Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wystawiłem jak by się ktoś skusił. Mam na oku szóstkę z 76 roku z nadwoziem jeszcze karmanna i BMW 2000 do totalnego remontu. Zima długa i zimna w garażu ciepłe miejsce, narzędzia, nawet komorę do piaskowania postawiłem :) Te piękne samochody uzależniają!

 

Pozdrawiam

radosc

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystawiłem jak by się ktoś skusił. Mam na oku szóstkę z 76 roku z nadwoziem jeszcze karmanna i BMW 2000 do totalnego remontu. Zima długa i zimna w garażu ciepłe miejsce, narzędzia, nawet komorę do piaskowania postawiłem :) Te piękne samochody uzależniają!

 

Pozdrawiam

radosc

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Szacuneczek!

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystawiłem jak by się ktoś skusił. Mam na oku szóstkę z 76 roku z nadwoziem jeszcze karmanna i BMW 2000 do totalnego remontu. Zima długa i zimna w garażu ciepłe miejsce, narzędzia, nawet komorę do piaskowania postawiłem :) Te piękne samochody uzależniają!

 

Pozdrawiam

radosc

 

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie szkoda? Jasne że szkoda... Bije się sam ze sobą, widziałem kilka E24 i to połączenie czerwieni i chromów najbardziej mi się podoba. Wiem wiem każda matka swoje dzieci chwiali ale ja po prostu jestem zakochany w tym aucie. Nie wyobrażam sobie nie miec szóstki teraz.

 

Ta jest już skończona, jeszcze kilka drobiazgów i będzie kompletna w 100%. Może nie taka jak wyjechała z fabryki bo jednak po 20 latach ślady używania są. Wstawiłem do niej nawet oryginalne fotele recaro z E24 z 84 roku w stanie bardzo dobrym, oryginalnie miała sportowe fotele bmw ale kierowcy był już rozdarty. Tu praktycznie nie ma już nic do roboty, no chyba że by chcieć doprowadzić do zupełnie idealnego stanu a i wszystkie części oprócz głowicy są z E24 z tego samego lub poprzedniego roku. Żadnych kompromisów i sztukowania części z innego autka.

 

Jednak widze tą szóstkę z początku produkcji która ma szansę wkrótce stać się złomem na części jeśli się ktoś za nią porządnie nie zabierze to żal mi strasznie. Tym bardziej że E24 z tak wczesnym nadwoziem produkowanym jeszcze przez Karmanna i dostarczanym do BMW pociągami to ogromna rzadkość i bądź co bądź kawał historii tego modelu i motoryzacji.

 

I pewnie że bym chciał żeby ktoś kto wie jak obchodzić się z tak pięknym samochodem ją kupił i cena na pewno też była by dużo rozsądniejsza. Jeśli jej nie sprzedam do wiosny to już jej nigdy nie sprzedam :)

 

Pozdrawiam

radosc

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak widze tą szóstkę z początku produkcji która ma szansę wkrótce stać się złomem na części jeśli się ktoś za nią porządnie nie zabierze to żal mi strasznie. Tym bardziej że E24 z tak wczesnym nadwoziem produkowanym jeszcze przez Karmanna i dostarczanym do BMW pociągami to ogromna rzadkość i bądź co bądź kawał historii tego modelu i motoryzacji.

radosc

 

Doskonale Cie rozumiem :wink: Miejmy nadzieję że Twoja E24 nie wpadnie w ręce nikogo kto nie bedzie potrafil docenić co ma... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Was poluje na BMW 2002 to za jedyne 3,5 kEuro czeka na właściciela.

Tytaj mamy BMW 630 E9-3.0CSA

Dla fanów tuningu też coś wyszperałem :D http://tinyurl.com/8ssoy.

I na koniec rodzynek za nieduże pieniądze

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To wyjątkowo piękny i rzadki egzemplarz, jedna z niewielu okazji aby kupić to wspaniałe auto w tak dobrym stanie. Z tego co wiem to właściciel kupił Alpine.

 

Pozdrawiam

radosc

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie starość przez Ciebie przemawia Zielony to mądrość!! :D

Mnie natomiast powaliła na kolana ta Alpina B7 Turbo. :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

To obiekt moich marzeń... i cel życia. Ale Ty Zielony już coś chyba wiesz na ten temat?? :lol:

w oczekiwaniu na zerodwójkę


Pzdr

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieciaki, niedaleko i za stówę plus opłaty. Jedzie ktoś? Facet pisze że ma ją 10 lat i technicznie jest bez zarzutu, zresztą ma Tuv na 2 lata. Mi osobiście podoba się ładnie utrzymany środek.

http://cgi.ebay.de/BMW-628-csi-E-24-6er_W0QQitemZ4592666290QQcategoryZ18169QQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.