Skocz do zawartości

Nie wiem gdzie to dodac:) ale chcialem sie przywitac


Filonq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwni mnie ze nie widzicie nic smiesznego w 17" od M do 518i czy 520i. Moze calkiem zalozyc mu 18" albo 19"? Nie dosc ze ten silnik jest wolny to jeszcze zakladac mu 17" felgi na szerokiej oponie. :duh: Jaki w tym sens? Spalanie wieksze i calkiem juz jechac nie chce. Zeby cos takiego kupywac i zakladac trzeba miec troche silnika i wyobrazni. To wyglada na zasadzie: "Patrzcie jakie mam kozackie 17" od MPower, a ze pod maską Mieszko I i nic nie jedzie to pal licho, grunt ze wygląda" :roll:

 

 

kolego mam takie samo zdanie jest nas dwóch :norty: :norty:

"PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwni mnie ze nie widzicie nic smiesznego w 17" od M do 518i czy 520i. Moze calkiem zalozyc mu 18" albo 19"? Nie dosc ze ten silnik jest wolny to jeszcze zakladac mu 17" felgi na szerokiej oponie. :duh: Jaki w tym sens? Spalanie wieksze i calkiem juz jechac nie chce. Zeby cos takiego kupywac i zakladac trzeba miec troche silnika i wyobrazni. To wyglada na zasadzie: "Patrzcie jakie mam kozackie 17" od MPower, a ze pod maską Mieszko I i nic nie jedzie to pal licho, grunt ze wygląda" :roll:

 

 

...dlaczego niby auto na 17" felgach miało by jechać wolniej od auta na 15 czy 16-ach??? jeżeli zachowana jest średnica zewnetrzna koła to nie ma żadnej różnicy,cierpi oczywiście komfort jazdy bo zmniejsza się profil opony.Co do szerokości to wiekszosc 17 szeroka jest na 7" podobnie jak 15" czy16" wiec równie dobrze można założyć opony szerokie na 225 i do 15 i do 17 ...a opory toczenia będą takie same (spalanie też bedzie takie same) więc trochę to naciągana teoria

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie kolegi izzi masz rację, ja w m20b20 e34 miałem 17" styling 32 szerokie bo 8,5`przód i 9`tył i nie odczułem różnicy po zmianie tych kół ze standardowych wiatraków 15calowych

te felgi turbine m power świetnie pasują do tego modelu, zresztą wizualnie chyba tylko do e34 pasują:) aha no i do e32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@730i

Te felgi ze zdjęcia bardzo ładne, klasyczne :8)

Wyczytalem ze to felgi metryczne. Niestandardowy rozmiar. :?

dokłądnie kolegi izzi masz rację, ja w m20b20 e34 miałem 17" styling 32 szerokie bo 8,5`przód i 9`tył i nie odczułem różnicy po zmianie tych kół ze standardowych wiatraków 15calowych

te felgi turbine m power świetnie pasują do tego modelu, zresztą wizualnie chyba tylko do e34 pasują:) aha no i do e32

 

Braciak niedawno zalozyl skręcane BBS 17" jak na foto ponizej do E32 740i i odczul roznice w spalaniu, a ty mowisz ze w M20B20 nie odczules? Bajki to na Boomerangu lecą.

http://img263.imageshack.us/img263/9931/22411113.jpg

 

...dlaczego niby auto na 17" felgach miało by jechać wolniej od auta na 15 czy 16-ach??? jeżeli zachowana jest średnica zewnetrzna koła to nie ma żadnej różnicy,cierpi oczywiście komfort jazdy bo zmniejsza się profil opony.Co do szerokości to wiekszosc 17 szeroka jest na 7" podobnie jak 15" czy16" wiec równie dobrze można założyć opony szerokie na 225 i do 15 i do 17 ...a opory toczenia będą takie same (spalanie też bedzie takie same) więc trochę to naciągana teoria

