Skocz do zawartości

E90 320is - nowy limitowany model


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko niby ok . Ale to jednak 4 cylindry i te lampy z tylu :duh:

Cytat - "Wyjątkowy charakter BMW 320si sygnalizują błyszczące, chromowane obudowy lusterek" -jakos ich nie widze.

 

Pozdro

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mne żadna rewelacja, ta moc.

Nawet gorzej jak 16 lat temu.

I tak dobrze że w końcu zwiekszono moc 2.0 24V do 170KM, bo 15 latach.

 

No nie wiem, czy tak dobrze. Jak chcesz mocny silnik to kupujesz wiekszy. A tak to wykrecaja te silniki do granic mozliwosci...boje sie ze cena trwalosci...Pozyjemy zobaczymy...

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już sobie ujeżdżamy jak na łysej kobyle....

 

"Kolejnym sygnałem wskazującym na wyjątkowość auta jest czerwony zakres na obrotomierzu zaczynający się dopiero przy 7300 obr/min i sięgający do 8000 obr/min".

 

:D :D :D :duh:

 

A co mnie obchodzi zakres powyżej czerwonej kreski :?: :?:

W Rapidówce też mam obrotomierz skalowany do 8000 obr/min.

(Chociaż czerwony zakres zaczyna się przy 5600 obr/min).

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie róznież dużo bardziej podoba się E-46.Ta nowa 3-ka....tył mi przypomina Lanosa ( :duh: ).

Na temat silnika się nie wypowiem.Wole 6 cylindrów.

 

Pozdrawiam. :8)

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy testami , wygląd wyglądem a ja mam takie pytanie : Czy trzeba być w Bmw Klub Polska żeby przetestować ten model ?? :D

 

Nie wiem, jak wygląda sprawa z tym konkretnie modelem. Ja jeździłem '1' zaraz jak wyszła i trafiła do salonu. Możesz się umówić na jazdę próbną.

 

A odnośnie auta, to fakt, te lampy tylne im trochę przypominają tego fatalnego badziewiaka. Ogólnie auto mi się podoba bardzo, jednak te 4 gary... nie ten dźwięk... to nie pasuje do BMW.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Testy testami , wygląd wyglądem a ja mam takie pytanie : Czy trzeba być w Bmw Klub Polska żeby przetestować ten model ?? :D

Nie trzeba. Wystarczy że pojedziesz do najbliższego salonu i poprosisz o jazdę próbną. Jak sprzedawca będzie miły to się przejedziesz... :wink:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko niby ok . Ale to jednak 4 cylindry i te lampy z tylu :duh:

 

Czepiasz się. Lampy są z Lanosa bo tak było taniej. :duh:

Teraz mój ulubiony temat. Ciekawe czy "LIMITOWANA EKSKLUZYWNOŚĆ" posiada wskaźnik temperatury silnika czy dalej tylko kontrolkę? :lol:

I pomyśleć, że kiedyś BMW potrafiło robić takie fajne samochody...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie do nowej lini BMW one są piękne nowa siódemka jest GENIALNA i na pewno sobie kiedyś taką kupie....
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest fajne, ale tak troche nie wiem jaki jest sens istnienia takiej wersji. Niby sportowe ale nie jest to M. Zwykłe 2.5 ma lepsze osiągi no i 6 cylindrów. Zwykłe 2.0 jest nie wiele gorsze.

Jak ktoś będzie chciał mieś auto sportowe to nie kupi sedana (mimo że fajnie to wygląda w tych sportowych barwach) tylko M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie do nowej lini BMW one są piękne nowa siódemka jest GENIALNA i na pewno sobie kiedyś taką kupie....

Co do nowej siodemki to jestem za :cool2: moze za 15 latek bede taka jezdzil? :mrgreen:

Ale mowa tu o 3 :duh:

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest fajne, ale tak troche nie wiem jaki jest sens istnienia takiej wersji. Niby sportowe ale nie jest to M. Zwykłe 2.5 ma lepsze osiągi no i 6 cylindrów. Zwykłe 2.0 jest nie wiele gorsze.

Jak ktoś będzie chciał mieś auto sportowe to nie kupi sedana (mimo że fajnie to wygląda w tych sportowych barwach) tylko M.

czy Wy wogóle czytaliście o tym aucie?! W oparciu o 320iS zostanie skonstruowany model wyścigowy do FIA World Touring Car Championship i wyścigów klasy Super 2000 - więc po co to bredzenie o wyższości 6- 8- czy 10- cylindrowców????

Proszę sobie poczytać czym to auto różni od zwykłej 6-cylindrowej e90 dla Pana Miecia właściciela sieci warzywniaków :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać cenowo na tle innych modeli.

 

Nie mówię że autko jest złe, tylko osiągi ma wcale nie wybitne, normalne, co do reszty nie wiem, wiem że zwykłe 2.0 ma 9s, ten ma 8s a 2.5 ma 7s.

170 KM z 2.0 to żadne ajwaj. Toyota carina w jakiejś lepszej wersji miała to 10 lat temu

 

Troche fajnie brzmi tekst o redukcji masy 10 kg.... dzięki jakiejś mega nowoczesnej pokrywie. Na dobrą sprawę. Co to zmienia? przy masie 1360 kg jest to mniej niż 1% masy. Wystarczy schudnąć 10 kg i efekt ten sam.

 

Ogólnie autko jest bardziej takim większym gadżetem :)

Edytowane przez Kyokushin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyokushin - to auto to jest tylko baza...

tu nie chodzi o same osiągi - tylko o styl w jakim ten samochód bedzie się przemieszczał...

za 15lat może będzie wywoływał takie spory jakie teraz wywołuje porównywanie 318iS a 320 w e30 - z tą różnicą, że tu będzie tylko 2600sztuk - ciekawe jak wtedy będzie wyglądała jego cena na rynku wtórnym...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.