Skocz do zawartości

320d Zderzak M-pakiet


wania126

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie ulep :D i podejrzenia ze po dzwonie:) chyba ze zrobisz dokładną dokumentacje foto z operacji i zostawisz stary zderzak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cały do rozebrania to bierzemy :norty: : zderzaki: progi, nakładki progowe, podstopnicę, gałkę, kierownicę, podsufitkę, tapicerkę, listwy wewnętrzne. Możnaby się jeszcze pokusić o cały (przód, lampy, maska, błotniki) + lampy tył. Jeżeli w grę wchodzą zderzaki to pamiętaj o progach aby w oczy nie raziło :cool2:. Felgi min 17 cali, też najlepiej m-pakietowe. Seryjne zawieszenie też nie będzie za dobrze wyglądało z m- pakietem (za wysokie). Czy warto to już sam musisz sobie odpowiedzieć;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dokładnie tak jak kolega pisze jesli chcesz to przerzucaj wszystko wtedy nie bedzie choćby podejrzenia ze po dzwonie. Sam bym sobie wymieniał kiere na poliftowa z okrągła poducha ale wiadomo co bedzie przy sprzedaży. Jesli wymienisz sam zderzak bedziesz musiał tez wymieniać wloty powietrza na hamulce bo w M sa inne

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie zastanawiał tylko zakładał zderzak mpakietowy .....

ostatnio tak się przyglądałem tym zwykłym i doszedłem do wniosku że zasłania sporą część IC .....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zderzak mpakietowy i po ostatniej "Stłuczce" zastanawiałem się nad zmianą na normalny, ze względu na to, że zimą cały czas się nim o coś zahacza.

No ale okazało się, że wcale nie jest to taka prosta operacja i skończyło się na tym, że został on polakierowany i wygląda jak nowy.

 

Tył mpakietowy jest bardzo fajny, ale przód jest ciężki w utrzymaniu, trzeba bardzo uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zderzak mpakietowy i po ostatniej "Stłuczce" zastanawiałem się nad zmianą na normalny, ze względu na to, że zimą cały czas się nim o coś zahacza.

No ale okazało się, że wcale nie jest to taka prosta operacja i skończyło się na tym, że został on polakierowany i wygląda jak nowy.

 

Tył mpakietowy jest bardzo fajny, ale przód jest ciężki w utrzymaniu, trzeba bardzo uważać.

 

jaki masz kolor? chętnie się wymienię całym kompletem na przód, tzn. zderzakiem, ślizgami i wlotami na tarcze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega pisze jesli chcesz to przerzucaj wszystko wtedy nie bedzie choćby podejrzenia ze po dzwonie. Sam bym sobie wymieniał kiere na poliftowa z okrągła poducha ale wiadomo co bedzie przy sprzedaży. Jesli wymienisz sam zderzak bedziesz musiał tez wymieniać wloty powietrza na hamulce bo w M sa inne

 

Zawsze mozesz kupic postawić obok i zrobić zdjecie, ja myślałem czy wymieniać lampy na poliftowe i też myślałem że bedzie problem bo będą myśleć że tył był bity i mam to gdzieś nie będę sie podporządkowywał ludzkim histeriom. Rób co ci pasuje to TWOJE auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jak masz okazje w dobrej cenie kupić to zakładaj zderzaki najlepiej plus progi.

Ja w poprzedniej buni założyłem tylko na przód zderzak M-pakiet II - bo o wiele lepiej wygląda mordka buni w M-pakiecie.

W obecnej juz nie bede zakładał bo nie mam wolnej kasy po drugie ten z 330i już jest ładniejszy niż zwykły :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.