Skocz do zawartości

kluczyk bmw


Rekomendowane odpowiedzi

cześć!!

Mam e34 z 90 roku z orginalnym alarmem, ale posiadam tylko jeden kluczyk., niestety ten bez pilota. Znalazłem w necie coś takiego

http://bmwalarm.vstore.ca/product_info.php/cPath/16/products_id/32

może ktoś kupował taki kluczy z pilotem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie wiem!! Ja mam ten zamontowany orginalnie z czerwoną diodą w środkowym nawiewie.

 

sluchaj, moze sie nie znam ale po pierwsze: dioda to tylko wskaznik alarmu, niewiele alarmow nie ma kontrolek

po drugie: pilot (kluczyk) ma wspopracowac z tym alarmem, do ktorego zostal przeznaczony - tzn moze sa uniwersalne (uczace sie) piloty (jak do TV) ale nie wiem

i po trzecie: na tej stronie jest napisane z jakimi alarmami wspolpracuja te klucze - czy nie tylko z tymi, ktore ta firma sprzedaje ?

 

ale moze sie myle ? :-)

 

no i jeszcze sciagac kluczyk z Kanady ?

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już gdzieś słyszałem ale 600zł to troche sporo. Napisz jakieś szczegóły:

kupiłeś wkodoawałeś i chodzi???Czy jeszcze coś ci przerabiali????

 

co do pilota.. to odrazu w ASO "uaktywnili"... :D

 

i chodzi bez problemu do dzis... :D

 

lecz trzeba uwazac gdyz jest to bardzo delikatne urzadzenie (plastik)...

 

i szczerze... to czesciej uzywam sam kluczyk...

i za pomoca ryglowania drzwi kluczykiem... uruchamiam alarm... :D

 

dlatego nie wiem czy poprostu lepiej nie dorobic sobie drugi orginalny kluczyk... a to kosztuje juz sporo mniej...

 

chyba ze masz ochote miec drogi gadzet !!! :D

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oryginalny alarm bmw ( mam diode w nawiewie ) - ale w kluczyku nic nie mam - mam tez załozony 2 alarm ( taki zdomykaniem wszystkiego itp) - do ktorego mam normalnie pilocik i jak zamykam nim auto to sie oba alarmy właczaja - tzn miga dioda w nawiewie + dioda od 2 alarmu.... - forteca :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo a z jakiego kluczyka dokupywales? Miales jakies numery? Czy jest mozliwe podjechac do ASO i oni "magicznymi sztuczkami" zczytaja numer kluczyka z np. komputera or something i zrobia co trzeba?

Moglbys opisac jak wygląda ta procedura?

Z tego co wiem (wiedza teoretyczna) to numer kluczyka jaki trzeba podac przy dorabianiu jest na tabliczce samoprzylepnej dawany do kompletu kluczykow. Jak dobrze mozna sie domyslec auto z "secondhand'u" nie posiada takich "frykasów". Co wiec zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo a z jakiego kluczyka dokupywales? Miales jakies numery? Czy jest mozliwe podjechac do ASO i oni "magicznymi sztuczkami" zczytaja numer kluczyka z np. komputera or something i zrobia co trzeba?

Moglbys opisac jak wygląda ta procedura?

 

w moim przypadku jak bylem w ASO... to okazalo sie ze:

 

...zamowilem komplet... nic nie spisywali z kluczyka...

 

z powodu ze auto jest z 1990 roku..

to dostalem osobno pilota a osobno goły kluczyk..

kluczyk dorobilem u slusarza...

i przymocowalem do pilota za pomoca orginalnej srubki... :mrgreen:

a pilota jak juz wczesniej wspominalem... w ASO odrazu zaprogramowali... :D

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cosmo a z jakiego kluczyka dokupywales? Miales jakies numery? Czy jest mozliwe podjechac do ASO i oni "magicznymi sztuczkami" zczytaja numer kluczyka z np. komputera or something i zrobia co trzeba?

Moglbys opisac jak wygląda ta procedura?

Z tego co wiem (wiedza teoretyczna) to numer kluczyka jaki trzeba podac przy dorabianiu jest na tabliczce samoprzylepnej dawany do kompletu kluczykow. Jak dobrze mozna sie domyslec auto z "secondhand'u" nie posiada takich "frykasów". Co wiec zrobic?

 

do zamówienia kluczyka jak i pilota potrzebny jest dowód rejestracyjny i osobist właściciela pojazdu .

Reszta należy do ASO - oczywiście kasę trzeba także mieć.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie kupiłen orginalny kluczyk w serwisie BWM Fiałkowski. Kosztowało mnie to 570zł (wsio) Nic nie spisuja z klucza, potrzebny jest tylko dowód auta, dowód własciciela, no i właściciel oczywiście i 570zł, a kluczyk odbiera się po tygodniu, programują na miejscu.

 

W porównaniu z tymi wszystkimi "dorabiaczami kluczy":

dorabiacz chce 500zł ale nie dostaniesz orginalnego luczyka z alarmem , klapą itd, ale osobno kluczyk , alarm , zamykanie. Porównałem więc i wybrałem Fiałka.

A co wy byście wybrali?

Ryzyko że ktoś ma już zesaknowany wasz klucz i milon włączników na breloczku, czy może super miłą obsługe w serwisie, pewność jakości i bezpieczeństwa za 70zł więcej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.