastepnego wstawisz.

gnojowka pedzona rakieta:D

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyjac 2.0 i wstawic 2.5l,pasuje bez problemu,stary sprzedajesz a nowy cie mniej kosztuje bo ceny podobne. Kupujesz sam silnik z kompem,przepływomiezem i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyjac 2.0 i wstawic 2.5l,pasuje bez problemu,stary sprzedajesz a nowy cie mniej kosztuje bo ceny podobne. Kupujesz sam silnik z kompem,przepływomiezem i po sprawie.

 

Dokładnie !!!! Chip wstawisz to podniesie ci moment i 10% mocy sprawdz sobie tu http://www.chojnacki.com.pl/oferta.php

 

zapłacisz 1300 zł i w sumie nie da ci satysfakcji . Kup sobie silnik 2,5. za 2,5tys zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5l m20 za 1500, przekladka 1000, nowe oleje płyny świece... za ok 3,5 tys ma 3.5l 216koni.... a e34 3.5l nie znajdziesz prędko w dobrym stanie i dobrej kasie.

 

 

Wg. mnie w BMW najtańszy i najbardziej efektowny tuning mocy to wymiana silnika. Zresztą wg. zasady tuningu, opłaca się tylko tuningować największe silniki. Bo do 150koni włądujesz swiecie, wydech, filtry, wałek, chip... i ile to wyniesie 4,5tys? a moc? 190koni? A silnik na wałku sportowym jak chodzi na luzie;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5l m20 za 1500

a cóż to za motorek ?? :wink: :P

 

To jest wersja M20B20 wzbogacona o bulgulator i bajgulator :duh:

 

Oprócz sprzęgła i skrzyni trzeba też pamiętać o wale i dyfrze, nie wiem, jak z przegubami.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5l m20 za 1500

a cóż to za motorek ?? :wink: :P

 

To jest wersja M20B20 wzbogacona o bulgulator i bajgulator :duh:

 

Oprócz sprzęgła i skrzyni trzeba też pamiętać o wale i dyfrze, nie wiem, jak z przegubami.

 

zapomniałes o bobulatorze i turbonatorze :wink: :mrgreen:

 

jesli chodzi o swapy to naprawde nadal uwazam ,ze sie nie opłaca- nawet jesli wszystko stare posprzdajemy, kupimy nie gorsze nowe, mocniejsze graty i jakims cudem nie bedziemy za bardzo w plecy, to ciagle nie bedziemy miec zwykle bogatszego wyposazenia mocniejszych wersji ( to jeden z powodów dla których zamiast robic swap w mojej niemal gołej E32 730 [klima, OBC , el reg swiateł ] , po prostu sprzedałem ją i kupiłem 740 :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.