Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia jak to zdjęcia, zrobione tak, żeby nie było za dużo widać :D ja powiem tylko, że w mojej poprzedniej E39 identyczne fotele nie wyglądały przy 370 tys km tak jak te tam przy rzekomych 255, zderzak pewnie od słońca opadł :D zwróć uwagę na poduchę pasażera, być może jeszcze tam jest :D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, nie zauważyłem tej poduszki pasażera :D zderzak nie byłem pewien czy opadniety czy co, bo zdjęcia ciulowe :D może ta pokrywa poduszki jak zderzak, od słońca się wypaczyła :D

tak ciężko jest znaleźć coś w miarę konkretnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ok, nie wiem tylko czy klapa bagażnika nie była malowana. Przebieg raczej nierealny, no i brak fotki kontrolek, nie widać ewentualnych baboli. Jak nie masz daleko to można obejrzeć i osłuchać :D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERIO?!?!

525D z ostatniego roku produkcji, z niezłym choć dziwnie skonfigurowanym wyposażeniem. W przeciwieństwie do tego co głosi aukcja, to auto nie ma xenonu. No chyba że HID...

Lusterka boczne nie są elektrochromatyczne.

Według sprzedającego jest też tempomat, ja nie widzę. Ale skoro twierdzi że jest, to na pewno jest! Prawda?! :roll:

Skoro kłamie przy takich rzeczach to dla mnie jest to gwarancja, że w innych przypadkach też będzie kłamał.

Ogłoszenie handlarza i standardowy przebieg 260 000.

 

TO JEST DIESEL W KOMBI - niemiec nie kupuje takiego auta żeby stało pod domem. Jak ktoś na zachodzie decyduje się na diesla to po to żeby tłuc nim kilometry. Książka serwisowa nic do tego nie ma, sfałszowanie jej to nie problem.

 

No i jeszcze cena - tyle kosztować może przyzwoite 523i przed liftem. A nie diesel i do tego po lifcie. Jak tragiczne musi być to auto skoro zostało wystawione za takie pieniądze...

 

No ale żeby nie było. Przecież nie może być tak źle. Na pewno jest to okazja. Stan pewnie idealny. Ja się nie znam, a sprzedający to najuczciwszy człowiek na świecie.

Więc, szybko, szybko. Jedź oglądaj, kupuj. Taka okazja się nie powtórzy... :duh:

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg sprawdzilem w salonie BMW i jest potwierdzony, tylko zastanawia mnie fakt bardzo dziwnej opcji wyposażenia,

Dziekuje za rozbudowana odpowiedz, i moje pytanie brzmi w takim razie ile powinna kosztować w takim razie poliftowa e39? Skoro 2003 rok za 12 bez opłat to mało? ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg sprawdzilem w salonie BMW i jest potwierdzony, tylko zastanawia mnie fakt bardzo dziwnej opcji wyposażenia,

Dziekuje za rozbudowana odpowiedz, i moje pytanie brzmi w takim razie ile powinna kosztować w takim razie poliftowa e39? Skoro 2003 rok za 12 bez opłat to mało? ;o

To jest raptem 2500 euro. Ładne sztuki są i po 5000 euro.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym zaczerpnąć waszej opinii na temat tego auta. Cena wydaje mi sie nie za duża nie za mała, wg mnie ok. Z tego co się dowiedziałem to tylna klapa jest do wymiany i sprzedający dorzuca klapę, tyle ze ją trzeba pomalować. Co powiecie na jej temat>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-5-540-bestia-na-full-wypasie-lpg-skory-navi-CID5-ID9YTvz.html#c5bc3840e6

Panowie chciałbym zaczerpnąć waszej opinii na temat tego auta. Cena wydaje mi sie nie za duża nie za mała, wg mnie ok. Z tego co się dowiedziałem to tylna klapa jest do wymiany i sprzedający dorzuca klapę, tyle ze ją trzeba pomalować. Co powiecie na jej temat>

 

Cena raczej adekwantna do stanu. Słabo wygląda. I DSC było chyba w poliftach. Przedlift miały ASC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.