Skocz do zawartości

Silnik z anglika


krzys57

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik m50 bez vanosa jest podany przebieg w kilometrach jest to cyfra niewielka jak na ten rocznik albo ktos tak nie udanie przeliczył angielską mile albo to zwykła reklama i nie ma co na to potrzeć ale gość daje 14 dni gwarancji rozruchowej i silnik jest z demontażu a nie z rozbitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed demontażem silnika najlepiej przejechać sie samochodem jak jest w całości.Jeśli silnik mamy wyciągnięty to trzeba zaufać sprzedającemu,który i tak poda nam zaniżony przebieg.. :mrgreen: Dobrze,że daje gwarancję rozruchową..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz nie chodzony na gazie.

LPG niszczy silniki tylko tym, którzy go nie mają, albo tym którzy są zbyt skąpi żeby zainwestować w dobrą instalację sekwencyjną i pakują przestarzałe instalacje I-II generacji :wink:

 

Silnik z anglika może okazać się takim samym bublem jaki możesz kupić z kraju, ale równie dobrze może okazać się takim samym dobrym silnikiem jaki możesz też kupić w kraju. Generalnie loteria jak każdy zakup silnika. W gwarancje to bym nazbyt nie wierzył, może jestem przewrażliwiony,ale osób które kupiły padło z gwarancją nawet na tym Forum kilka było, więc pierwszorzędną sprawą jest możliwość sprawdzenia silnika, najlepiej jeszcze w aucie bo potem może się okazać że sprzedający ma Cię głęboko w poważaniu i nie ma zamiaru zwrócić pieniędzy i co mu zrobisz? Do sprawdzenia podstawowe sprawy, kompresja, płynność pracy, stan i poziom płynów oraz widoczne wycieki itd. bez oględzin u mechanika tego silnika w aucie z którego pochodzi nie dałbym za niego nawet 200zł :norty:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i masz rację, w każdym bądź razie przejechałem 200 może 250 tys km na gazie i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. A przyspieszone zużycie silnika nawet jeśli występuje, to w jednostkach tak wiekowych jak moja czy Twoja nie ma większego znaczenia, po prostu po 20 latach użytkowania kapitalny się silnikowi należy więc gaz już mu zbytnio nie zaszkodzi :norty:

 

Po za tym jeśli gaz niszczy Twój silnik to czemu na nim jeździsz? :norty:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze z wiadomych powodow. Pogodzilem sie z tym i kazdy jezdzac na LPG godzi sie na tego typu rzeczy. Kapitalny remont mojego silnika chyba nie nastapi nigdy. Prędzej buda sie rozpadnie. Ma dopiero najechane 195tys z tego ze 30-40tys na gazie. Nie jestem dokaldnie pewny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.