Skocz do zawartości

320d 150kM stukanie i koniec jazdy.


rafalone

Rekomendowane odpowiedzi

jest chyba jakaś technika obróbki tego ... interesowałem się tym jak miałem V12 M70 który był CAŁY aluminiowy , musiałbym przejrzeć dokumentacje ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 000km i drugi szlf ,no ale auto od uczciwego niemca . Jak ktoś osobiście jedzie do Niemca kupić auto (ogłoszenie prywatne) .I myśli ze wszystko będzie ok bo tam nie ma cwaniaków to ogarnia mnie śmiech. Wiem to z przykrego własnego doświadczenia

Ja kupiłem od Niemca (ogłoszenie prywatne) i nie narzekam, krótko przed sprzedażą założył: nowe tarcze, klocki, świece żarowe i opony + nowy płyn hamulcowy :cool2:

ale wiadomo trzeba się mieć na baczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest... sa wymienne "suche" tuleje do cylindrow.

na pewno nie w każdym silniku bo np. w M70 nie ma tulei i co wtedy ????

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aco to jest ten nikasil?? bo na szybko wrzuciłem na wujka google i wyskoczyło forum jaguara i tam ludzie na słowo nikasil dostają gęsiej skórki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samochodzik zrobiony :) , tak jak pisałem zrobiony jest remont silnika. W silnikach M47N nie ma żadnego nikasilu, są to bloki tradycyjne więc można robić w nich szlif. Autko jak narazie spisuje się super, pracuje cichutko, płynnie i żwawiej niż przed awarią, nic nie stuka nic nie puka. Przy okazji od razu wywaliłem nieszczęsne klapki w kolektorze oraz sprawdzona została dwumasa która jest w idealnym stanie. No cóż koszta tego wszystkiego to 8 tys :cry: ale cóż jakoś trzeba przeboleć i cieszyć sie teraz przyjemnością jazdy :D .

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.