Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, póki co i tak się nie mogę dodzwonić do gościa, ale czy cena jest właściwa? Nie mam za bardzo rozeznania

Z gazem możesz mieć problemy, ponieważ jest zamontowany na sztukę (niewłaściwie podłączone podciśnienie, za długie wężyki z wtryskiwaczy gazowych itp), konieczne będą poprawki - więcej się dowiesz na forach gazowych co i jak.

Samo autko ładnie się prezentuje, warto dowiedzieć się o nim coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko wygląda ładnie ten kolor jest ładny tylko z inna fela.. Wiatrak czyli styling 49 słabo pasuje do tego koloru.. I dowiadywałeś się kolego co jest do zrobienia w aucie ??

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/540/GXkz5A.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/674/HflcC3.jpg

Zapraszam do galeri mojej e39

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=202486

Moja była bmw E36

http://imageshack.us/f/545/image1181.jpg/ Galeria mojej bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam BMW 5 e39 z silnikiem 2.0 benzyna, powody? podobno do 10 tysięcy (na samo auto) tylko takie kupię w przyzwoitym stanie, nie chcę autem butować bo w Polsce na naszych drogach to się mija z celem, interesuje się tym BMW bo mam 2 metry wzrostu, mimo że jest niskie to mi się w nim fajnie siedzi, nie chcę też diesla bo kupowanie starego auta z dieslem moim zdaniem kompletnie mija się z celem, bo taki silnik się kupuje żeby dużo jeździć, więc historia takich aut jest z pewnością DŁUGA i ciekawa, a poza tym będę krótkie dystanse robić i nie potrzebuje diesla ;) dla ciekawych oto auta o których jeszcze myślę: (Mercedes ClK 2.0 kompressor, BMW 3 e46, Alfa romeo 156 2.5 v6 busso (najlepiej brzmiące auto w moim przedziale cenowym), Alfa Romeo GT (rozbita), Alfa Romeo GTV (w ładnym stanie, będzie klasykiem tylko 25 tysięcy sztuk istnieje), i Alfa Romeo 166, ale jak się dowiedziałem ile kosztuje remont zawieszenia to zwątpiłem (18 tysięcy) ogólnie szukam auta w którym się będę dobrze czuł, a auta które mam na oku (z całym szacunkiem poza bmw 3 e46 bo ich jeździ wręcz za dużo, no ale trudno fajne mimo wszystko) sprawiają że można się w nich czuć wyjątkowo, a właśnie tak chcę zacząć moją motoryzacyjną przygodę, od auta które będzie ciekawe i z charakterem, a BMW, Alfy i Mercedesy mają najwięcej charakteru :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od razu podpowiem Ci, że merc odpada - rdzewieje na potęgę, też kiedyś szukałem, ale ustrzlić zdrową sztukę ciężko jest. Co do alfy to wiadomo jakie opinie chodzą ;)

 

A w e39, najlepiej się siedzi, mam 194 i jest bardzo komfortowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Padlinę można kupić, ale po co? Z drugiej strony nie można dyskwalifikować wozu tylko z uwagi na cenę. Czasami zdarzają się sztuki zasługujące na uwagę mimo ceny, która wskazywałaby złom.
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, demonizujecie :twisted: Parę przypadków w dziale do oceny było, gdzie gość kupił poniżej 10 tysięcy 520i i nie była to tragedia grecka w trzech odsłonach. Kwestia znajomości tematu i oględzin, osobiście sądzę, że na sam zakup w zupełności wystarczy. Plus jakiś zestaw startowy to 1500/2000 PLN.

 

zardzewiałe padło z 1998 może i tak, ale to nie jest samochód "ciekawy i z charakterem" :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Kłóciłbym się. 5-tka z '98r. ma swoje lata, ale nadal jest to auto z klasą, super wykończone, z bardzo komfortową zawiechą. No i kultura R6. Miałem taką 520i właśnie i byłem zachwycony tym, że auto miało 16 lat, a jakością i rozwiązaniami biło na łeb całkiem sporo współczesnych modeli.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.. Mi się zdarzyło za 8 tysi kupić 530d 98 rok, przebieg 240 tysi chociaż to akurat pewnie bajkowy bardziej niż rzeczywisty, ale auto było "zdrowe" poza weżami od turbo i jednego wtryskiwacza nie robiliśmy przy niej nic. Blachy oryginał, wiem bo było widać jak kolezka nią dzwona zaliczył.. Benzyniaki pewnie stoją w takiej kwocie o jakiej piszesz, ale uważam, że jeżeli wiesz, że masz auto zdrowe i doinwestowane powinieneś krzyczeć wiecej. Inna sprawa, że pewnie zszargasz nerwy użerajac się z kolejnym znawcą, który Ci powie: panie, takie na alliegro to mużna za łosiem tysi zapodać" ;-)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiedzialem ze jak swoja mialbym za 4/5 lat sprzedac a kosztowala mnie 13 poszlo juz z 5 albo i lepiej nie wiem bo przestalem liczyc to chyba ja oddam mamie za free niz sprzedam za 5 tyś :D

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się spytam. Zamierzam zmienić moje e39 na coś nowszego. I mam pytanie ile mogę dostać za moje BMW, nie bardzo się orientuję w cenach.

Rok 1998. silnik 2.8 + lpg (mało używane bo jakoś nie jestem do tego przekonany). automat. skóry. trochę zmienione audio, tzn, radio Pioneer (1200 zł.) i głośniki przerobione na 17 calowe(siedzą bodajże chyba też pioneera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dostaniesz tyle ile będzie w stanie dać kupujący. ;) W zależności od stanu i wyposażenia a także historii - strzelam, że od 7 za złomka na wytartych welurach, do 20 za niebitego ori m-paka na full wypasie, zadbanego z pełną historią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę oglądać e39, sprzedawca twierdzi że auto jest w doskonałej kondycji, zapewnia o bezwypadkowości. Chciałem zapytać co może być przyczyną rzężenia przy odpaleniu silnika - sprzedawca twierdzi, że to drobnostka i kwestia łożyska albo paska, czy rzeczywiście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilden jakby to byłą drobnostka to dawno by naprawił...

Wywarł na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie, a odkąd szukam auta dzwoniłem na paredziesiąt numerów. Mówił że to może zrobić za parę dni, nie sądzę żeby to była jakaś ściema i auto jest trupem. Pytanie pozostaje aktualne, chociaż zdaję sobie sprawę z tego że pewnie ciężko tak wróżyć z fusów... co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.