Skocz do zawartości

CO SĄDZICIE O TEJ E32 ?


TomiTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki !! Zadzwonie do gościa i zobaczę co to za kwiat :D Generalnie też jestem raptus więc jak nie spodoba mi się przez telefon lepiej nie jechać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera...droga Ona troszkę...a myślałem,że moja w tym samym roczniku,4.0 ze skórą z podwójnymi szybami i do tego czarna shadowline w Longu nie będzie droższa,to chyba jednak się mylę...i dlatego,chociaż prawie cały czas stoi nieużywana,właśnie jej nie sprzedaję.A co do tej z ogłoszenia to odpuścił bym ją sobie na Twoim miejscu.Jak za ta kasę nie robi rewelacji...jeszcze do tego bez skór i 400 km.Ale zrobisz jak uważasz.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem,że moja w tym samym roczniku,4.0 ze skórą z podwójnymi szybami i do tego czarna shadowline w Longu nie będzie droższa,to chyba jednak się mylę...i dlatego,chociaż prawie cały czas stoi nieużywana,właśnie jej nie sprzedaję

Auto jest tyle warte ile daje Tobie ktoś za nie. Ja za swoją E32 z 93r w Longu 4.0 M60 dałem na jesień 15 tyś zł, też niektórzy stukali się w czoło bo miałem lale e38 i sprzedałem ją bo bardziej podoba mi się e32..............ale teraz jak wyjeżdżam swoją odpicowaną e32 na miasto to co niektórym kopara opada.

http://img844.imageshack.us/i/85871694.jpg/

http://img824.imageshack.us/i/56349879.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/99700232.jpg/

http://img593.imageshack.us/i/29504957.jpg/

http://img815.imageshack.us/i/p11111015410001.jpg/

Generalnie zadbane e32 będzie już tylko droższe, jestem tego 100% pewien. Zobaczcie jakie ceny teraz mają stare 6-tki. Swoją tylko zamienię kiedyś na E31 ale narazie to daleko sięgające plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna...masz taka samą jak moja tylko rok młodszą...ja swojej ostatnio zafundowałem cały wydech z nierdzewki razem z katalizatorami...mam paskudną rdzę przy wlewie paliwa i muszę to ogarnać ale tak poza tym jest w bardzo ładnym stanie.Chcę ją doprowadzić do ideału i zrobię to...traktuję to autko jako moje hobby.Już takich BMW wiecej nie będzie...masz rację,teraz to One bedą tylko droższe.Taka moja drobna uwaga...wydaje mi sie,że jeszcze lepiej Twoja by się prezentowała gdybyś z przodu nie miał lamp i kierunków przyciemnianych albo gdybyś tylne lampy miał całe w czerwieni bo troszkę gryzie sie ten biały tylny kierunek z przodem ale to drobiazg,ogólnie Lala.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę ją doprowadzić do ideału i zrobię to...traktuję to autko jako moje hobby

No widze że jesteś ,,nawiedzony" tak samo jak ja :D Też od 6 miesięcy doprowadzam swoją do stanu ,,fabryka", zawias cały zrobiony, lakier świeżo po polerce, skóry boczków drzwi odnowione u tapicera, cewki, sondy, amory, tarcze hamulcowe, gleba itd, itp, itd, itp ............................... zawsze do czegoś można się doczepić ale generalnie już jestem zadowolony z efektu. Co do tych lamp to przednie to black helle - orginalne a tylne na dniach zostaną zciemnione. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki też jestem nawiedzony i też doprowadzałem do stanu fabryka ale pewnego dnia ojciec mi powiedział nowej z niej nie zrobisz i wtedy sie obudziłem i zacząłem myśleć bo byle kropeczka byle ryska to juz zmieniane było puki co jest doprowadzona że wszystko działa zawsze pali i jedzie wiem że dojade nakoniec świata wygląda ładnie i bardzo dobrze jest utrzymana i zadbana jak na 1989 ale samochod ma 22 lata nowy już nigdy nie będzie ani taki jaki był gdy miał kilka lat.Zrobić do stanu fabryka to trzebabyło by być milionerem(szkoda że nie jestem :D) i wtedy karoserie w kwas każdy szczegół dopracować polożyć ocynk na nowo pomalować polożyć konserwacje środek zrobić nowy nową skóre wszystko co sie da nowe. i samochód taki jaki był nowy kilka set tysięcy włożyć i jest ideał ale co dalej byle ryska albo kamyczek szczeli to już by trzebabyło sobie głowe ucinać.

A tak swoją drogą to od kilku lat zastanawiam się czy BMW wyprodukowało by mi jeszcze fabrycznie nową E32 na zamówienie(pomijając to że nie mam tyle kasy ale załóżmy że wygrałem w lotka :D) nawet gdyby miała być droższa od najnowszej F01? chyba taki to ma symbol.

