Skocz do zawartości

Ista/d Ista/p


tmks2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Witam kolegów , przyznam sie że nie śledze na bierząco forum z braku czasu ale licze że ktos życzliwy mi pomoże . Otóż od kilku lat używam inpy , Dis oraz SSS progmana które dzięki kolegom z forum udało mi sie samemu uruchomić i chodzi do dziś . Do mojej E39 w zupełności mi to wystarczało ale od niedawna jestem nie do końca szczęśliwym :) (bo to już nie to co e39) posiadaczem E61 530d z 2005 roku i niestety mój Dis i SSS progman już sobie nie radzą . Zależy mi na aktualizacji softu w steronikach a w szczególności w CCC Proffesional bo czytałem że z nowszym softem na przykład chodzi MP3 no i w ogóle co by się nie działo nie mam juz odpowiedzniego sprzętu do mojej E61 . Więc moje pytanie , gdzie i jak najprościej i najtaniej uruchomić ISTA, i czy bez tego sobie z moją E61 nie poradzę . Dodam że mam fejs D-Can na USB i czytałem że na nim ponoć można użuwać ISTA ale czy na pewno i czy wszystko będzie działać . Lub jeśli będzie taka konieczność to gdzie i w co zainwestować . Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów , przyznam sie że nie śledze na bierząco forum z braku czasu ale licze że ktos życzliwy mi pomoże . Otóż od kilku lat używam inpy , Dis oraz SSS progmana które dzięki kolegom z forum udało mi sie samemu uruchomić i chodzi do dziś . Do mojej E39 w zupełności mi to wystarczało ale od niedawna jestem nie do końca szczęśliwym :) (bo to już nie to co e39) posiadaczem E61 530d z 2005 roku i niestety mój Dis i SSS progman już sobie nie radzą . Zależy mi na aktualizacji softu w steronikach a w szczególności w CCC Proffesional bo czytałem że z nowszym softem na przykład chodzi MP3 no i w ogóle co by się nie działo nie mam juz odpowiedzniego sprzętu do mojej E61 . Więc moje pytanie , gdzie i jak najprościej i najtaniej uruchomić ISTA, i czy bez tego sobie z moją E61 nie poradzę . Dodam że mam fejs D-Can na USB i czytałem że na nim ponoć można użuwać ISTA ale czy na pewno i czy wszystko będzie działać . Lub jeśli będzie taka konieczność to gdzie i w co zainwestować . Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedzi .

 

Kup ICOM ABC - Chiński klon (2000 zł) + pobierz ISID w najnowszej wersji. Będzie wtedy mógł bezpiecznie zaktualizować CCC i w sumie całe auto. Do CCC koniecznie ICOM B (MOST) w innym przypadku aktualizacja w e60 raczej nie powiedzie się i zajmie to ok 10 h.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak na ISTA w Vmware to trochę za słaby będzie ten dell. Natywne instalki mają na eBay większe ceny jak sam ICOM.

W e61 z 2005 spokojnie wszystko zrobisz pakietem Inpa ale do programowanie CCC ICOM jak najbardziej jest wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za odpowiedz . A tego Icom mam kupić samego czy z dyskiem odrazu . Mam przeznaczonego juz do tego celu della d630 3gb ram i 300gb twardy chyba wystarczy .

 

ICOMa kup bez dysku, ISID pobierzesz na VMWARE.

Zalatw lepiej lepszego lapka, z i5 lub i7 8GB ramu i dysk SSD, pobierz ISID 3.1 na vmware i masz wszystko co potrzeba i bardzo szybkie :)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo przecież sprzedają te klony z dell-em d630 właśnie . No dobra to już wiem mniej więcej co musze kupić , teraz tylko trzeba kasy nazbierać. Liczyłem na to że może jest jakaś tańsza opcja uruchomienia isty na tym moim D-can ale dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
bardzo szybkie :)

 

Popatrz a ja mam natywną instalkę na Core i7 podkręconym na 3,7ghz z 12gb ram i dyskiem SSD i wkur*wia mnie jak to wolno chodzi w porównaniu z innymi programami do diagnostyki/programowania , a Tobie na Wirtualnej działa bardzo szybko, normalnie magia :shock:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to obchodzi? :mrgreen: Nie rozumiem, więc jak coś Cię "wkur*ia" to weź na wstrzymanie :D

 

Mi chodzi bardzo dobrze, po prostu ISTA ogólnie ładuje się długo.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

ISTA działa płynnie ale na przynajmniej i5/i7, SSD, 16 GB RAM. Mówienie że na Core2 duo działa ok to lekka niedorzeczność.

Sam posiadam laptopa Core2 duo z 4GB ram'u i w porównaniu z stacjonarnym i5-2500K, 16GB, SSD, 3xHDD to jest strasznie wolna.

Jedno autko sobie zdiagnozować na tydzień to można ale do normalnej pracy się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo szybkie :)

 

Popatrz a ja mam natywną instalkę na Core i7 podkręconym na 3,7ghz z 12gb ram i dyskiem SSD i wkur*wia mnie jak to wolno chodzi w porównaniu z innymi programami do diagnostyki/programowania , a Tobie na Wirtualnej działa bardzo szybko, normalnie magia :shock:

12 gb ramu ? a na jakiej windzie ? 32 czy 64 bity jak 32 bit to sie nie dziw ze wolno bo i tak ci obsluzy niecale 4 gb, ale o tym pewnie wiesz...

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
5 lat temu to można było takie pytanie zadawać. Ja nie widziałem żeby obecne i5/i7 były sprzedawane z 32-bit OS.

nie chodzi z czym jest sprzedawane tylko na jakim jest postawine, czaisz roznice ? nie mow, ze na takim sprzecie, jezeli os go wykorzystuje, wolno to dziala..

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

64bit wydawało mi się to oczywiste przy procku i7 i ilości ramu jaka opisałem.

znowu prędkość jest pojęciem względnie, dla jednych szybki jest matiz dla innych venom. Jednemu zapierdziela ista a innym muli inpa....

 

Jak dla mnie ista jest wolna, fakt faktem nowszy wersje śmigaja już szybciej niż np v48 ale dalej nie jest to komfortowe w pełni. V50 chodzi już PRAWIE jak bym tego chciał ale dalej nie jest to rakieta

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A skad pomyl ze mam wolne ssd ? Wersja natywna ktora mam tez nie nalezy do najstarszych ;) A swoja droga wersja online tez slabo działa i moj komp ani net ( 60 mbit ) nie maja na to wplywu ot po prostu sa szybsze programy i taki jest fakt :8)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obniżanie poziomu, I5 mało i7 możne być, a mi zapier.....ale na Q4 2,3gHz 6G ram jak szalony i żadne tam I-comy , starsze na 3 tranzystorach, troche nowsze d-can a najnowsze po drucie,TO SIĘ NAZYWA DOPIERO I_COM ABC czy to możliwe ?? :mrgreen: heheh możliwe, możliwe, :D :D :D :D - :cry2: płakać i sprzedawać chińskie śmieci pod nazwa I-COM

dodam że bez VM zapierda//la se , a co można :cool2: można, można kur zapiał :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.