Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś jeździłem na 18", na małym profilu i... zmieniłem na 17". Do tego auto i tak miało utwardzone zawieszenie i naprawdę zero komfortu :( Dlatego jak już kupujesz piątkę to miej chociaż ten większy niż mniejszy komfort. Max 18", nie więcej...
http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tak marudzicie ? :mrgreen: Dodam że przez jakiś czas użytkowałem X6 na oryginalnych kołach BMW w rozmiarze 21cali i żadnej podkreślam żadnej maskary nie było, dało się tym jeździć bez większych problemów, być może dlatego że Wielkopolsce są lepsze drogi. Te 19" do 5-ki będą idealne.
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem: zaczynałem od zimowych 17'' - komfort super ale wygląd poniżej 0; potem letnie 18'' - niby wszystko ok, ale czegoś brakowało. Wymieniłem na 19 i te 245 to tak, z przodu, z tyłu jest 275/35 :-) i powiem tak. Na zaweiszeniu standardowym jest twardo. Jak ktoś nie lubi 'sportowo' to może to być trochę za wiele. Ale kawałek równego asfaltu i kilka szybszych zakrętów rekompensuje tygodnie 'męczarni' ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 20", jest duuuużo bardziej komfortowo niż w mojej e92 na 19". Pamiętajcie, że F10 ma większe koła, więc nawet przy 19" macie taką wysokość opony jak np w E60 na 18". A F10 jest większym pontonem, przynajmniej w serii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ten samochód poniżej 19" wygląda beznadziejnie. Co jeszcze potęgują brzydkie 18", już 17" są ładniejsze (np turbina) ale ich rozmiar nadaje się do E87.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Przecież taki jest....

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor to nic innego jak A52 z palety bmw ktory wystepuje chyba w kazdym bmw np ja mam takowy w X5

 

 

Tak wygląda A52 - Space Grey

 

http://img257.imageshack.us/img257/5520/spacegrey.jpg

 

 

A tak wygląda A90 - Sophisto Grey

 

http://img803.imageshack.us/img803/7443/sophistogrey.jpg

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie bym się chyba nie zdecydował na właściwy kolor - jeszcze wezmą go do szopy Pana Heńka i przemalują :mrgreen:

 

Ale oczywiście pograć z nimi musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne!

Osobiście, za odpowiednią finansową gratyfikację, przymknąłbym oko na tą zmianę koloru. Na dobrą sprawę, to auto w każdym kolorze z palety dostępnych barw, wygląda świetnie...

Niemniej, za błędy trzeba ponieść konsekwencje, a trzeba im przyznać, że dali dupy na całej linii.

W końcu to auto "trochę" kosztowało! Więc uważam, że masz prawo zrównać salon z ziemią. I albo Cię zadowolą w sposób Ci odpowiadający, albo niech salon zamawia drugie, wg.Twojej specyfikacji. Piłeczka jest po ich stronie.

Szkoda tylko, że na samym początku przygody z F10 już takie wałki wychodzą. Człowiek sobie funduje tą odrobinę przyjemności, czeka, i proszę - auto jest i od razu stresować się trzeba.... Na pewno będą grali czasem oczekiwania na następny egzemplarz...że owszem, ale to znowu potrwa itd.

 

No i będziesz musiał sobie avatar zmienić :D za to niech też dopłacą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszej sytuacji jest w tym momencie zamawiający. Towar jest rzeczywiście niezgodny z umową, tak więc zamawiający bez żadnych konsekwencji moze ją zerwać nie musząc odbierać auta a salon jedynie wypłaci koszt zaliczki (odrębna kwestia czy w umowie jest zapis o zaliczce czy zadatku) plus odsetki ustawowe zostając z egzemplarzem auta, które trzeba będzie sprzedać, a samochody o wartości 300 tys + nie sprzedają się na pniu. Druga opcja jest taka, że salon w ramach perspektywy zatarcia i "przywiazania" do siebie klienta swoją postawą zaproponuje coś ekstra, coś co odpowiadałoby zamaiwającemu. A trzecia opcja jest taka, że zamawiający odbierze samochód w takim kolorze jeżeli nie uśmiech asię mu czekać następnych trzech miesięcy.

 

Umowy jakie podpisuje się na zakup auta u dealerów BMW są skrajnie niekorzystne dla kupującch w przypadku taich własnie nieporozumień czy ewidentnych zaniedbań dealera. Tu stroną dominującą jest dealer i tylko od niego zależy co z tym zrobi. Osobiście znam dosyć podobny przypadek, kiedy znajomy odbierał 2 2008r, skonfigurowaną pod siebie E60 530xd, dealer zamówił auto z siedzeniami komfortowymi, których t w specyfikacji nie było. Dealer zadzwonił najpierw i zapytał się czy znajomy dopłaci za ww., ten odparł, że nie bo tego nie zamawiał bo mu to niepotrzebne. Po godzinie oddzwoniono do niego, że salon "weźmie na siebie" koszt siedzeń komfortowych (około 10 tys zł)

 

Ładnym gestem ze strony dealera w tym przypadku byłoby, gdyby zaproponował takie rozwiązanie, które nie doprowadzi zamawiającego do furii, zrażając go tym samym do marki. W każdym razie trzymam kciuki, zęby było OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Powiedziałeś kolego, że Sophisto Ci się bardzo podoba. Salon zaliczył wpadkę, wiadomo, nic nie poradzimy, ale gdybyś teraz zamawiał auto to wziąłbyś jednak Sophisto czy Space ?

 

Pozdrawiam

 

P.S Pytam, bo Space mi się również bardzo podobał, ale Sophisto jest faktycznie bardzo ładny :)

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.