Pewnie leżą jeszcze gdzieś karoserie nowe gdzieś albo chociaż formy do nich projekty i wogule.

 

 

A ty wertus dobrze zrobiłeś że mimo że miałeś ładną E38 to zamieniłeś na E32 bo prawdziwa siudema to była tylko jedna E23 i jeszcze lepsza E32 już nigdy takich samochodów nie będzie i dlatego jak one jeżdzą to zawsze będą robić wrażenie i każdy mądry człowiek widząc jadącą E38 i E32 to E38 nawet nie zauważy i skupi uwage na 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co dalej byle ryska albo kamyczek szczeli to już by trzebabyło sobie głowe ucinać.
Wcale nie tylko
wtedy karoserie w kwas każdy szczegół dopracować polożyć ocynk na nowo pomalować polożyć konserwacje środek zrobić nowy nową skóre wszystko co sie da nowe. i samochód taki jaki był nowy kilka set tysięcy włożyć i jest ideał
:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w PLu mieszkamy niedaleko siebie to kiedyś jakiś mini spocik możemy zrobić...Pozdrawiam.

Nie ma sprawy jak zjedziesz do Polski daj znać możemy spota zrobić skrzyknę kilku kumpli co mają e32. A gdzie dokładnie mieszkasz?

 

Wiecie co chłopaki też jestem nawiedzony i też doprowadzałem do stanu fabryka

Może jakaś terapia u dobrego lekarza w grupie będzie taniej :D ...............trzech już mamy.

 

zastanawiam się czy BMW wyprodukowało by mi jeszcze fabrycznie nową E32 na zamówienie

:D :D nie bądź zachłanny też taką chcę. :D

 

Dzwoniłem do gościa od tej E32 wydał sie normalny przez telefon, nic nie kitował, generalnie wybieram się w przyszłym tygodniu do wrocławia obejżeć ją. Może przybędzie kolejny maniak E32 w postaci mojego kolegi........................on to dopiero jest ,,zboczony" na punkcie swoich aut. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wczoraj kupiliśmy tą E32 M60 z pod Wrocławia za 8700zł. Zrobiłem z kumplem ponad 600 km w dwie strony ale warto było jest naprawde ładna nie wytrzepana nie znorana, silnik, zawieszenie, blachówa lala. W Polsce od 3 miechów przyjechała z Niemiec. Więc przybył nam kolejny ,,maniak" E32. Na dniach zaloguje się na tym forum narazie jednak nie wychodzi z garażu.................chyba już 10-ta warstwę wosku nakłada :D Jedno co trzeba zrobić to wymiana skrzyni biegów - dlatego facet sprzedawał auto. Mówi że w niemczech przejechał się po placu i było ok ale w drodze do domu przy mocnym wciśnięciu gazu zapaliło się GETRIEBEPROGRAMM. Ja nią wczoraj wracałem 300km i generalnie fajnie skrzynia chodzi do puki nie użyje się ,,kick down-a" ( i to też nie za każdy razem) wtedy wyskakuje komunikat GETRIEBEPROGRAMM i jedzie na 3 biegu. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znowu skrzynia normalnie chodzi. Najdziwniejsze jest to że skrzynia bardzo ładnie zmienia biegi żadnych szarpnięć itp. Więc zastanawiamy się z kolega czy nie zaryzykowac (własne pieniądze :D ) i nie zalać nowy olej i zmienic filtr - w mojej M60 to pomogło bo wcześniej skrzynia świrowała, przeciągała itd. ale wiem że prawdopodobieństwo że i tu pomoże jest mniejsze niż 1%. Mamy już wstępnie nagraną skrzynie u Hamradów w Pile (na marginesie pozdro dla nich) za 1000zł która jest ponoć lala. Siedziała w E38 angolu, którym w zeszłym miesiącu przyjechali na kołach do Piły kupe km więc sprawdzili jak działa. Ma ktoś jakieś pomysły ? reanimować starą czy odrazu wrzucać nową i miec to z głowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pogratulowac zakupu, chociaz pewnie jak kolega sie zaloguje to sie pochwali nabytkiem

ja bym podlaczyl pod kompa i zobaczyl co wypluje w temacie skrzyni, zmienil olej i filtr

p.s. napiszcie z kolega co to za zegarek przy kierownicy bo spac po nocach nie moge :mrgreen:

szerokosci zycze

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. napiszcie z kolega co to za zegarek przy kierownicy bo spac po nocach nie moge

Kolego to był tzw. wiejski tuning :D facet wkleił tam termometr temp wewnętrznej- analogowy. Dwie min po zakupie kolega wyrwał i wyrzucił go przez okno :norty: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie musi byc skrzynia, zanim zfajczyl mi sie alternator to tez mi tak sie dzialo nie wiedzialem co jest grane , gdy dawalem na maxa gaz to tak jak by nastepowal spadek pradu i wyskakiwalo mi getribeprogramm, przy rozladowanym aku tez sie to pokazuje. po wymianie alternatora i kabla + alernator zacisk plusowy na podszybiu temat znikl. A moze to tylko zbieg okolicznosci.

