Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zachwycony harmanem u siebie. To w takim razie nie wyobrażam sobie top hifi.. :)

 

slyszalem harmana podczas 400 km przejazczki WAWA - Wroclaw... jest to straszne...brzydkie brzmienie. Efekciarskie ale nic poza tym a wiec tak roznica jest duza z individualem ktory brzmi poprawnie, moze nie jest to symfonia ale da sie spokojnie go sluchac . Jezeli ktos ma troche kaski i lubi muzyke to szczerze polecam serie Focal Utopia. Slyszalem to na targach ostatnio w BMW i jest po prostu odlot jak na muzyke w aucie... w porownaniu do individuala nad ktorym sie zastanawiam to wielki krok do przodu, szczegolnie jezeli chodzi o muzykalnosc, nie ma porownania, cena tez boli bo komplet ze wzmaczniaczem... tak 16000 zl ale to zaczyna byc muzyka.

 

ws harmana musze zmienic opinie, kolega po naszej podrozy pojechal sprawdzic w krakowie czy wszystko ok i okazalo sie ze mial zle podopinane kable po ostatniej interwencji w srodku. Sluchalem w niedziele i roznica z individualem juz nie jest taka wielka, wrecz jest mala. individual ma wiecej mocy oczywiscie, ciut nizszy dol ale jezeli patrzec na cala scene oraz muzykalnosc to jest ta sama klasa urzadezen. Individual ma lepszy jakosciowo sprzet ale roznica jest odczuwalna dopiero przy natezeniu dzwiekowym nie stosowanym podczas jazdy no chyba ze ktos jezdzie z bicikiem na maksa przez dluzszy czas to nie jest do wytrzymania. Czy ktos pamieta roznice w cenie zakupu obu doposazen w nowych pojazdach ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ja po zmianie z L7 widze roznicę w niskich tonach i ogolnie przy wyzszych glosnosciach jest czysciej. Jak wrzuci sie ori plyte np z dubstepem to jest znaczna roznica. Bez koniecznosci katowania zmyslu sluchu.

W l7 bylo tak (chyba ze mialem zajechane glosniki) ze nie dalo sie sluchac od pewnego poziomu glosnosci.

W ind mozna podglosic na max i nie ma znieksztalcen a jesli system kosztuje uzywany 500zl drozej to IMO warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie z L7 widze roznicę w niskich tonach i ogolnie przy wyzszych glosnosciach jest czysciej. Jak wrzuci sie ori plyte np z dubstepem to jest znaczna roznica. Bez koniecznosci katowania zmyslu sluchu.

W l7 bylo tak (chyba ze mialem zajechane glosniki) ze nie dalo sie sluchac od pewnego poziomu glosnosci.

W ind mozna podglosic na max i nie ma znieksztalcen a jesli system kosztuje uzywany 500zl drozej to IMO warto.

 

Tak jest. Glosniki w INDIVIDUAL sa niewatpliwie lepszej jakosci, o polku wyzej i faktycznie moze sie to sprawdzac przy niekturych gatunkach jak pisalem. Glosnikow nie sposob jest przesycic bo tak naprawde to wzmaczniac nie ma na tyle mocy. Za to nie odczulem jakies przewagi ktorej sie spodziewalem w muzykalnosci, szczegolowosc sceny jest na tym samym poziomie w obu rozwiazaniach, dynamika jest ciut lepsza w individualu ale nie jest to zatwarzajace a jak chodzi o czystosc w wyzszych tonach to sadze ze jest to bardzo zalezne od zrodla nagrania, tutaj individual bedzie prawdopodobnie lepiej wyciagal sciezkio gorszej jakosci ktorych jest multum na rynku a jest jednak atut.

 

Jezeli roznica jest 500 zl to lepiej individuala bez dwoch zdan. Za to mi sie udalo skomponowac systel L7 za 3500 zl z montazem a jak probowalem skompletowac individuala to mi wyszlo mniej wiecej 6600 zl, poziom cen ktory mi potwierdziono z kilku zrodel a wiec za 3100 zl wiecej roznica juz nie jest warta grzechu wedlug mnie. Juz nie mowie o fakcie ze individual jest trudniej dostepny okazyjnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziwne. Ja kupilem individuala za 2000 a sprzedalem L7 za 1500.

Bez wiazki bo ta jest identyczna. Pasuje PnP. Montaż nie wymaga specjalistycznej. Dodam ze przekodowaniu slychac roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to zalezy za ile sie kupi zestaw, L7 kupilem za 1500 zl gdzie brakowalo dwoch oslon dokupione nie drogo ale juz individual nie znalazlem w komplecie i kupowanie pojedynczo wyszlo mi 4500 zl i takie koszty rownierz spotkalem u innych. ZA 2K to bym kupil individuala bez dwoch zdan, to bardzo dobry deal. Czy montaz nie wymaga specjalistycznej wiedzy ? jezeli masz juz wiazke L7 to nie ale jezeli masz wiazke hifi i musisz stworzyc wiazke pod L7 to juz raczej dla mnie robota dla kogos kto sie zna.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to zalezy za ile sie kupi zestaw, L7 kupilem za 1500 zl gdzie brakowalo dwoch oslon dokupione nie drogo ale juz individual nie znalazlem w komplecie i kupowanie pojedynczo wyszlo mi 4500 zl i takie koszty rownierz spotkalem u innych. ZA 2K to bym kupil individuala bez dwoch zdan, to bardzo dobry deal. Czy montaz nie wymaga specjalistycznej wiedzy ? jezeli masz juz wiazke L7 to nie ale jezeli masz wiazke hifi i musisz stworzyc wiazke pod L7 to juz raczej dla mnie robota dla kogos kto sie zna.