Chyba nie widzialem 17" na 225 oponie. Raczej zawsze musi to byc 235,245, a nawet 255 jezeli felga ma duzy parapet, np taki jak kolega wkleil powyzej. Na te M Powery to 225 mozna z przodu zalozyc, ale nie na tyl. Chyba ze ktos lubi na pijawkach jezdzic. To inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak niedawno zalozyl skręcane BBS 17" jak na foto ponizej do E32 740i i odczul roznice w spalaniu,

pewnie przez to że skręcane były BBS ...a tak na poważnie ,jeżeli nie zmieniasz szerokości opony, to z czego ma sie niby pojawić większe spalanie???? nawet jeśli dość znacznie zmienisz szerokość opony to wzrost spalania nie powinien być duży ,jakies 0,2-,0,4 l z reszta mozna wyliczyć współczynnik tarcia

Chyba nie widzialem 17" na 225 oponie

... :cool2:

a nawet 255 jezeli felga ma duzy parapet, np taki jak kolega wkleil powyzej.

te koła co to je kolega hms84 zaprezentował mają zdaje sie rozmiar 225/50/16... wiec nie bardzo rozumie co ma rant felgi do szerokosci opony???

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem skąd ta nagonka na felgi, dobry wybór M-Technic'owe felgi zawsze poprawiają wygląd samochodu, a tym bardziej nie rozumiem, jak ktoś pisze, że do 520i zakłada się dobrą felgę "bo to nie jedzie" - a to każdy samochód musi mieć 300KM żeby ładną felgę założyć ? :duh: A M-Pakiet to tylko do M5 tak :mrgreen:

Ja mając 518i tym bardziej bym zakładał dobrą felgę, bo i tak to nie samochód do ścigania się, ale wyglądać może i powoli można latać z polerką na rancie :cool2:

 

Co do rozmiaru opon, to proszę się nie kompromitować, że na szerokie felgi to walce 255 trzeba zakładać :roll:

Kto chce to zakłada walce, ale o naciągu to chyba Panowie słyszeliście :?: Sam mam z tyłu na 9.5" felgach, opony 225, idealnie weszły, praktycznie bez naciągu, zmian w spalaniu "0" w stosunku do zimy 15 :wink:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem skąd ta nagonka na felgi, dobry wybór M-Technic'owe felgi zawsze poprawiają wygląd samochodu, a tym bardziej nie rozumiem, jak ktoś pisze, że do 520i zakłada się dobrą felgę "bo to nie jedzie" - a to każdy samochód musi mieć 300KM żeby ładną felgę założyć ? :duh: A M-Pakiet to tylko do M5 tak :mrgreen:

Ja mając 518i tym bardziej bym zakładał dobrą felgę, bo i tak to nie samochód do ścigania się, ale wyglądać może i powoli można latać z polerką na rancie :cool2:

 

Co do rozmiaru opon, to proszę się nie kompromitować, że na szerokie felgi to walce 255 trzeba zakładać :roll:

Kto chce to zakłada walce, ale o naciągu to chyba Panowie słyszeliście :?: Sam mam z tyłu na 9.5" felgach, opony 225, idealnie weszły, praktycznie bez naciągu, zmian w spalaniu "0" w stosunku do zimy 15 :wink:

 

Zgadzam się kolego z tobą w 100%!

 

PS.

Oprócz tego aerografu na masce jest naprawdę spoko. Wiochy to koledzy chyba jeszcze nie widzieli :cool2:

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 518i tym bardziej bym zakładał dobrą felgę, bo i tak to nie samochód do ścigania się, ale wyglądać może i powoli można latać z polerką na rancie :cool2:

 

