Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

A tak juz nikt nie wmowi mi ze diesel wychodzi taniej w miescie i lepiej bo mam diesela. Szukam bmw e39 od modelu 523 w gore z lpg i najlepiej automatem. Kolor dobrze by bylo czarny aczkolwiek rozwaze wszystkie opcje. Sedan :d

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miej nawet 3 auta którymi jeździsz dla frajdy,ale auto które masz do normalnego jeżdżenia ma v8 i super.Ale dlaczego zamontowałeś gaz?dla frajdy czy dla oszczędności?chyba jednak to pierwsze.

Gdybym miał kupę kasy jeździł bym salonowym autem.

Ty jak i ja jeździmy starymi autami i w czym widzisz problem montażu LPG? e39 to jakieś kultowe auto? Dlaczego nie oszczędzać dobrych kilka tys rocznie na coś co i tak nie odczuwasz? Po co wydawać 10tys na paliwo rocznie jak można połowę z tego? A jak ktoś robi jeszcze większe przebiegi to już całkiem.. Za tą kasę już masz fajne wakacje, ale jak wolisz to przepalać to Twoja sprawa :cool2:

Ja nie wyśmiewam kogoś kto jeździ dieslem bo są osoby co lepiej na tym wychodzą lub lubią te jednostki. Ludzie co jeżdżą na czystej benzynie też nie są inni. Ale Szydzić z ludzi co mają LPG? To trochę brak argumentów lub głupota. Co innego gdybyś jakieś mądre (nie głupie jak dotychczas) podał argumenty.

Edytowane przez danielxc717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to może być co najwyżej w kuchence gazowej albo zapalniczce :) to co.

 

Aż się nie mogę doczekać co napiszesz o samochodach eletrycznych. :duh:

 

Buahahaha że co? nie no ludzie dajcie spokój, jakie samochody elektryczne :)

Pozwólcie że zacytuję klasyka: "ma być ogień na każdym biegu, bo będziesz jeździł dieslem" :)) kto wie kto to powiedział to jego.

 

 

Dobra koniec OT, trochę więcej luzu Panowie bo bardzo spięci jesteście. :cool2:

Klekota miałem i nigdy więcej :) poza tym, gaz, ropa czy Pb wszystko jedno co kto lubi, wolny rynek, wolny świat - a BMW i tak rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie jak gdzie ale do bmw gaz mi nie pasuje i koniec.

 

bmw z lpg to jak maluch ze spoilerem ha ha

 

A czym się różni BMW od innych marek, że w tych drugich można zakładać LPG, a w BMW to kwas??

 

 

 

Sam specjalnie kupiłem 2.0 aby było 6 garów i było mnie stać na wahe zamiast 2.8 i płakać za gazownią.

 

A 2.8 ile ma garów?

Śmieszne jest to co piszesz. Różnice w spalaniu 2.0, 2.5 i 2.8 są symboliczne, a często wręcz niezauważalne. Różnica jest natomiast w cenie zakupu i tutaj szukałbym przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josz wrote:

bmw z lpg to jak maluch ze spoilerem ha ha

 

 

A czym się różni BMW od innych marek, że w tych drugich można zakładać LPG, a w BMW to kwas??

 

bmw byla i jest marka aut sportowych ktore maja raczej troche wiecej niz przecietne silniki,

dla mnie osobiscie montowanie gazu w tych autach mija sie z celem, ale rozumiem ze w polsce LPG to normalka dlatego staram sie tego nie krytykowac.

i rozni sie wieloma rzeczami od innych marek, jezeli tego nie widzisz majac BMW to jestes slepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to jestes slepy

 

Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh:

 

bmw byla i jest marka aut sportowych

 

Szczególnie 520i.

 

 

Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę.

Edytowane przez Sołtys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestes slepy

 

Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh:

 

bmw byla i jest marka aut sportowych

 

Szczególnie 520i.

 

 

Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę.

 

wole swoje 170 koni zadbane i karmione tym co to auto lubiniz ogrzyek 3.+ na gazie pozdro.

 

ale ty nawet nie masz bmw to co ja z tobą gadam

nie mamy na instalacje ale mamy by tankować benzynke +12 L na 100/km haha

 

 

Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh:

nawet metafory nie rozumiesz wiec i głupi do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josz

 

twierdzisz ze wolisz karmic swoje bmw benzyna itp itd... spoko tylko ja jezdzilem 523i na benzynie rok czasu po czym postanowilem zalozyc gaz na ktorym jezdzilem 2 lata i wiesz jaki efekt tego byl? taki ze przez 2 lata wydalem o polowe mniej kasy a efekt koncowy ten sam sprzedalem auto. Kazde auto kiedys ma swoj kres i sie sprzedaje.. chyba ze chcesz jezdzic na amen juz nim itp to ok .. chcesz je miec na wieki to lej benzyne ale nie mow ze bmw z lpg to jak maluch z spojlerem... bo to co ja oszczedze na lpg to moge dac sobie na modyfikacje czy odkladac na nowe auto czy na wakacje... a i tak nie bede czul roznicy czy lpg czy pb... jezdzilem na tym i na tym i wiem co mowie. Jesli dobrze ktos Ci zalozy gaz dobrej firmy to mozna byc pewnym ze zrobisz 100k bez problemu a 100k to przelicz sobie ile kasy w portfelu zostaje. Po 2 4.4 ze lpg.. po to gaz wymyslili by oszczedniej bylo na duzych motorach.. bo po co na 1.0 gaz?