Kolego Rivasi, ja miałem u siebie miałem wiązkę Hi-Fi i przerabiałem pod Indyviduala i jeżeli bedziesz chciał zmieniać na IND to daj znać to ogarnę Ci temat :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to montuje L7 w nastepnym tygodniu a wiec wiazka bedzie przerobiona. Do ciebie przyjade sadze jakos w zime jak sie da ws szyb... ciemnych

i musze skompletowac galerie nota bene bo mam spore spoznienie jak chodzi o zdjecia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to montuje L7 w nastepnym tygodniu a wiec wiazka bedzie przerobiona. Do ciebie przyjade sadze jakos w zime jak sie da ws szyb... ciemnych

i musze skompletowac galerie nota bene bo mam spore spoznienie jak chodzi o zdjecia.

Ok, w sprawie szyb jak najbardziej zapraszam, tylne szyby czekają na Ciebie :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z ubiegło tygodniowej wyprawy (Południowy Tyrol, Dolomity, Passo Stelvio, Timmelsjoch) :cool2:

 

http://i.imgur.com/3reft7Z.jpg

 

http://i.imgur.com/2ZmdqDo.jpg

 

http://i.imgur.com/PjAAQO4.jpg

 

http://i.imgur.com/nyRTaId.jpg

 

http://i.imgur.com/ikY0Jvp.jpg

 

http://i.imgur.com/l6SrnkX.jpg

 

W krótce spróbuję zmontowac też filmik z tej wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu wybrać się na tę przełęcz. Widoki nieziemskie.

Jeździsz z GoPro zamocowanym do samochodu? :)

 

Polecam bo miejsce ma coś w sobie skoro w przeciągu 3 lat byłem tam 3 razy :D

 

Jeżdżę z GoPro zamocowanym na zewnątrz ale tylko w takich urokliwych miejscach. Na codzień nie :mrgreen:

Dwa razy już mi się zdarzyło że zapomniałem zdemontować jak zostawiałem auto na parkingu. Ostatnio właśnie tydzień temu jak byłem w Livigno przez kilka godzin a pierwszym razem w Austrii na parkingu gdzie kończy się droga pod Grossglockner. I dwa razy jak wracałem kamera na szczęście była na swoim miejscu..... :) ufffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm piekne widoki, jeszcze dwa tygodnie i w koncu narty...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o GO PRO 3 Black Edition...bo ostatnio oglądałem filmiki ode mnie z pracy i jest miazga...tylko 7 min film ważył 3,7GB :duh:

Świetne plenery...to jak to będzie z tymi rekąwiczkami ///M? :mrgreen:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o GO PRO 3 Black Edition...bo ostatnio oglądałem filmiki ode mnie z pracy i jest miazga...tylko 7 min film ważył 3,7GB :duh:

Świetne plenery...to jak to będzie z tymi rekąwiczkami ///M? :mrgreen:

 

 

Ja używam GoPro 3 Black EDT....daje radę :cool2:

 

Jak będzie ///M będą rękawiczki ///M :) żartuję oczywiście, przepraszam wszystkich którym obiecałem ale kompletnie nie miałem głowy żeby to ogarnąć. Przypomnij mi jaki rozmiar i jak ktoś jeszcze chętny to tez niech sie przypomni z rozmiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Taka sytuacja - zderzak do malowania. Jakaś chińska menda yebnęła w tył mojego auta na parkingu przy centrum handlowym w Brugii i odjechała. Na "szczęście" widziałem całe zdarzenie. Wychodząc ze sklepu widziałem, że czerwona Laguna jest podejrzanie blisko tyłu mojego auta. Od razu zapamiętałem numery rejstracyjne auta, podchodzę do mojego samochodu i rzeczywiście, miałem nosa :evil: zderzak uszkodzony i na asfalcie kawałek plastikowej osłony tablicy rejestracyjnej sprawcy. Od razu telefon na policję i sprawa jest już w toku.

 

 

http://i.imgur.com/mscFVZu.jpg

 

http://i.imgur.com/IisyoOd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To menda, najgorsze że koleś nawet nie poczuł się do obowiazku powiadomienia Cię o zaistniałej sytuacji :duh: dobrze że zapisałeś numer rejestracyjny i wezwales policję, życzę ci pozytywnego załatwienia sprawy ze sprawcą.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko Bic Zabic... nienawdze mend parkingowych ktore odjezdzaja bez sladu

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi wczoraj pod pracą jakiś matoł usiadł na przednim błotniku i oczywiście go porysował.

Nie wiedział za bardzo o co mi chodzi jak zwróciłem mu uwagę, żeby spier.....ł.

 

Taki kraj. Nic nie zrobisz :duh:

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.