Skocz do zawartości

ZATRZAŚNIĘTE DRZWI - kluczyki w stacyjce !! POMOCY!


bono12215

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :!: Potrzebuję Waszej pomocy.

 

Nie jestem kierowcą.

Przy sprzątaniu samochodu brata przypadkiem zatrzasnęłam drzwi.

Nie zauważyłam, że w środku został kluczyk (jedyny, jaki brat posiada).

Bagażnik również zamknięty.

Czy znacie jakieś sposoby na otworzenie drzwi tego modelu BMW - 318, seria 3 :?:

 

Proszę o pomoc :)

P.S. Brat jeszcze o niczym nie wie...

Edytowane przez bono12215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wezwać specjalistę od awaryjnego otwierania.

Nikt raczej nie poda Ci na forum sposobu otwarcia nie znając Cię.

 

Mogłabym wezwać fachowca, ale to pewnie będzie sporo kosztowało... No, a ja biedna studentka, he he :)

Może jednak ktoś z Was wie jak otworzyć któreś z drzwi ? :(

Nie chciałabym żeby brat wybijał szybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że znamy , wal przednią szybę wbrew pozorom jest najtańsza :norty:Masz 1 post licz na to że ktoś Ci podpowie ,holownicy posiadają poduszki do awaryjnego otwierania .

 

 

Nie mam nikogo ze znajomych, kto pracowałby na lawetach...

Jestem 'ugotowana' :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bądźcie głupi ...ufałbym tej 'Patrycji' jak wróżce .....taka pewnie z niej Patrycja jak ze mnie Audi Quattro :]

 

Nie bądź taki pewny Audi Quattro :) Nie pisałabym na tym forum, gdybym miała gdzie się zwrócić. Nie trudno było go znaleźć, tym bardziej że od razu szukałam odpowiedzi na swoje pytania, a gdy ich nie znalazłam postanowiłam napisać TUTAJ, bo pomyślałam, że ktoś podsunie mi pomysł, co mam robić w takiej sytuacji... Nie myślałam, że to będzie takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nieuniknione... Tylko nie wiem jak zareaguje. Narobiłam mu dużego kłopotu. Przyjedzie z pracy, samochód będzie mu potrzebny.

Nie wiadomo jak się to wszystko rozwiąże, czy będzie jakiś sposób na otworzenie tych cholernych drzwi, ile czasu to zajmie i w końcu jakie będą koszty... Brat ma i tak dużo zmartwień na głowie, a jeszcze ja mu dołożyłam :!:

Myślałam, że coś wymyślę, a tu jednak się przeliczyłam. Przecież najczęściej jest tak, że Polak Polakowi nie pomoże, chyba że interesownie lub za pieniądze... Brak zaufania do siebie nawzajem wypracowaliśmy sobie przez wieki... Więc może nie powinnam się dziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo brat wraca z pracy.... i ładne zdjęcie koleżanka zamieściła, ale i tak na nic... szkoda.

http://www.otwieranie-awaryjne.pl/

A tak już zupełnie serio, tego typu firm jest sporo, zadzwoń zapytaj za ile, umów się i bedzie po sprawie zamiast wałkować temat juz na drugiej stronie.

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo brat wraca z pracy.... i ładne zdjęcie koleżanka zamieściła, ale i tak na nic... szkoda.

http://www.otwieranie-awaryjne.pl/

A tak już zupełnie serio, tego typu firm jest sporo, zadzwoń zapytaj za ile, umów się i bedzie po sprawie zamiast wałkować temat juz na drugiej stronie.

 

No wiesz, niektórzy pracują w innym mieście, zostawiają samochód w domu ponieważ na miejscu mają firmowy i przyjeżdżają na weekendy do domu. Dla wielu osób tak jest po prostu oszczędniej, bardziej ekonomicznie.

I dzięki za ten link, który mi podałeś. Niestety ja pochodzę ze Świętokrzyskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najtaniej będzie zbić trójkącik - 50 zł za używke i troche sprzątania. Jak będziesz się za to zabierać niech ci się nie wydaje że pukniesz i szybka się rozleci, trzeba naprawdę solidnie walnąć, najlepiej czymś ciężkim i szpiczastym. Tyle chyba mogę napisać.

 

Do włożenia nowej będziesz potrzebowała śrubokręt krzyżak i nasadowy klucz 10, przydałoby się też coś miękkiego do podważenia spinek w tapicerce. Myślę że w razie czego wielu ludzi tutaj posłuży pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.