Za kasę ktorą trzeba wydac na dobra felge to wolalbym kupic normalny piec i zriobic swapa i jezdzic samochodem, ktory nie jedzie jak Polonez. :roll: Ilez to ja razy widzialem ruiny, na kolach, przewyzszajacych wartosc samochodu? To jest waszym zdaniem dobra droga? :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie felg za grubą forsę do ruiny, to zdecydowanie nie jest dobra droga i nikt tak nie powiedział. Czy samochód założyciela tematu to ruina? Nie! Więc ma prawo wsadzić do niego ładne felgi, żeby ładniej się prezentowało. A nie każdy potrzebuje 200 koni w takim samochodzie.
Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kasę ktorą trzeba wydac na dobra felge to wolalbym kupic normalny piec i zriobic swapa i jezdzic samochodem, ktory nie jedzie jak Polonez. :roll: Ilez to ja razy widzialem ruiny, na kolach, przewyzszajacych wartosc samochodu? To jest waszym zdaniem dobra droga? :cool2:

... 730 ja rownież jestem takiego zdania ze auto musi byc najpierw sprawne techniczne ,a dopiero pózniej ladnie wygladac ,rowniez duzo razy widzialem beemki ledwo trzymajace sie kupy ...ale z ringami i ladna felga... filtry chinskie(bo tansze 7zl od markowego produktu)...rownież takie w ktorych był zrobiony druciarski swap za cene dobrych felg...tacy ludzie powinni kupowac sobie daewuuuu a nie auta klasy premium(nawet takie stare jak e34)....ile to tez razy widac na forum (e38,e39 ) rozważania typu "czy kupic chinskie czesci lub jakis inny badziew"...kompletna nieporozumienie,kompletnym nieporozumieniem jest rowniez twoje twierdzenie że felgi od emki to tylko w mocnym aucie moga smigac.Ja osobiscie uważam linie e34 za idealną ,... a miło jest popatrzec na zadbane, piękne e34 ,dopełnione ladna felga(a ten wzór od emki niewątpliwie taki jest) generalnie sznuje swoje auto ,lubie na nie patrzec,śmiało moge stwierdzic że jestem uzależniony od patrzenia na tą linie od czasu jak w 91r ojciec z niemiec przywiózł prospekty reklamowe... (brakuje mi jeszcze tylko ladnego dzwieku,ale w przyszłości bedzie v8)lubie oczywiscie jezdzic dynamicznie ,mimo tej marnej mocy jaka mam obecnie bmw 524td (po zmianie mapy i dołożeniu intercoolera jakies 140km) ale nawet jak bym mial 540 czy nawet emke to nigdy w zyciu nie katował bym tego auta ,paleniem gumy ani innymi takimi idiotyzmami ...bmw jakiej by nie bylo serii warto o nie dbac i szanowac a bedzie wiecej ladnych zadbanych egzemplarzy m.in dzieki pasjonatom ktorzy sa na tym forum

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 518i tym bardziej bym zakładał dobrą felgę, bo i tak to nie samochód do ścigania się, ale wyglądać może i powoli można latać z polerką na rancie :cool2:

 

Za kasę ktorą trzeba wydac na dobra felge to wolalbym kupic normalny piec i zriobic swapa i jezdzic samochodem, ktory nie jedzie jak Polonez. :roll: Ilez to ja razy widzialem ruiny, na kolach, przewyzszajacych wartosc samochodu? To jest waszym zdaniem dobra droga? :cool2:

 

 

Nie każdy potrzebuje "pieca" :wink: stąd e34 ma szeroki wybór silników, a samochód kolegi który założył temat nie wygląda na ruinę i jeżeli nie potrzebuje więcej mocy, to czemu ma nie zainwestować w ori felgi M-Technic'owe, czy inne ori dodatki poprawiające wygląd :?: Tylko dlatego, że jedzie jak "Polonez" ? A co to, każdy ma się ścigać czy co :mrgreen:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gierap jak mowisz:) Z tego silnika i tak nie bedzie wyscigowki ale za to dzwiek m20 jest swietny tylko musze tlumik zmienic na 2rurke od 2.5l brzmi ciekawiej, przerabialem to w E36 i powiem, ze efekt fajny. Jesli chodzi o czesci to nic ponizej SKF-a nie jest zalozone, zaczynajac od lacznikow stabilizatora konczac na amortyzatorach lozyskach itd.. zadnych chinskich gowien, bo to podwojny wydatek patrzac czasowo. Jesli jest tanie to nie moze byc dobre. Chyba, ze ktos wychodzi z zalozenia sprzedazy auta.. ale to tez jest nieuczciwe wobec kupujacego.

