Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
są pewne kwoty poniżej których zadbane auta nie schodzą jakbym miał swoją oddac za 30tys to podziękuje a i 35 bym nie oddał dla tych którzy tego nie rozumieją jest cała rzesza e60 za 30-35 na alledrogo normalnie żer dla skner nic tylko brac i kupowac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 40 czy 50, ale po prostu relatywnie więcej niż np. 520i bez m-pakietu :)

 

A co do stosunku cena/wiek to się zgadzam, ale Polska niestety nie ma własnego rynku aut używanych w tym wieku, mamy tylko to co przywieziemy z zachodu. A patrząc na ceny 530i 2001/2002 r. za zachodnią granicą, to jakiś cud że u nas te same samochody są tańsze niż tam i to same takie zadbane i idealne ;)

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez nie ma co sie pchac ze skrajnosci w skrajnosc:) mysle ze za 20tys. tez da sie kupic 530 z 2001r. Ma juz swoje lata i tyle a to ze bedzie trzeba w nim cos zrobic z mechaniki czy w srodku to norma. No bo skoro ktos sprzedaje perle za 35tys to po co ja sprzedaje?:) tez cos w niej trzeba robic:) moim zdaniem trzeba poszukac kupic cos co sie podoba i da sie tym jezdzic i potem doprowadzac to do ladu i tyle:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena jest względna, z jednej storony może mało jak na wyposażenie, z drugiej strony wydaje mi się odpowiednia jak na taką fure z tego roku, jesli stan faktyczny zgodny jest z tym co w opisie. Różne rzeczy się trafiają, ostatnio znajomy miał okazję kupić serie1 za pól ceny rynkowej a to ze uwagi na wyjazd, babka chciała sprzedać po cenie rynkowej, ale jak jej został tydzień do wylotu to mocno zmiękła.

A dzisiaj sprawdzałem AC do swojej, wycenili na 8500, co się ma nijak do tego ile dałem ledwo rok temu i w stanie w jakim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to ona jak dla mnie miała malowane drzwi, ale ja się tam nie znam ;) a co do cen to powtórzę się znowu, auto sprowadzone z Niemiec w Polsce kosztuje mniej niż to samo auto u Niemca w euro :) czyżby jakiś cud? :mrgreen: a druga sprawa, że ja tam w okazje nie wierzę, jeśli w ogłoszeniu są słowa, okazja, igiełka, lalka to nalezy takie ogłoszenia omijać szerokim łukiem :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was slucham to mi sie smiac chce to jest STARY KIBEL! a wy byscie chcieli po 50tys za niego jak sto lat temu... te auta sa coraz starsze i w KAZDYM znajdzie sie jakas czesc ktora zaraz trzeba bedzie wymienic... Ja za swoja 530D dalem 2 lata temu 13tyś byla brudna w srodku zasyfiona tona papierkow i pustych butelek ale miala pelna historie serwisowa duzo faktur na naprawy itd facet ktory ja sprzedawal mial kase bo prywatnych aut mial kilka duzo lepszych i drozszych niz moja piatka. Po powrocie do domu odszczurzylem auto i robie sama eksploatacje w nim... nigdy mnie nie zawiodla jest po czipie inne 530d zostaja w tyle i jest nadal bardzo ladna po umyciu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To w podobny deseń z kumplami przy drinach gadałem, oni fani kilkuletnich samochodów pokroju opla i vw, przejechali się moją, podobało się i w końcu pytają, ile włożyłem w tą beemkę w rok, żeby mieć ją w tak dobrym stanie, w końcu skrót znaczy "będziesz miał wydatki he he he" i tego typu teksty.

To zaczynam wymieniać, olej, filtry klocki, opony itp. W końcu mówią, "dobra, ale z takich rzeczy nieeksploatacyjnych?"

Z takich to łączniki stabilizatorów, śruby mimośrodowe i.. to by było na tyle. Zapadła cisza, aż w końcu któryś powiedział "nieźle jak na 13 letniego dziada" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 miesiace temu dopiero wymienilem kompletna zawieche z przodu bez amorow i sprezyn bo sa dobre jeszcze ori! 74 proc maja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaków nie prędko będzie niestety stać na takie auta jakimi jeżdżą hitlerowcy :( a co do wozu to mi nigdzie nie stanął w trasie, jakieś 300 km od domu :) a zdania o autach od handlarzyków i tak nie zmienię, bo za dużo cudów już widziałem i nie ma nic do tego wiek auta :mrgreen:
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też napalny byłem na benzynkę...

a w sumie mam po lift 3.0d...tak jak poprzednią...

moment i turbo to jest to... ;)

Powodzonka dalej...

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Też napalony byłem na czarną, w skórach, z 3.0d pod maską i automatem.

A mam- wszyscy wiedzą co mam (to z podpisu :mrgreen: ) i z wyposażeniem ABC (absolutny brak czegokolwiek :mrgreen: ).

Ale to różnie bywa.

Szukałem czarnego, z beżowym wnętrzem i skórką w środku z benzyną V8 pod maską. No i mam takiego, do tego jest to edycja limitowana wyprodukowana w ilości 1800 sztuk :D

Dlatego nigdy nic nie wiadomo :cool2:

To tak jak w piosence :mrgreen:

"Oh Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet

Tylko wina czasem brak

Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek

Wtedy inny gust ma, inny smak"

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budżet do 30 000 pln -poszukiwana e 39 - ze skórką lub alcantarą najlepiej 530 d- skrzynia może być manual koniecznie sedan koniecznie polift- może być m -pakiet :twisted:

Obecnie mam na oku te 3 sztuki:

http://allegro.pl/bmw-530-d-z-salonu-jezdzila-kobieta-i3445046066.html

http://otomoto.pl/bmw-530-full-automat-navi-xenon-skora-C30174767.html

http://allegro.pl/bmw-530d-196km-m-pakiet-2002r-i3455897495.html

 

wszędzie daleko więc może ktoś zna któreś z powyższych autek? Może ktoś z forumowiczów ma coś pewnego do odsprzedania???

 

Co sądzicie o czymś takim- szukam co prawda 530d ale założenia gazu albo kupna zagazowanego auta nie wykluczam- jak wygląda ekonomia użytkowania zagazowanej 5...????

http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-navi-tv-szwajcar-C28246845.html

http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-530i-m-pakiet-gaz-prince-C30232170.html

http://allegro.pl/bmw-530-2001-lift-231km-ks-serwisowa-bezowa-skora-i3469383763.html

 

a może opłaca się szukać w de- nigdy nie sprowadzałem auta- może jest na forum ktoś kto pomaga (oczywiście odpłatnie) w takich wyjazdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szukałbym w Reichu, ale problem polega na tym, że musisz mieć kogoś na prawdę zaufanego kto się tym zajmuje, bo można kupić "perełkę" Handlarzyki nie znają litości w tej kwestii. Jeżeli chciałbyś auto kupić w Polsce to też wypadałoby pojechać z kimś kto zna się na rzeczy, bo można łyknąć szczepa :( Co do tych aut, których linki podałeś to na pierwszy rzut oka wydają się ok, ale w realu może się okazać zupełnie inaczej...
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.