Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

póki co tylko końcowy :) pomału będę kompletował resztę. Trochę się teraz zastanawiam czy nie będzie za głośno. Wg Ciebie jak jest? Do wytrzymania w trasie?

 

 

Jest głośno, ale do wytrzymania. A ta głośność działa na słuch jak dobra muzyka :cool2:

Ja robię trasy po 1700km non stop i bólu głowy od hałasu wydechu nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damp a ty masz caly czy tylko koncowke ? myslisz ze warto miec caly ? duza roznica ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest głośno, ale do wytrzymania. A ta głośność działa na słuch jak dobra muzyka :cool2:

Ja robię trasy po 1700km non stop i bólu głowy od hałasu wydechu nie mam :)

o to mi chodziło :cool2: dzięki!

damp a ty masz caly czy tylko koncowke ? myslisz ze warto miec caly ? duza roznica ?

na bimmerze piszą chłopaki, że w decybelach jest niewiele więcej, ale jeśli chodzi o przyrosty hp to "barany" i środkowy robią główną robotę.

Swoją drogą to ciekawą ofertę baranów ma schmeidmann coś niedużo ponad 2000 zł , bo supersprint to już blisko dyszki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawą ofertę baranów ma schmeidmann coś niedużo ponad 2000 zł , bo supersprint to już blisko dyszki :shock:

 

tylko ze roznica jakosciowa jest rownierz odczuwalna.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawą ofertę baranów ma schmeidmann coś niedużo ponad 2000 zł , bo supersprint to już blisko dyszki :shock:

 

tylko ze roznica jakosciowa jest rownierz odczuwalna.

na oko brzydsze spawy :) pewnie ukierunkowanie spalin też ma gorsze a za tym idzie trochę mniejszy przyrost (ale też niekoniecznie). Ale jakby nie było zawsze to lepiej niż na OEM.

Widziałem pełen wydech na baranach schmeidmanna i reszta eisenmanna i plus 15hp na wykresie, Tyle, że to było w m54b30.

 

Smokin,a ile dałeś za ten końcowy?Bo ja się doszukałem za 3800pln

kupiłem tutaj ---->>> http://performancebmw.pl/ (przez schmeidmanna) w 3500 się zmieszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ahhhh zlapie jakis popcorn i notatnik bo bedzie z czego kopiowac !!! :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będzie eM w touringu? :D

 

LCI?

 

 

Coś z tego będzie :wink:

 

 

Ahhhh zlapie jakis popcorn i notatnik bo bedzie z czego kopiowac !!! :cool2:

 

Mogę zdradzić że wszystko będzie na OEM częściach

 

 

Wyyrobisz sie na Ułęż ? :D

 

 

Będę się starał.

 

 

Masz dystanse z przodu na CH-R?

 

 

Nie mam ani z przodu ani z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pieniędzy i serca co już włożyłeś w te auto to jak najbardziej widzę sens ładowania S65. Szkoda by było sprzedawać tak wychuchane auto za marne pieniądze i zaczynać wszystko od nowa, powodzenia :cool2: Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem i bez niespodzianek :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę zdradzić że wszystko będzie na OEM częściach

 

 

 

W to niewatpie i to mnie interesuje w porownaniu do czesci nie orginalnych

Jezei robisz M3 oem wiem po swoich doswiadczeniach ze : :

- bedzie latwiej i szybciej.

- jakosc bedzie lepsza i image lepszy

 

Pozostaje problem kosztow.

JA wiem ile bym byl dzisiaj w stanie wydac wiecej aby nie miec problemow ktore spotkalem i jakosc oem i dalej jestem daleko od wymagan.

Moze sa sposoby na tansze wykonanie oem niz sobie obliczylem.

 

Mi na szybko liczac przod i tyl M3 w E91 tak jak ma byc wraz tylnymi blotnikami :

30000zl + czesci zewnetrzne (karoseria pasy, chlodnice, lampy) i tlumik koncowy jezeli robimy tylko wglad

3000 zl zeby wszystko zmontowac. + malowanie

 

Koszty samych czesci bez tylu u mnie to 5620 zlotych (ale nie ma w tym szerszego tylu bo przod jest pod tyl i nie ma zderzaka M3 (jest Mpakiet) bo rury obok siebie mi sie nie podobaja w tlumiki a la M3 sa beznadziejne zazwyczaj)

 

Tylko jak robisz orginal M3 zewnatrzto szybko zauwarzysz ze warto jeszcze pojsc o kilka elementow dalej i to nastepne koszty. Ale moze udalo by sie traficcale M3 po wypadkowe na czesci w stanie ktory pozwala na odzysk wiekszoci czesci (kwestia przypadku)

 

Sadze ze wykonanie jak zawsze u ciebie bedzie wzorcowe, zastanawiam sie bardziej czy uda sie ograniczyc wydatki

Wiekszosc ludzi ktorzy najpierw zrobili zewnatrz, w koncu konczy rownierz mechanike bo inwestycja staje sie dopiero wtedy pelnowartosciowa i slyszalem ze w stanach poszly dwa takie E91 perfekt full za okolo 50 tys dolarow.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, trzymam kciuki za twój projekt :D :wink: :cool2: Turas M3 to naprawdę będzie gratka :cool2: Twój samochód po tych modyfikacjach pewnie pozostanie u Ciebie do końca :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosciej, ale czy lepiej a szczgolnie czy bardziej interesujaco ?

A

E91 M3 zrobiony z orginalnych czesciach jak planuje damp to E91 M3... czyli pelnowartosciowe M3 tylko ze to jednak bardziej unikatowy widok niz BMW i8 lub bugatti veyron... to klasa sama w sobie... na ulicy juz ciagle cie ktos zaczepia nawet z moja kopia 1/2 M3 z full orginalem robil bym korek. Za to na duzym zjezdzie we francji masz 20 M4, 80 M3, 15 M6 i... 1 E91 M3, zgadnij gdzie jest tlum

 

M3 E90 lub M4 to tylko kwestia zdolnosci kredytowej albo gotowki.E91 M3 to kwestia ambicji, pasjii i mocneych nerwow

 

i damian nie powiedzial co robi, to czyste spekulacje moze to jakis komplet ACS lub riegger... nawet na antenach typu TVN24 lub TP info nie kreuja tak duzo :)

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.