Skocz do zawartości

CO SĄDZICIE O TEJ E32 ?


TomiTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem ze mam pordzewiała i wcale tego nie ukrywam ale sobie zarobie u umaluje a ty tu nie oszukuj innych bo wiem ze miałes zjedzona e32 i ci szpachla pękałą i dopiero kilka dni temu umalowałęs za tatusia kase ,wiec tu nie szpanuj ze masz taka super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co na siłe wmawiasz ludziom że ci pordzewiała jak masz ładną nie rozumiem takich ludzi... co innego mieć pordzewiałą i mówić że taka nie jest. Dobrze że u mnie się to dobrze trzyma i nigdy nie była robiona blacharka tylko ostatnio zleciłem wykonanie polerki no przyznam jak dobrze sie przyjżeć to można zobaczyć jeden pęchężyk pod lakierem wielkości łebka zapałki na przednim lewym blotniku pod migaczem ale nawet tego nie robie bo była by zbyt idealna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że mam najlepszą blache na cale województwo. I nie prawda że malowałem bo zrobiłem tylko polere

Oj kolego coś tu trochę kręcisz. Najpierw umieszczasz galerie zżartych spodów drzwi (co prawda już z niej zdjęcia usunąłeś) żalisz się jaką krzywdę zima zrobiła twojej bumie ................a teraz twierdzisz że masz super budę........hmmm najlepszą w województwie. Z jakiego jesteś województwa??? Bo napewno w wielkopolskim jeżdżą zdrowsze. Sam znam ze 3 igiełki z okolic Piły nie licząc swojej na których nie znajdziesz rdzy nawet pod mikroskopem. Jak mnie pamięć nie zawodzi to na jednym z postów napisałeś że wymieniłeś drzwi na zdrowe........teraz piszesz że tylko polerkę zleciłeś..............trochę to zagmatwane chyba sam przyznasz. :nienie: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to co napisał kolega ,,,lukaszbmwe32,,,, To jest po prostu przykre.Widząc korek w zderzaku myślę że masz gaz zwykły. I widząc osiągi podejrzewam że to chodzi tylko na gazie. W takim przypadku dla twojej 730 nie ma już ratunku. Ten silnik 3.0 u ciebie jest taki wy łechtany że dziwi mnie to że to jeszcze jeździ. Teraz sprawa mająca się stanu blacharskiego no to nie wiem,co tu powiedzieć taka 7demka powinna być już na złomie tak jest wje.....bana.Wiem co mówię bo zdarzyło mi się już kilkakrotnie ją widzieć i słyszeć jak to pracuje. :cry2: :cry2: :cry2: Edytowane przez Hando
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale nie mów że w 6 cylindrowym silniku BMW on napewno nie szczeli nigdy i że to bedzie dobra instalacja dla niego sądze że ty byś zamontował 3gen też Do M70 albo M60 i byś mówił że jest wporządku. Jak one ledwie sobie radzą z sekwencją no może M60 to jeszcze nieźle znosi ale żeby M70 dobrze chodziła to koszty takiej instalacji są kosmiczne do M60 Stag 300 z montażem to około 4,5zł.

Zdrowe tak racja na allegro kilka sztuk sie znajdzie niektóre w wygórowanych cenach a inne wcale nie gorsze w skromnych trzeba poprostu szukać i nie ma co sie zrażać jakimiś małymi defektami kupisz dołożysz i bedzie pięknie bo nie każdy wie co ma i dla niego 7 to zwykły samochód to nie bedzie dokładał do tego zeby był ideałem zeby je sprzedać później za kilka tysięcy Niektóre E32 na allegroszu są w opłakanym stanie wizualnym jak i technicznym z wieloma dodatkami "tuningowymi" a pod machą gaz zwykły klejone rury taśmą i przepływka połapana na druty i pokryta silikonema niektóre bmw są naprawde piękne ale zniszczone gazem zwykłym chcąc oszczęzić zakładają to ścierwo... myśląć ze bedzie dobrze później widząc jak to jeździ prubują to sprzedać ostatnio widziałem bardzo ładną E32 bodajże za 9 tyś skóry automat bajery blacharka ładna lakier sie błyszczy a pod machą zwykły gaz w takiej sytuacji taki samochód automatycznie dla mnie wart jest maks 2,5 tyś już lepiej jak by tego gazu wcale nie miał wtedy cene 9tyś można przemyśleć naszczęście są ludzie że wiedzą że to święty samochód dokładają i nikomu tego nie sprzeda nawet o tym nie myśli i cieszy sie że są szarzy ludzie co nie wiedzą co mają i mu to sprzedał bo tak to jak by od nowości sobie nie kupił to byś już nie miał z kąd wziąć bo nikt by nie chciał sprzedać.