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem,że moja w tym samym roczniku,4.0 ze skórą z podwójnymi szybami i do tego czarna shadowline w Longu nie będzie droższa,to chyba jednak się mylę...i dlatego,chociaż prawie cały czas stoi nieużywana,właśnie jej nie sprzedaję

Auto jest tyle warte ile daje Tobie ktoś za nie. Ja za swoją E32 z 93r w Longu 4.0 M60 dałem na jesień 15 tyś zł, też niektórzy stukali się w czoło bo miałem lale e38 i sprzedałem ją bo bardziej podoba mi się e32..............ale teraz jak wyjeżdżam swoją odpicowaną e32 na miasto to co niektórym kopara opada.

http://img844.imageshack.us/i/85871694.jpg/

http://img824.imageshack.us/i/56349879.jpg/

http://img828.imageshack.us/i/99700232.jpg/

http://img593.imageshack.us/i/29504957.jpg/

http://img815.imageshack.us/i/p11111015410001.jpg/

Generalnie zadbane e32 będzie już tylko droższe, jestem tego 100% pewien. Zobaczcie jakie ceny teraz mają stare 6-tki. Swoją tylko zamienię kiedyś na E31 ale narazie to daleko sięgające plany.

Jak dla mnie e32 to klasyk a te tylne lampy to jakieś z alledrogo a to już wiocha :oops:

Bez urazy ja się nie znam :!:

Dla nie tuning to tylko M pakiet i ewentualnie rafki z poza katalogu (bo takie coraz trudniej zdobyć) ale też nie wszystkie kołami to dopiero sok z buraków można zrobić, Twoje są nie najgorsze, ale te lampy to bym na serię zmienił.

 

Proszę was fani marki nie przyklejajcie znaczków M, lotek, spojlerów, itp., nie szpachlujcie klamek, listew, itp. nie zakładajcie ryczących kominów z mega końcówkami.

BMW w serii jest piękne i niech takim pozostanie.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie e32 to klasyk a te tylne lampy to jakieś z alledrogo a to już wiocha

Kolego gdybyś się potrudził to znalazł byś posta dotyczącego tych lamp. Moje orginalne były już wyblakłe i parowały a niemogłem juz znaleźć orginalnych w należytym stanie. Więc zadałem pytanie kolegom z forum co sądzą o tych (produkowane przez dość renomowanego niemieckiego producenta - za dość duże pieniądze) wiele było głosów za, tyle samo przeciw więc zaryzykowałem i kupiłem z myślą o przyciemnieniu ich specjalną folią. Teraz mam je przyciemnione, orginały też spolerowałem i przyciemniłem zabiore jedne i drugie na zlot BMW KLUB POLSKA do Poznania i tam zadecyduje które zostaną na aucie. Przód mam orginalne black helle więc tył muszę jakoś zgrać ciemnymi lampami ...............................alpina takie robiła ale dostanie ich graniczy z cudem a cena ....................twoje E30 by nie starczyło.

 

Proszę was fani marki nie przyklejajcie znaczków M, lotek, spojlerów, itp., nie szpachlujcie klamek, listew, itp. nie zakładajcie ryczących kominów z mega końcówkami.

BMW w serii jest piękne i niech takim pozostanie.

To chyba nie pod ten adres trafiłeś kolego moja jest orginalna shadow line na orginalnych alusach dynamic racing w stanie jakiego nie powstydziło by się 2-3 letnie auto. Wsadziłem w te auto wiele pracy nie wspominając o pieniądzach żeby przywrócić jej dawny blask. Zresztą na tym forum właściciele swoich E32 nie robią z nich choinek.