 

P.S. 2.8 mniej spali niz 2.0 bo moc jest adekwatna do masy auta.. tak na marginesie oczywiscie jezdzac normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jałowa dyskusja mimo wszystko.

jak jeżdzę po mieście i widzę facetów rozbijających się w X6 czy innych autach które kosztują grubo ponad ćwierć miliona złotych Polskich to rozumiem ich.

Stać takiego na takie auto to i na tankowanie i jego spalanie nie dotyczy i o zgrozo nie wspomnę o ubezpieczeniu.... :mrgreen:

My bidaki ntp. musimy się liczyć z tym że ciułamy na swoje wymażone auto jakim jest BMW i chcemy mieć komfort i prezencję (tak E39 nadal wygląda świeżo) a i od czasu do czasu porżądne "pierdol**ięcie) tutaj ukłon do tych co mają więcej jak 200KM.

Tak to prawda, wtedy to taki LPG jest słuszny, ale też za zależności ile kto jeździ km rocznie. Ja każdym autem jakie miałem jeździłem nie więcej jak 14-17tyś rocznie raz tylko raz mając klekota i dojazdy do kobiety na weekendy po 120km x2 = 240km x 4 tygodnie wyszło pi razy drzwi w roku ok. 23tyś...

Każdy się złapie za głowę i powie - mało jak na klekota, a mało, co zrobić.

 

Zawsze chciałem mieć BMW - i mam je teraz, najsłabsze i średnio wyposażane ale tego jaką mam frajdę z tego iż jeżdżę 15 letnim BMW - nikt mi kutwa nie zabierze.

Choćbym miał niedojadać albo cierpieć z pragnienia to wolę zalać pełen bak Pb95 niż zakładać instalację za ileś tam tyś złotych - bo i tak mało jeżdżę - ale to mówiłem JA JARZĄBEK WACŁAW - który mało pokonuje km rocznie i instalka podtlenku mi i tak się nie zwróci.

 

 

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koledzy, wrzućcie na luz :mrgreen:

Każdy jeździ tym co uważa za słuszne, i nikt inny nie ma prawa piętnować drugiej osoby za gaz czy za to że ma diesla, czy kupił 2.0 zamiast 2.8. :nienie:

Np ja kupowałem diesla bo miałem robić duże przeloty, ale że dostałem drugie auto to klekocik jeździ max 15 tyś rocznie, co dla niektórych może wydawać się dziwne, tak samo jak to że ktoś robiąc podobne przebiegi jeździ na gazie, bo niby się nie kalkuluje, bo kosztu serwisu, bla, bla, bla...

Każdy z nas ma swój rozum, liczyć umie, więc powinien wiedzieć jaka konfiguracja napędu bmw jest dla niego idealna. :cool2:

Gaz jest złem, kiedy jest zakładany byle jak, byle gdzie i byle jaki, w innych przypadkach czysta oszczędność, a silniki bmw dość dobrze znoszą gaz, nie ma większych przeciwwskazań.

Do tego instalacja gazowa w aucie nie jest wyznacznikiem jego stanu technicznego :!:

Tak samo łatwo można spotkać zajechaną benzynkę jak i gaziaka, nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to jestes slepy

 

Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh:

 

bmw byla i jest marka aut sportowych

 

Szczególnie 520i.

 

 

Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę.

 

wole swoje 170 koni zadbane i karmione tym co to auto lubiniz ogrzyek 3.+ na gazie pozdro.

 

ale ty nawet nie masz bmw to co ja z tobą gadam

nie mamy na instalacje ale mamy by tankować benzynke +12 L na 100/km haha

 

 

Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh:

nawet metafory nie rozumiesz wiec i głupi do tego

 

 

Nie będę już się zniżał do Twojego poziomu.

Nie jesteś już w stanie napisać czegoś merytorycznego, więc zaczynasz obrażać innych.

Nie znasz mnie, więc takie teksty świadczą tylko o Tobie.

Z mojej strony koniec tematu.

Przyjemnej jazdy SPORTOWYM i jak widać podnoszącym do niebios własne ego, 520i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie mnie jakoś nie gryzie ze jadę 520 ty widać masz jakiś z tym problem bo ciągle usilnie mi chcesz tym dogryźć ?

Ale ja lubię swój motor

Ogarnij sie sam i przestań już pisać OT

btw z mojej strony tez koniec tematu,

wchodzenie na takie wyżyny intelektualne na których ty rzekomo mniemasz ze jesteś jest meczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel musi dymić i dużo jeździć inaczej się psuje - wiem to po sobie.

Bierz benzynę tylko błagam na listość nie wkładaj podtlenku LPG... toż to zbrodnia dla silnika. :duh:

 

 

Czytam twoje glupoty i nie wierze diesel musi dymic? chyba jakis trup moj ani pierda nie wypusci zapraszam do siebie do gliwic moge sie z toba o 1000zl zalozyc ze nie bedzie ani chmurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.