Jedno jest pewnie Szukając bemy patrzymy na blacharke chyba że komuś to obojętne na gaz jaki jest założony jeśli już to koniecznie sekwencja chyba że wystarczy mu że samochód sie toczy i jedzie 100 na godzine po prostej i tyle odemnie

Edytowane przez kaczydj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ważne jak się będziemy spierać, nie ma już na rynku e32, które są w bardzo dobrym stanie.
Może jak twoja nie jest to nie znaczy że takich nie ma były są i będą i powstaną nowe które w takim stanie nie były i ktoś o nie zadba i będą bardzo dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ty hando to to se mozesz ja lepiej wiem w jakim stanie mam e32i lepiej wiem jaki mam gaz a ze ty masz glucho stuki i słyszysz co innego i widziesz co innego to twój problem bo ja mam zdrowy silnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Starachowicach kilka razy i akurat widziałem to bmw jak stało. Zainteresowałem się nim bo nie często widzi się Model E32, jednak zobaczyłem że samochód jest mocno skorodowany i zaniedbany. :( W środku też nie lepiej wyglądał z tymi pokrowcami, ale cóż to oglądać poszedłem za swoimi sprawami nie mile zaskoczony stanem tego samochodu. Po kilku godzinach miałem okazje widzieć go jadącego pracował głośno i nierówno podejrzewam że nie na wszystkie cylindry, wydech prawdopodobnie jest urwany :cry2: tyle na ten temat nie obchodzi mnie to każdy ma takie bmw na jakie go stać i nikogo nie krytykuje. Mówię tylko jak jest i co widziałem i nie będę się więcej na ten temat wypowiadał.Nie wiem być może się pomyliłem i to było nie twoje bmw kolego jeśli tak to zwracam honor. Bo nie widzę na awatarze numeru rejestracyjnego ani dokładnie koloru ale wygląda mi to na granatowy albo grafitowy lub inny ciemny. Jednak ta którą tu opisałem była koloru granatowego i z tablicą TST, czyli z twojej miejscowości i tak jak u ciebie widać na zdjęciu miała migacze pomarańczowe. Jeśli to nie twoje auto to zwracam honor i pewnie wiesz kto tym jeździ. Jednak wątpię że w Starachowicach było by tyle Siódemek żebym mógł się pomylić. Bo i u mnie w mieście nie ma ich zbyt wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Dałem koledze (który miał chęć zamienić swoją astrę na bmw 7 z linka) poczytać wasze opinię na temat tego auta to się tak wystraszył że już nie chce się zamienić :nienie: :nienie: . Pytam tak na poważnie czy na pewno auto z gazem 3 generacji nie jest wogóle warte uwagi. Bo sobie tak pomyślałem że jeżeli jest tam gaz niecały rok to może jeszcze nie zdążył zniszczyć silnika. A przecież jeżeli jeszcze silnik chodził by zdrowo to można by przerobić ten gaz na sekwencję lub całkowicie go wyrzucić. Takie mam teraz myśli bo jakoś szkoda mi tej bmk-i z linka bo może zbyt pochopnie ją członkowie tego forum zjechali. Były by 2szt E32 w Trzciance a tak moja jest samotna................ :D Nie wiem czy przypadkiem kolega nie ma takiego doła że już całkowicie wyleczył się z E32 :D .............a mieliśmy jutro po nią jechać.