Edytowane przez Wertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny jak pisałem ja się nie znam :oops: a te lampy to dla mnie wiejski krzyk mody :cool2: co nie znaczy że Tobie mogą przeszkadzać :mad2: , nie posiadam M30 :shock: nawet nie kojarzę takiego modelu a co do ceny mojego E30 to trudno ją określić gdyż jest bezcenne :P , używane w słoneczne niedziele, i garażowane na dywanach :norty: . Zdobycie tylnych lamp do E32 wcale nie graniczy z cudem wiem bo miałem 3x7 i w dwóch z nich wymieniałem lampy bo poprzedni właściciele montowali "lexus style kosmo dromy" :cry2:. Koła masz OK i o tym też już pisałem. :police:

Jak pójdziesz po rozum do głowy i wrócisz do oryginału a będziesz miał zastrzeżenia co do barwy to użyj spreju do lamp koloru czerwonego ale tylko firmy MOTIP gdyż ten daje czerwień jak na nowej lampie wtedy ewentualnie pomaluj kierunek jak razi cię jego żółć. :cool2:

Przepraszam za moje uszczypliwości jestem szczery nie umiem inaczej.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytamy ze zrozumieniem :D pisałem że zdobycie lamp alpiny graniczy z cudem, seryjne to mogę mieć z 50 kpl za godzinę ponieważ koledzy z Piły (Hamrad) handlują częściami do E32/E38 oraz je naprawiają. Byłem u nich szukałem, szukałem, szukałem i żaden kpl nie był już w tak dobrym stanie jaki sobie bym życzył. Pozatym ten post nie dotyczy moich lamp więc jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie z tego postu szkoda dalej bić pianę. Poszukaj posta dotyczącego lamp lub pisz na PW. A tak z innej beczki uważasz bmw tylko w orginale - a co to znaczy? Oglądałem E32 z USA, które miały spojler na tylnej klapie i na progach - też orginalny, a wersje individual ? tam dopiero cuda ludzie zamawiali................................... a opcji wyboru w USA było w nieskończoność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj bo chwalisz się swoim 7 wstawiasz linki i dla kogoś kto dopiero szuka swojej moto zabawki możesz być wyznacznikiem nie chciałbym aby nowi fani marki wzorowali się na takich tuningach. BEZ URAZY :!: :!: :!:

Czytamy ze zrozumieniem jak tuning to tylko M Pakiet :cool2:

Amerykanie to w większości wieśniaki wiem z autopsji, nie potrafią tuningować europejskich aut nawet z muscle car-ami nie zawsze im wychodzi.

Przepraszam jeżeli uraziłem Twoją dumę, jeszcze raz powtarzam, jestem szczery wyrażając swoją opinię :duh:

Poza tylnymi lampami twoja E32 jest zjawiskowa a to już się chwali.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tylnymi lampami twoja E32 jest zjawiskowa a to już się chwali.

No teraz to przesadziłeś :D :D :D , zjawiskowa to jest Monica Bellucci :norty: Ale spoko nie mam urazy, zawsze przyjmuje krytyke ale narazie zdania nie zmienie. Moim zdaniem akurat tył mojego auta jest lala :D Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monica jest sztuczna i poprawiona przez programy obróbki mam nadzieję że twoja 7 jest naturalna, co najwyżej odświeżona.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monica jest sztuczna i poprawiona przez programy obróbki mam nadzieję że twoja 7 jest naturalna, co najwyżej odświeżona.

Biorę z wszystkimi mankamentami bez mrugnięcia okiem :D

Moja E32 rok temu miała wizytę w komorze gdzie została na nowo pomalowana w orginalny kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnione lampy to kiła wogule nie pasują.Przynajmniej ja widziałem paskudnie przyciemnione może troche zadymione będą lepsze lub takie przyczerwienione razem z kierunkiem albo z dymionym migaczem tez jest ok. Najlepiej wygląda na oryginalnych jak się święcą lub na takich jak ma Wertus przeciez to normalne lampy z białym kierunkiem i Wertus trzymaj je ja jak bede miał kase też takie kupuje. :) ... LUB całe białe albo szare kurde żałuje że nie zrobiłem foty jak miałem jedną lewą czarną a drugą seryjną tak dla porównania założyłem bo chciałem zobaczyc jak to wygląda no i obrzydliwie tylko ze lampy były przyciemnione przez nie wiem kogo i nie wiem czym pewnie dlatego. A Wertus wstawiałeś fotki przyciemnionych swoich oryginalnych oraz tych nowych po przyciemnieniu bo jakos nie widziałem. Pewnie na twojej będą spoko bo masz calą ciemną bo u mnie to nie wyglądały przyciemnione ( Czarne :D) ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pasuje stwierdzenie kaczydj-a. Sychnięci zawsze wiedzą swoje cokolwiek byś zrobił i jakichkolwiek argumentów użył.

Kaczydj ja swoje delikatnie zciemniłem nie straciły nic z wyglądu a współgrają teraz z przodem. Kolega tez teraz zbiera na takie do swojej E32 bo mu się podobają - myśle że taki argument wystarczy. Przecież w E38 z początku produkcji były żółte kierunki i lampy podobnie wyglądające do naszych z E32 a po lifcie juz lampy miały biały kierunek, inny kolor - wyglądają bardzo podobnie do tych co mam założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.