Wracajac do felg to powiem, ze bardzo dobrze je kupilem z nowymi oponami od kolesia z podstawowki zeby bylo smieszniej, ktory sciagnal e34 na czesci wlasnie na tych kolach. Dla mnie autko ma byc do jazdy codziennej, prawda jest taka ze nie dojezdzam do pracy, ale uwielbiam nim jezdzic :o caly czas po pracy. Nawet sasiedzi sie smieja ze niedlugo to od codziennego mycia lakier zejdzie. Ale to uroki czarnego auta. Jesli ma sie ladnie prezentowac to musi byc czyste :)

 

jeszcze kilka fotek bez aerografu :)

 

DSC00031.jpg

 

przed polerka felg

20110522216.jpg

 

po polerce

zdj%2525C4%252599cie275.jpg

Obraz%252520034.jpg

 

IMG_4801.JPG

 

Mi tam wiocha nie zalatuje, staram sie tego unikac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tanie to nie moze byc dobre. Chyba, ze ktos wychodzi z zalozenia sprzedazy auta.. ale to tez jest nieuczciwe wobec kupujacego.

Chcialbym zobaczyc jak przy sprzedazy auta ktos mi mowi. "O widze ze zalozyles duzo firmowych czesci to dam ci 1000pln wiecej". Haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladajac te czesci, liczylem sie z tym, ze tego mi nikt nie zwroci. Ale nie szkoda mi tej kasy, bo to autko zostaje u mnie ewentualnie kupie kolejna, ale ta jest taka jaka chcialem miec i nie bedzie na sprzedaz. 730i czemu jestes tak sceptycznie nastawiony do wszystkiego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dla ciebie wymiana na nowe częsci jest nieuczciwa to ja nie wiem. Nie problem jest władowac kase bez sensu i nie odzyskac potem nawet 50%. Nie chodzi o to ze jestem za chinskimi czesciami czy cos w tym stylu. Ale jezeli bede mial zamiar niedlugo sprzedac auto to nie bede np wymienial 4 amortyzatorow na Bilsteiny za 900zl, skoro moge kupic np SLRy za polowe ceny. Zeby chociaz za to potencjaly klient byl wdzieczny, ale zazwyczaj slyszy sie biadolenie i szukanie byle jakiej głupoty, aby tylko najwiecej zbic z ceny. Za bardzo znam te numery. Nikogo nie obchodzi ile wlozyles w samochod, ktory sprzedajesz, uwierz mi. A moze uczciwsze twoim zdaniem bylo by nie robic nic? I wcisnac komus niesprawne auto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo tacy kolesie to zwykłe dresy ,lubi palić gumę kręcić bączki i robić swapy za 5 zł i krytykować innych..."ludzie tak robią więc tak trzeba robić" więc kupują beemke i "kozaczą"...
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się prawie jak moja :mrgreen:

 

730i masz trochę dziwne podejście do wszystkiego, koleś pakuje forsę w godny tego samochód, a ty wszystko krytykujesz. Trochę luzu :cool2: Pozdrawiam

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, smiesza mnie tylko takie wpisy;

Jesli jest tanie to nie moze byc dobre. Chyba, ze ktos wychodzi z zalozenia sprzedazy auta.. ale to tez jest nieuczciwe wobec kupujacego.

Szkoda tylko ze owi kupujacy nie martwia sie tak o sprzedajacych. Ale w zasadzie co mnie to obchodzi? :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia fajna, felki pasują a a-grafka bardzo mi się podoba choć niekoniecznie tak duża i w tym miejscu. Chciałbym żeby moja się tak reprezentowała jak wsadzę nowy silnik (już w tym tygodniu) i będę mógł się zająć jej wyglądem.

Witaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.