Pozdrawiam!!! Proszę o waszwe opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG II generacji moze zniszczyc silnik, ale nie musi. Najszybciej zniszczy uklad dolotowy, ale to bedzie widac od razu. Jezeli samochod jezdzil dlugo na zbyt ubogiej mieszance, to faktycznie, jest to bardzo niezdrowe dla silnika, ale wiekszosc samochodow z LPG II generacji raczej ma ja ustawiona zbyt bogato. Generalnie, gdybym trafil na bardzo zadbany egzemplarz z LPG II generacji, silnik nie dymilby na niebiesko, na benzynie jechalby w miare normalnie (pomijajac zwezke w dolocie) i po zmierzeniu kompresji wyszloby wszystko w porzadku, to bym zaryzykowal. Ale oczywiscie pierwsze, co bym zrobil, to wywalil ten nieszczesny gaz i albo jezdzil na Pb, albo zalozyl sekwencje.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty lukaszbmwe32. Weź wypierdalaj z tego forum [BAD]. Bo ty nie masz BMW tylko jebanego pachruscia.Nie stać cie było go nawet eksploatować od momentu zakupu huja żeś przy tym zrobił!!!. Twoja 7demka była tak mocno skorodowana że chyba nigdzie takiej nie ma. To samo się ma twojego silnika. Taki wyłechtany że szok.Zamiast zadba o to. To ty kutasie robiłeś przeltoki z wydechu. Kupowałeś wiejskie pokrowce na siedzenia i dywaniki z tesco. I lałeś za 20zł gazu i szukałeś najkrótszej drogi żeby jak najmniej spaliła.A jedziłeś tak że puki nie staneła na gazie to jechałeś pomimo tego że gazu nie było i tarpało samochodem to ty jechałeś i jechałeś. Potem się [BAD] dziwisz że ci chodzi na 5 cylindrów. Ale nie ty mówisz że masz dobry śilnik ja tu [BAD] dzieco 3 letnie by wiedziało że to hujowo chodzi i nie na wszystkie cylindry. I ty [BAD] krzyczysz jeszcze za to 5900zł. To ktoś musiał by byc mocno pierdolniety żeby to kupic od ciebie i ślepy bo dla tego nie ma już ratunku. I tak z każdym samochodem zrobisz.Bo debilu jebany nie masz pojęcia i twój szympański i skorodowany łeb nie będzie nigdy miał. I wiele tak osób mówiło jak tym gównem jeździłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty kutasie robiłeś przeltoki z wydechu.
Bo debilu [bAD] nie masz pojęcia i twój szympański i skorodowany łeb nie będzie nigdy miał

Hmm, jest na tym forum moderator?

Panowie trochę uspokujcie emocje, bo widać że troche się zagalopowaliście. Takie epitety to sobie na PW wysyłajcie, naprawdę na ogólnym forum nie przystoi taki język. Nie żebym był święty sam klnę jak szewc jak się wkurze no ale na forum nie musimy obniżać poziomu wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szascik, za to, co napisales, dostajesz ostrzezenie.

Badz tak mily i zapoznaj sie z regulaminem forum - jezeli chcesz uzywac wyzwisk i wulgaryzmow, to zle trafiles.

Nastepnym razem dostaniesz bana.

Pozostalych piszacych w tym temacie prosze o kulturalna i merytoryczna dyskusje, w przeciwnym razie temat zostanie zamkniety,

a lamiacy regulamin forum odpowiednio 'nagrodzeni'.

 

 

A ty lukaszbmwe32. Weź [bAD] z tego forum [bAD]. Bo ty nie masz BMW tylko [bAD] pachruscia.Nie stać cie było go nawet eksploatować od momentu zakupu [bAD] żeś przy tym zrobił!!!. Twoja 7demka była tak mocno skorodowana że chyba nigdzie takiej nie ma. To samo się ma twojego silnika. Taki wyłechtany że szok.Zamiast zadba o to. To ty kutasie robiłeś przeltoki z wydechu. Kupowałeś wiejskie pokrowce na siedzenia i dywaniki z tesco. I lałeś za 20zł gazu i szukałeś najkrótszej drogi żeby jak najmniej spaliła.A jedziłeś tak że puki nie staneła na gazie to jechałeś pomimo tego że gazu nie było i tarpało samochodem to ty jechałeś i jechałeś. Potem się [bAD] dziwisz że ci chodzi na 5 cylindrów. Ale nie ty mówisz że masz dobry śilnik ja tu [bAD] dzieco 3 letnie by wiedziało że to [bAD] chodzi i nie na wszystkie cylindry. I ty [bAD] krzyczysz jeszcze za to 5900zł. To ktoś musiał by byc mocno [bAD] żeby to kupic od ciebie i ślepy bo dla tego nie ma już ratunku. I tak z każdym samochodem zrobisz.Bo debilu [bAD] nie masz pojęcia i twój szympański i skorodowany łeb nie będzie nigdy miał. I wiele tak osób mówiło jak tym [bAD] jeździłeś.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co te nerwy, przecież od dawna wiadomo, że z każdą beemką jest tak, jak z kobietą; jeżeli chcesz mieć ładną, zadbaną i nie zajeżdżoną, to musi kosztować :) . Za pół darmo to można mieć tylko zużytego kaszalota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Celem było 735 i Automat to Esencja E32 taka prawda jak dla mnie.

