Skocz do zawartości

Jaki model najlepszy.


Zimny

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy najlepszy? spalanie? osiagi? rozsadny kompromis jednego z drugim?

Jezeli przezyjesz bez szesciocylindrowca (a kto juz raz mial takiego, wie, ze ciezko sie potem przesiasc na R4), to polecami 318 is. Przewaznie wystepuje w coupe, rzadko w sedanach. Ale za to spalanie jest naprawde akceptowalne.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...silnik 2l i mniejszy to w beemce nieporozumienie.

 

Bez przesady z tym 2l = nieporozumienie. Wg mnie to wybór między R4, a R6. Polecam R6, a to czy to będzie 2, 2,5 czy 2,8 to decyzja jaki samochód wpadnie Ci w "ręce". Zdecydowanie lepiej kupić 320 w dobrym stanie niż 325 "zajechane". :mad2:

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 , 2.8, 3.0, 3.2

 

Moje zdanie jest takie że 2.0 jest do przyjęcia ale rewelacji nie ma .Niektóre katalogi podają że 320i 24V Vanos pali więcej niż 325i 24V Vanos .

 

fakt, i to nie niektóre a wszystkie katalogi!

ja mam 2,0 bez vanosa i ciesze sie ze trafiłem super egzmplarz ale silnik pozostawia niedostyt :cry:

nie wiem jak tam sprawa wygląda z 2,8 ale mając jeszcze raz wybór to zdecydowanie min 2,5!

150 kucyków pod maską!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 528i

Prócz znakomitego komfortu mamy tutaj do dyspozycji 190 KM które potrafi poruszyć dość ociężałe autko. Jeśli chodzi o spalanie to hmmm… jak dla kogo (kiedyś miałem dużego fiata i powiedzmy ze obecne spala tak samo :D )

Wiem że wszystko zależy od zasobności portwela ale jeśli miałbym wybierać z pośród 318is, 325i lub328i to podzielam zdanie 'rews' 328i

na pewno zadowoli swojego posiadacza.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, każde prawdziwe BMW rozpoczyna się od 325i, osobiście polecam 328i, jak już ktoś napisał jest dynamiczniejszy i bardziej elastyczny, 2.5 ciągnie jak szatan jednak 2.8 jest niemal pod każdym względem lepsze, cięzko to wytłumaczyć na sucho, trzeba się przewieźć za kółkiem kilka kilometrów :D innym plusem jest dużo niższe spalanie niż w 2.5. W moim mieście jeździ również 328i Coupe po 270000 tysiącach przebiegu, ani śladu zużycia oleju ani też żadnych awarii, i katalogowo 7.2 sec do setki, ten wóz połyka asfalty :twisted:
M3 - I K E R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.