Skocz do zawartości

Szpera do e34 520i


BMVV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanie Mam BMW e34 520i no i nie za bardzo ciagnie bokiem ronda tak sobie ale slyszalem ze jak bym dal szpere to by latala dobrze moze ma ktos juz w 520i i moze sie wypoowie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie jak ty, śmieszą mnie w ch***j :mad2: z 2,0 nie zrobisz samochodu do driftu a co następne na rondach nie jedzie się bokiem tylko wolno bo przez takich ludzi są wypadki. Dla mnie driftowanie i palenie opon jest rzeczą nie dopuszczalną, szkoda tylko samochodu :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę - rondo nie jest miejscem do driftowania, w zasadzie to chu... z Tobą w razie wypadku podczas takich wygłupów, ale gdybyś mi wjechał w auto to jeszcze bym Cię obił.

 

Po za tym 2.0 to ewidentnie nie jest silnik do driftu w e34, no chyba że wyrzucisz wszystko z auta żeby było lżejsze, pisząc wszystko mam na myśli dosłownie wszystko, fotele, tapicerki, maskę, klapę bagażnika, drzwi etc.

 

A wracając do tematu jakbyś "dał szperę" to latało by to lepiej bokiem, nawet pomimo stosunkowo małej pojemności. Tylko kwestia jaka szpera, bo czym większy procent tym szybciej wymienisz opony. Sądząc po Twoim dość ciekawym podejściu do tematu , najlepiej było by po prostu zaspawać na 100%.

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów,jeśli chodzi o szaleństwa na rondach i normalnym ruchu drogowym.Właśnie przez takich dupków jak Ty - życie,na naszych drogach,tracą inni ludzie. Takim jak Ty,zabierał bym,dożywotnio prawko,a każde prowadzenie samochodu,bez uprawnień-"nagradzał" bym,przynajmniej 5 letnią odsiadką i robotami od rana do nocy w kamieniołomach!!!!!!!!!!!!!!

Szaleć można na pustych placach,a nie na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz do Wutoslaw tak ty jezdzij jak emeryt licz kazdy liter benzyny i sie nie udzielaj :)

 

 

Nie wiesz jak kolego jeżdzę, więc raczej gadki o mojej jeździe są zbędne ;) Ja tam wolę włożyć pieniądze na inne rzeczy do mojego samochodu niż na opony i etc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak mozna kogos zabic idac bokiem po rondzie. Przeciez predkosc jaka sie wtedy uzyskuje jest niewielka.Moza ew zrobic stluczke lub wpasc na kraweznik. No, zostaja jeszcze piesi, w tym przypadku mozliwa utrata zycia wiec trzeba uwazac.

Wracajac do tematu. Szpera do 2.0? Daj sobie spokoj i nie mecz tego silnika. Kup cos wiekszego.

 

Szaleć można na pustych placach,a nie na drogach.

Na pustych palcach tez nie mozna. Dostaniesz mandat o reki. Problem w naszym kraju jest taki ze nigdzie nie mozna i tyle, to kazdy kombinuje jak moze.

My tez czesto jezdzimy na jakies opuszczone, nieuzywane palce lub lotniska, ale trzeba miec oczy dookola glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szpera w 2,0 to niestety słaby pomysł tak samo jak jazda bokami po rondzie.Chłopaki się troszkę znerwowały ale to normalne bo potem ludzie patrząc na kierowce bmw mają przed oczami warzywo koloru buraczanego z zielonymi listkami :D.Ale wracając do tematu troszkę słaby silnik żeby latał sobie bokiem w tej budzie.Tyle w temacie.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpera w 2,0 to niestety słaby pomysł tak samo jak jazda bokami po rondzie.Chłopaki się troszkę znerwowały ale to normalne bo potem ludzie patrząc na kierowce bmw mają przed oczami warzywo koloru buraczanego z zielonymi listkami :D.Ale wracając do tematu troszkę słaby silnik żeby latał sobie bokiem w tej budzie.Tyle w temacie.

 

aha dzieki no ale na rondzie jest fajna zabawa oczywiscie nie jak sa tam ine auta ludzie dzieci i tak dalej ale jak jest cale puste to czemu nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z niektórymi nie zgodzę mam silnik m20b20 i szpere 25%mało tego była od razu jak auto kupiłem powiem tak może silnik mały ale "nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika",auto troszkę szybciej przyspiesza niż te bez tego ustrojstwa,no i inaczej wyjeżdża się z błota lub śniegu.Jestem za tym że jak się che to wszystko można sobie pozmieniać do własnych upodobań
Nie maszyna a technika zrobi z Ciebie zawodnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.