 

Nie masz LONG-a! i go chyba na oczy nie widziałeś!! to RAZ!

 

DWA:

 

Trol bo ciebie to boli że mam lepszą siedem od ciebie.

Na 7er jest dużo prostych i mało inteligentnych ludzi kturzy również zazdroszczą.

 

Na 7er NIKT podkreślam NIKT z naciskiem na NIKT nie zazdrości ci samochodu?Co ma takiego w sobie?Te ala'aluminiowe wycieraczki czy brewki z bazaru!??A może ten środekWeź się chłopie puknij w głowę bo póki co piszesz takie głupoty że słabo się robi!! :mad2:

 

kolega ten twoj co miał e32 z brewkami wchrzanił sie w to audi jak nie powiem co bo dostanę osta!

 

Auta Trol-a nie widziałeś to na jakiej podstawie twierdzisz że masz lepszy?NO słucham.Idąc za twoim nie zbyt logicznym stwierdzeniem to mogę powiedzieć że twoja w porównaniu do mojej nawet na części się nie nadaje..

 

 

3.0 jest gorsze od 3.5 bo ma hydrauliczne zawory

 

Tym stwierdzeniem mnie ro.... rozwaliłeś.W linku jak byś nie widział jest auto z silnikiem m30

 

 

Najwazniejsze zeby miała pełny OBC

 

A tego nie można dołożyć?Weź już nie pisz proszę bo na prawdę widać że nie masz o niczym pojęcia a jestem najaranym nastolatkiem na bmw i myślisz ze laski sa juz twoje.Chcesz tylko udowodnić że twoja jest piękna a reszta to paście!

 

:duh: :mad2: miałem do ciebie przyjechać i zobaczyć to cudo ale widzę że jesteś ...... (napisze to kulturalnie) nie ma sensu.

 

Na 7er chciałeś wprowadzić zamęt taki sam jak wprowadzasz tutaj!Nie masz LONG-a,wyposażenie bardzo słabe,lampa jedna inna druga inna i wizualnie też szału nie robi.

 

Musisz się z tym pogodzić i tyle...W dodatku robisz błędy ortograficzne jak małe dziecko.

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mogłem edytować postu ale tu są fotki tej "najpiękniejszej" E32 w województwie!! :mad2: :duh: :duh:

 

Rdza na błotniku jak byk ale zapewniał nas że to wina fotek i to błoto!! Sami oceńcie jego wypowiedzi itd

 

Na 7er uznaliśmy że to prowokacja ten profil "kaczydj" i pisanie postów w taki sposób

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma zdjęć...Ale te wczesniejsze-przedstawiające pordzewiałe drzwi chyba jednak były też zdjęciami tego auta,bo autor jakoś nagle sie wycofał z tego...generalnie zamęt.
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz 735 jesteś dla mnie Guwnem. i Myślę że jesteś niedorozwinięty coś ci sie uj w tej bani i tak pie od dłuższego czasu chcesz to przyjedź i mi powiesz co ci nie pasuje

No to moja 735 mam samą podłoge tak jeżdzę bo reszta jest wje przez rdze. reszta to karton.

No i teraz jak przyznałem że mój samochód to sama rdza to możesz sobie wsadzić głowe w du i zobaczyc czy pasuje.

 

Tak nawiasem mam wiele zdjęć Rdzy na siudemkach pokazalem je a jak ludzie ułomni mówią że to wszystko na tej co jeżdze to usuwam zeby inny mądry sie nie znalazł ale Mysle ze Dzuda by nadal twierdził że to moja nawet jak bym wstawił foty rdzy na niebieskiej bemie bo tez mam takie bo to przecież człowiek ułomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczydj kultury trochę

Łukasz nie napisał że masz samą podłogę bo reszta to karton ... tylko napisał że na Twojej też są wypryski rdzy.

Problem w Tobie polega na tym że uważasz iż wszystkie inne 7er to szroty a tylko Twoja jest świetna .

Zastanów się co piszesz , bo zachowujesz się dziwnie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.