Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam obecnych użytkowników - jesteście zadowoleni ze swoich samochodówych wyborów? Jak często zdarza Wam się rano przed pracą awaria zmuszającą do zamkniecia martwego samochodu, wyładowaniu swojej złości na przechodzącym obok kocie i skorzystaniu z usług MPK (dla mnie to wazny temat bo dojezdzam codziennie spod miasta do pracy)? No i co takiego jest w BMW ze nawet po przeczytaniu wyżej wymienionych tematów, nadal go rozważam? :)

 

Powiem tak - jak dobrze kupisz, wydasz odpowiednią ilosć pieniedzy, to bedziesz miał e39 o poziomie awaryjnosci nizszym od przecietnego japończyka z tych lat.

Widzę ze celujesz w e39 V8. U mnie niedługo minie 2 lata jak mam e39 z silnikiem V8 (S62). Wcześniej ponad 5 lat jezdzilem e46. W żadnym z tych aut ANI RAZU nie miałem przypadku, żeby nie odpaliło (nawet przy -25 stopniach), ani żebym nie dojechal do celu.

Powiem tak - zadbanym doinwestowanym e39 jezdzisz lepiej, pewniej i masz mniejszą szanse awarii niż w tanim e60...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, może trochę temat nie pasuje, ale chciałem się przywitać i ,, pochwalić" że od dwóch dni jestem szczęśliwym ( jak na razie :) ) posiadaczem e39 525i z 2002r. Od zawsze marzył mi się taki samochód. Co prawda od ponad pół roku szukałem intensywnie jakiejś siódemki 2001-2008, ale co tu dużo gadać, po prostu nie było by mnie stac na przyzwoity serwis takiego auta, więc tym razem rozsądek wziął górę. Forum to najwieksza kopalnia wiedzy, i wiem, że znajdę tu odpowiedzi na rożne pytania, a i z czasem będę się dzielił moimi spostrzeżeniami, bo na razie nie będę zgrywał eksperta - auto poznaje praktycznie od zera, ale to lubię najbardziej. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się zaprezentować w galerii :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieszczęsnych Vanosów to ja mam bez i nie jeździłem autem z Vanosami, znam tylko kilka opinii osób, które jeździły i tym i tym, że nie ma jakiejś kosmicznej różnicy co do osiągów silników z Vanosami. Ja się cieszę, że mam bez Vanosów, jak czegoś nie ma to się nie zepsuje :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale z vanosami sporo mniej pali

Oszczędności ze spalania znikną gdy ten vanos trzeba naprawić.

Wg mnie lepiej szukać nie zmęczonego egzemplarza, niż patrzeć na vanosy.

Usprawnienie zajechanej V8 w obu przypadkach będzie drogą zabawą.

Można kupić auto bez vanosa przedliftowe i robić lift, ale to nie tylko wymiana lamp i przedniego zderzaka, jest masa pierdół do ogarnięcia - czyli dodatkowe wydatki.

W dodatku młodsza fałka to i zazwyczaj wypas większy (dużo opcji po lifcie weszło, łatwiej na coś fajnego trafić) a i też auto kilka lat młodsze, większa szansa na mniej zmęczony egzemplarz.

Decyzja należy już do kupującego.

 

Ja osobiście brał bym polifta, no chyba że by sie trafiła naprawdę tłusta przedliftowa w dobrej kasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja osobiście brał bym polifta, no chyba że by się trafiła naprawdę tłusta przedliftowa w dobrej kasie ;)

 

Wyposażenie w aucie sprowadzanym od Niemca to zazwyczaj loteria czy to przed czy polift :)

E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale przecież nie bierzesz pierwszej lepszej ;)

Ja teraz nie jechał bym do DE po auto, tylko śmignął bym ze znajomym co handluje autami do francji, tam jeszcze nie jest tak przebrane jak w DE.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie bierze się pierwszej lepszej :) ale znajomy jak szukał dla swojego brata "piątki" to momentami z butów wyrywało jak trafiały się egzemplarze z szybami na korby i ogólnie "Bieda Edition" :) Francja to nie jest zły pomysł, ale tam najczęściej są poobijane jak ulęgałki :)
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może i są trochę przyniszczone, ale za to nie umęczone ostrymi zimami, także ten :mrgreen:

Wole pomalować 2 zderzaki i mieć dobre autko niż męczyć się z rdzą czy co tam jeszcze po zimie wylazło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a z perspektywy czasu to tęskno mi do Turinga :) ech, ten słodki zapach spalanej ropy prosto z wydechu :)

 

Oczywiście przy wyciętych katach :mrgreen:

I ten czarny bąk z wydechu przy pełnym gazie :norty:

Ja prędzej kupie drugie auto niż to sprzedam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :) u mnie bąka bardzo nie było, ale wiedziałem co mam pod maską i co było zrobione, a teraz znowu niespodzianka i zanim dojdę do porządku to trochę kasy i czasu minie :) no i to minimalne spalanie :D
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wygląda całkiem ciekawie i na nie styrany (kierownica, fotele), do tego ciekawie wyposażony. Zakładam, że samochód do opłat. Zadzwoń po VIN, dowiedz się coś więcej i wrzuć do działu, tam moga coś więcej powiedzieć:

viewforum.php?f=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś ściema, to m5 było niedawno w dziale do oceny i cena była bodajże 38k i zdjęcia były takie jak te, ale z podpisem fotografa, pewnie wyłudzenie na zaliczkę czy coś w ten deseń :mad2:

 

Ten samochod za granicą stał za ok. 8 tys euro jesli dobrze pamietam.

Także nikt go nie sprzedaje za 20 tys zł. Chyba ze okazał sie strasznym trupem i silnik juz sie rozleciał.

 

Raczej ktos ukradł fotki.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.