Skocz do zawartości

ustawianie halogenów


Tomek_520i_WRC

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie podłącze do tematu żeby nie tworzyć niepotrzebnych nowych tematów...przypuśćmy że mam pęknięte szkiełko w halogenie i jest to widoczne.Czy policja może cos zrobić za to?(przedstawione tu postacie i sytuacje są "wymyślone".Wszelkie podobieństwo do rzeczywistości jest przypadkowe :lol: )

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie podłącze do tematu żeby nie tworzyć niepotrzebnych nowych tematów...przypuśćmy że mam pęknięte szkiełko w halogenie i jest to widoczne.Czy policja może cos zrobić za to?(przedstawione tu postacie i sytuacje są "wymyślone".Wszelkie podobieństwo do rzeczywistości jest przypadkowe )

 

powinni zabrać dowód rejestracyjny- niestety :police:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32/E34 jest śruba regulacyjna.

Jak zdejmiesz osłony/zaślepki przy halogenach, to zobaczysz, że ramki są przykręcone do nadwozia/zderzaka śrubami (jest tylko jedna na halogen od wewnętrznej strony auta, bo z drugiej strony ramki mocowanie jest "na wcisk"). No i... kręcisz - regulujesz... (jak niedowidzisz :) to wyjmij same halogeny - też po jednej śrubie - i oglądnij ramkę)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie podłącze do tematu żeby nie tworzyć niepotrzebnych nowych tematów...przypuśćmy że mam pęknięte szkiełko w halogenie i jest to widoczne.Czy policja może cos zrobić za to?(przedstawione tu postacie i sytuacje są "wymyślone".Wszelkie podobieństwo do rzeczywistości jest przypadkowe :lol: )

 

Mojemu ojcu diagnosta na stacji kontroli nie przepuścił przeglądu, bo miał założone halogeny które nie działały, bo nie były podłączone. Jak coś jest zamontowane na samochodzie, to musi działać prawidłowo, choć przyznam że moich hologenów przeciwmgielnych nikt nigdy nie sprawdzal, ale pęknięte szkło widać bez załączenia :?

Niestety, potwierdzam za kolegą, Policja może zabrać dowód. Wymień lampe, najlepiej obie naraz, bo to nie jest duży koszt, a nie będą sie wtedy różnić odcieniem, za to będą znacznie lepiej świecić :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - jeśli coś jest zamontowane to musi działać , ale jest jeszcze jedno wyjście , można czymś zasłonić halogeny , często widać jak np samochody terenowe mają zasłonięte takimi nakładkami z różnimi napisami np.HELLA , wtedy halogen niemusi bymć podłączony .

 

Co do regulacji to u mnie są dwie śrubki , jedna wyżej druga niżej , tylko coś ciężko mi jest ustawić prawą strone , halogen świeci na ziemię około 1,5 - 2 m przed samochodem , będe jeszcze kombinował .

 

Dzięki

Jeśli nie idzie na siłe , trzeba użyć jeszcze większej siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja rowniez sie podłacze, a co moze zrobic wladza jesli ja np nie mam w ogole lewego halogenu? Rozpadł sie po psie niestety????pozrawiam

 

:duh: pewnie nic... za pęknięte szkło może zatrzymać a za brak jednego nie :mrgreen:

To chyba jasno wynika z wcześniejszych postów... jak coś masz to ma działać - a światła z przodu samochodu - w tym przeciwmgłowe - są dwa i takoż jak jeden mąż mają działać.

Poza tym panowie.... :reading2: nie samym forum człowiek żyje, jest coś takiego jak kodeks drogowy i inne pierdoły gdzie czarno na białym napisano co i jak

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji, zapytam jutro znajomego z drogówki :twisted2: jak to jest z tym pękniętym halogenem... bo że zepsute główne dyskwalifikują to ok, ale przeciwmgłowe :?:

 

W poldku miałem pęknięty halogen - do wymiany i jeszcze raz przegląd.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.