Skocz do zawartości

3XX Spadaja obroty przy zamknieciu drzwi


mrbeem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Gdy szyba jest dosunieta do samej gory a silnik pracuje na luzie to wrzy wyjsciu z auta i zamnknieciu drzwi obroty spadaja na doslownie sekunde i pozniej wracaja do normalnosci. Ktos sie z takim czyms spotkal? Nie wiem czy to jest jakis problem czy po prostu E36 tak maja bo moje poprzednie auto tez takie cos mialo. Prosze o opinie i jak ktos wie co to jest to jak to naprawic? Co wymienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak szyba jest otwarta i zamykasz drzwi to tak sie nie dzieje??

Musi byc w tym jakas magia =O

Jeśli "cos" sie zaczyna dziac przy zamknieciu drzwi to co moze byc przyczyna? przelacznik w ramie drzwi ktory wciskaja drzwi po zamknieciu? dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dziwna sprawa, szczerze miałem kilkanaście e36 i nigdy takiego czegoś nie widziałem aczykolwiek spróbuj tak, że odpal samochód otwórz dzwi i wcisnij ten bolec który zapala lampke przy otwartych dzwiach. bo może to przyczyna elektryki (jakieś drobne zwarcie) Zrób tak jak mowilem i zobacz czy obroty spadną przy otwartych dziwach jak nacisniesz ten bolec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w coupe też tak się dzieje że po zamknięciu drzwi obroty na chwilę spadają był już poruszany taki temat i podobno to normalne ja bym się tym wcale nie przejmował bo jeżeli cała elektryka jest w porządku to chyba nie sensu nic grzebać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadające obroty przy zamknięciu drzwi , (i podnosząca się szyba w tym czasie ) to nic innego jak akumulator w nie najlepszej formie.

To logiczne że domykana szyba generuje duże obciążenie.

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.