Skocz do zawartości

lampy Tył led

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś nie widzę tych lamp przy czarnym lakierze :norty: Osobiście bym szukał czegoś w stylu "black line'ów".

 

Pzdr

Opublikowano
  • Autor
ale przecież one są black line dymione
Opublikowano

Które :?: :!: Te co wstawiłeś link :?: :!: Te są jakieś całe "dymione" i "black line'ów" nie przypominają nic a nic :shock:

 

pzdr

 

PS może trzeba było zamiast otwierać nowy wątek to pociągnąć go w galerii Twojego auta. Pewnie było by się łatwiej ustotunkowywać do całości zmian i planów w odniesieniu do już Tego co "dokonałeś" :mrgreen:

Opublikowano

Witam!

Gdzie najlepiej kupić lampy z serii black line i ewentualnie czarny matowy grill? Jaki sklep polecicie?

Opublikowano

Witam,

jakiś czas temu Kolega Arnold wkleił link do niemieckiej strony, na której były black-i i kilka innych dodatków. Poszukaj, nawet ciekawe propozycje tam były. Z tego co pamiętam Arnold coś tam nawet nabył.

Pzdr.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Te lampy z linku to jakis dramt jest. Wzyciu bym tego nie kupił, za darmo bym tego nie chiał.
Krzysztof
Opublikowano
nie szpec samochodu :)
Opublikowano
To gdzie najlepiej kupić? Zastanawiam się czy kupić na normalne żarówki czy LEDowe (całe lub kierunek). Autko mam czarne więc fajnie by pasowały black line
Opublikowano
To gdzie najlepiej kupić? Zastanawiam się czy kupić na normalne żarówki czy LEDowe (całe lub kierunek). Autko mam czarne więc fajnie by pasowały black line

Z nowych to te sa chyba najtansze i najładniejsze . http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-bmw-3-e90-sedan-05-08-red-smoke-led-i1577408813.html

Opublikowano

Jak zawsze masz do wyboru ASO, allegro, giełda,.... :P

 

A tak już poważniej to ja kupowałem od tego człowieka - nick z allegro NET-CARS - tu masz jego przykłądową aukcję http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-3-e90-e-90-04-08-sedan-diodowe-led-i1554103136.html

 

Nie obyło się wprawdzie bez małych problemów (jedna lampa przyszła biała zamiast dymiona i musiałem czekać miesiąc na wymianę bo nie miał na stanie dymionej) ale w końcu towar przyszedł zgodny z opisem, nowy, nie uszkodzony i działa :mrgreen:

 

Poza tym już było o lampach :!: Przejżyj np ten wątek

viewtopic.php?f=70&t=149382&start=15

Opublikowano
To gdzie najlepiej kupić? Zastanawiam się czy kupić na normalne żarówki czy LEDowe (całe lub kierunek). Autko mam czarne więc fajnie by pasowały black line

Z nowych to te sa chyba najtansze i najładniejsze . http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-bmw-3-e90-sedan-05-08-red-smoke-led-i1577408813.html

 

Ciekawe czy ledy od stopów trzeba tak samo mostkować jak w światłach depo czy też nie :?:

Opublikowano
To gdzie najlepiej kupić? Zastanawiam się czy kupić na normalne żarówki czy LEDowe (całe lub kierunek). Autko mam czarne więc fajnie by pasowały black line

Z nowych to te sa chyba najtansze i najładniejsze . http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-bmw-3-e90-sedan-05-08-red-smoke-led-i1577408813.html

 

Ciekawe czy ledy od stopów trzeba tak samo mostkować jak w światłach depo czy też nie :?:

Ja kupiłem uzywki (idealne za 260 zł :mrgreen: ) i stopy swieca całe, wiec nie wiem czy było cos dłubane

Opublikowano
a masz takie minimalne opóźnienie między tym jak zapala się trzeci stop a tym jak się zapalają stopy w lampach :?:
Opublikowano
Nie wiem,nie sprawdzałem tego
Opublikowano
Zauwazylem jednak ciekawa przypadłość. Tylko przy mocnym hamowaniu, gdy zadziała ABS, ukazuje sie komunikat spalonej żarówki, potem wszystko wraca do normy. ABS-u uzywam tylko sporadycznie :D więc nie jest to denerwujace.
Opublikowano

Więc albo sobie poprzedni właściciel poradził z "dwustopniowym światłem stopu" albo firma sama z siebie się z tym uporała...........choć ten komunikat o spalonej żarówce pokazuje, że nie do końca :mrgreen:

 

Pzdr

Opublikowano

2_B jak spisują się te lampy i jak dlugo je uzytkujesz?

Nie parują przypadkiem ?

Opublikowano

Na aucie od listopada. Jak do tej pory to wszystko OK. Tak jak już było poruszane wcześniej z lampami depo są dwa problemy (jeśli to można tak nazwać).

Po pierwsze jeśli chcesz by się nawet przy lekkim (normalnym :D ) hamowaniu zapalały całe stopy to wymagają zmostkowania (mi to zrobił elektryk więc nie pytaj co i jak :mrgreen: )

Druga przypadłość to lekkie opóźnienie jak na filmie

Opublikowano

2_B dzieki za odpowiedz. Z tym opoźnieniem to faktycznie mały problem i calkowicie akceptowalny.

pozdro

Opublikowano

http://www.4caroption.com/product/21098/06-08_BMW_E90_3-SERIES_4DR_LED_TAIL_LIGHTS_RED_CLEAR(tylko moje są dymione ) Ja mam te i chwale sobie je bardzo lepsze od ori black line , do czarnego pasują idealnie ! a paski pozycji świecą w technologi led jak to jest w e92 pięknie to wygląda nocą ! żadnych problemów przez 10miesięcy na allegro ok 899zł kosztują można zobaczyć w mojej galerii jak to wygląda a tu zdjęcie poglądowe Pozdrawiam

http://img691.imageshack.us/img691/9011/dsc0794ex.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.